Goclever Sound Club Rugged Mini

Głośnik na majówkę

Więcej...

Somic VRH 360

Słuchawki do gier VR

Więcej...

Elegancki dysk SSD

ADATA SE730 250GB

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

ADATA SC660H 256GB

Dysk SSD "do normalnej" pracy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

D-LINK: Domowe multimedia w zasięgu ręki, gdziekolwiek jesteś

Firma D-Link, ekspert rozwiązań sieciowych dla cyfrowego domu, wprowadza na rynek sieciowy serwer plików ze wsparciem dla usług chmury - model DNS-327L. Zamknięte w eleganckiej białej obudowie urządzenie umożliwia wygodny zdalny dostęp do dokumentów i plików multimedialnych przechowywanych na dyskach NAS.

Z poziomu urządzeń mobilnych można się połączyć z DNS-327L przy użyciu aplikacji Access NAS, przeznaczonej dla systemów operacyjnych iOS i Android. Dzięki temu bezpieczna archiwizacja plików na DNS-327L jest możliwa bez użycia kabla USB i pośrednictwa komputera PC. Nowe urządzenie charakteryzuje się większą wydajnością – to efekt wyposażenia go w procesor taktowany zegarem 1,2 GHz. DNS-327L umożliwia umieszczenie dwóch 3,5 calowych dysków SATA o pojemności do 6 TB.

Dostęp bez ograniczeń
DNS-327L zaprojektowano z myślą u przechowywaniu treści multimedialnych – muzyki, filmów oraz zdjęć. Przykładowo zdjęcia z wakacji zrobione smartfonem lub tabletem można zarchiwizować na dysku NAS w każdej chwili za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Użytkownik ma także dostęp do znajdujących się na urządzeniu dokumentów przez cały czas, bez względu na miejsce w którym przebywa. Natomiast wbudowany klient peer-to-peer (P2P) umożliwia nieograniczone pobieranie treści z Internetu. Urządzenie wyposażono także w UPnP Media Server z certyfikacją DLNA, umożliwiający strumieniowe przesyłanie treści multimedialnych wprost do urządzeń PlayStation3, Microsoft Xbox 360 lub odbiorników telewizyjnych z obsługą internetu.

- DNS-327L to nowy wymiar komfortu w dostępie, współdzieleniu i strumieniowym przesyłaniu plików – mówi Marcin Michalski, Dyrektor Generalny D-Link Polska - Multimedia i inne pliki są stale dostępne za pośrednictwem dowolnych urządzeń z dostępem do internetu. Scenariusze zdalnego korzystania z domowej biblioteki mediów są praktycznie nieograniczone. Słuchać muzyki i oglądać filmy ze znajdującego się w domu urządzenia można przykładowo w samochodzie lub hotelowym pokoju.

Większa pojemność i lepsza wydajność
DNS-327L, podobnie jak wcześniejsze modele, wyposażono w dwie kieszenie. Przeznaczone są one dla 3,5 calowych dysków SATA o pojemności 6 TB, które można wygodnie i łatwo umieścić w kieszeniach dzięki specjalnemu mechanizmowi instalacji. Znajdujący się z tyłu urządzenia port USB 3.0 umożliwia natomiast podłączenie drukarki lub dodatkowego dysku twardego. Po to, by zarchiwizować jego zawartość, wystarczy użyć dedykowanego przycisku na obudowie urządzenia.
Procesor 1,2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM, w które wyposażono urządzenie, zapewniają lepszą wydajność w porównaniu do poprzednich modeli. Cztery tryby pracy twardych dysków (RAID1, RAID0, Standard i JBOD) można wybrać w zależności od potrzeb użytkownika. W przypadku RAID1, dzięki mechanizmowi duplikacji zapewniona będzie najwyższa ochrona danych nawet w przypadku awarii dysku. Natomiast przy wyborze trybu JBOD użytkownik będzie miał do dyspozycji jedną pamięć masową bez podziału na dyski.

Cena i dostępność
DNS-327L jest już dostępny na polskim rynku. Rekomendowana cena urządzenia wynosi 599 zł brutto.

DNS-327L ShareCenter – główne funkcje
- Wsparcie usług w chmurze mydlink z użyciem mobilnych aplikacji mydlink działających w systemie iOS i Android, dzięki czemu można utworzyć prywatną chmurę i uzyskać dostęp do dokumentów i plików multimedialnych z dowolnego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu.
- Dwie kieszenie na 3,5 calowe dyski SATA o dowolnej pojemności (obecnie maksymalna pojemność jednego dysku to 3 TB)
- Procesor 1,2 GHz
- Port Ethernet o gigabitowej przepustowości
- Port USB 3.0 służący do podłączenia drukarki lub dodatkowej pamięci masowej
- Strumieniowe przesyłanie multimediów: serwer mediów z certyfikatem DLNA, oprogramowanie do obsługi muzyki i zdjęć, serwer mediów iTunes, pobieranie peer-to-peer, bezpłatne dodatki oraz pakiet SDK
- Kopie zapasowe: możliwość wykonywania planowych kopii zapasowych z peceta na DNS-327L (D-Link ShareCenter™ Sync), planowe lokalne i zdalne kopie, wsparcie Apple Time Machine
- Ochrona danych przy użyciu RAID1

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube