Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

iHealth: Wave - pierwszy monitor aktywności fizycznej wspomagający pływanie.

iHealth Wave

iHealth – znana amerykańska firma produkująca inteligentne akcesoria zdrowotne zarządzane za pomocą smartfona wprowadziła na polski rynek nowy model monitora aktywności fizycznej – iHealth Wave – gadżet ten jest doskonałym urządzeniem dla wszystkich miłośników sportów wodnych. 

Posiada wodoszczelną obudowę pozwalającą na bezpieczne używanie urządzenia podczas pływania np. na basenie czy nad morzem. Wave rozpoznaje trzy style pływackie (kraul, styl klasyczny i grzbietowy) potrafi wyświetlić m.in. łączny czas pływania, liczbę uderzeń, liczbę uderzeń na minutę, liczbę spalonych kalorii oraz osiągniętych celów. Wszystkie zebrane dane po skończonej aktywności wyświetlą się na ekranie zegarka w postaci raportu informującego i podsumowującego nasze dokonania.

Co jeszcze potrafi ?

Oprócz analizy pływania, zegarek czuwa także nad jakością naszego snu, potrafi wykryć fazę w jakiej obecnie się znajdujemy i w odpowiednim momencie uruchomić inteligentny alarm, który obudzi nas w zaplanowanej porze, gdy tylko przejdziemy z głębokiej do lekkiej fazy snu.

Za dnia iHealth Wave również będzie bardzo pomocny, policzy nam dokładnie ilość kroków które przebyliśmy, pokonany dystans czy liczbę spalonych kalorii. Idealne urządzenie, które możemy mieć zawsze ze sobą, dodatkowo jeżeli dodamy iż pełni funkcję zwykłego zegarka, którego wyświetlacz jest czytelny nawet w zwykłym słońcu.

Synchronizacja i analiza wyników

Wszystkie aktywności możemy przeglądać na czytelnym monochromatycznym ekranie lub zsynchronizować i przesłać do każdego urządzenia mobilnego z systemem iOS czy Android za pomocą szybkiego protokołu Bluetooth 4.0. Dzięki bezpłatnej aplikacji MyVitals zgromadzone dane możemy wygodnie przeglądać, porównywać czy dokonywać dokładnej analizy, dzięki przyjaznemu interfejsowi, który wyświetla wyniki w formie interaktywnych wykresów. Zdobycie informacji w jakie dni najlepiej sypiasz, czy kiedy spaliłeś najwięcej kalorii - będzie od teraz dziecinnie proste.
Aby nasz zapał szybko nie ostygł, aplikacja umożliwia ustalenie indywidualnych celów i przypomina o ich przestrzeganiu, mobilizując nas do dalszych aktywności.

Cechy produktu:
• Pomiar w czasie rzeczywistym liczby kroków (pedometr), pokonanego dystansu oraz ilości spalonych kalorii
• Rozpoznawanie trzech stylów pływackich (kraul, styl klasyczny i grzbietowy)
• Pomiar w czasie rzeczywistym czasu pływania, liczby uderzeń, liczby uderzeń na minutę, liczby spalonych kalorii oraz osiągniętych celów
• Wodoszczelna obudowa (do 30 m)
• Analiza jakości snu (czas snu lekkiego i głębokiego)
• Dyskretny budzik
• Wyświetlanie daty i czasu
• Automatycznie wyświetlane raporty podsumowujące piesze wędrówki, bieganie, pływanie czy aktywność w czasie snu
• Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth 4.0 BLE
• Bezprzewodowa synchronizacja z darmową aplikacją MyVitals oraz chmurą iHealth
• Wyniki w formie przejrzystych grafów i wykresów
• Wyznaczanie celów i ustawianie przypomnień mobilizujących do dalszych aktywności
• Darmowe i bezpiecznie przechowywanie zgromadzonych danych
• Dwie wymienne bransoletki: czarna i niebieska
• Waga: 35 g
• Zasilanie: DC 5.0 V 140 mA
• Bateria: Litowo-jonowa 3.7 V 100 mAh
• Żywotność baterii: 3 lata
• Wymiary: O37 mm / Obwód nadgarstka: od 15 do 20 cm

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube