Goclever Sound Club Rugged Mini

Głośnik na majówkę

Więcej...

Somic VRH 360

Słuchawki do gier VR

Więcej...

Elegancki dysk SSD

ADATA SE730 250GB

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

ADATA SC660H 256GB

Dysk SSD "do normalnej" pracy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

GOCLEVER: Wzmacniamy dźwięk w urządzeniach mobilnych

W ofercie firmy GOCLEVER – polskiego producenta urządzeń mobilnych – pojawiły się dwa nowe produkty, łączące w sobie funkcje bezprzewodowego głośnika Bluetooth oraz ergonomicznej podstawki pod tablet. Atutem nowych urządzeń – Bluetooth Speaker 1 oraz 2 – jest świetna jakość dźwięku oraz przemyślany projekt, sprawiający, że są one wygodne zarówno podczas użytkowania, jak i podczas transportu.

W większości nowoczesnych tabletów montowane są obecnie głośniki oferujące całkiem przyzwoitą jakość dźwięku – problem w tym, że z uwagi na daleko posuniętą miniaturyzację generują one zwykle niezbyt potężne efekty dźwięku. Rozwiązaniem tego problemu mogą być słuchawki, ale jeśli ktoś nie chce zajmować się plątaniną kabli lub zamierza oglądać film czy posłuchać muzyki w większym gronie, to idealnym rozwiązaniem będzie właśnie bezprzewodowy głośnik Bluetooth. A już zdecydowanie najlepiej sprawdzi się urządzenie, oferujące jednocześnie funkcję wygodnej podstawki – czyli najnowsze produkty GOCLEVER.
Model 1 od początku przyciąga wzrok nowoczesnym, oryginalnym wzornictwem – urządzenie ma postać niepełnego kręgu i na pierwszy rzut oka przypomina nieco futurystyczne okulary VISOR jednego z bohaterów Star Treka (a dokładniej: komandora La Forge'a). Ten kształt nie został jednak wybrany tylko z uwagi na jego atuty estetyczne – dzięki niemu urządzenie idealnie podtrzymuje tablet (w kilku różnych pozycjach), a dźwięk bez problemu dociera do uszu użytkownika. Co ważne, podstawko-głośnik można jednym ruchem złożyć, dzięki czemu łatwiej można go transportować.

GOCLEVER Bluetooth Speaker 2tab
Bluetooth Speaker 2 spełnia dokładnie tę samą rolę – oferuje możliwość wygodnego ustawienia tabletuoraz świetny dźwięk – ale w nieco odmienny sposób. Urządzenie wyposażone jest w dwie "łapy" (na których spoczywa ramka tabletu) oraz tylną podpórkę. Takie ustawienie gwarantuje najwyższą stabilność, nawet w przypadku korzystania z największych, cięższych tabletów. W tym przypadku także ważnym atutem jest możliwość złożenia – model 2 składa się do postaci niewielkiego, płaskiego modułu.

Obie wersje komunikują się z tabletami za pośrednictwem technologii Bluetooth (2.1 + EDR / DSP / A2DP), mają wbudowane głośniki stereo (Model 1 – 6W, Model 2 – 5W) oraz baterie ładowane za pośrednictwem portu USB (czas pracy nie spada poniżej 4 godzin). Oczywiście, bez problemu można podłączyć je również do wszystkich innych urządzeń obsługujących Bluetooth – smartfonów, przenośnych konsoli do gier, komputerów itp. zwłaszcza w erze rosnącej w Polsce popularności aplikacji do słuchania muzyki i podcastów takich jak: Spotify, WiMP czy Soundcloud i Mixcloud.
Sugerowane ceny detaliczne nowych urządzeń ustalono na 179PLN za model 1 oraz 139PLN za Bluetooth Speaker 2.
Dodajmy, że GOCLEVER uruchomił ostatnio nową wersję swojej strony internetowej, gdzie znaleźć można komplet informacji o produktach firmy, zapowiedzi nowości, instrukcje, sterowniki oraz wszelkie inne przydatne wiadomości. Od niedawna działa również oficjalny facebookowy profil polskiego producenta GOCLEVER Polska; warto tam zaglądać w poszukiwaniu informacji o nowych tabletach, smartfonach, systemach nawigacji GPS i ciekawych akcesoriach.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube