Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVM: Premiery rozwiązań FRITZ! podczas konferencji KIKE 2016

Akcesoria AVM

AVM, niemiecki producent urządzeń sieciowych, również i w tym roku został srebrnym partnerem konferencji KIKE. Podczas zbliżającej się XVIII edycji KIKE (odbywającej się 24-25.05.2016 w hotelu OSSA) krajowi operatorzy będą mogli po raz pierwszy w Polsce zobaczyć najnowsze rozwiązania FRITZ!: kompaktowy router FRITZ!Box 4040, inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 210 sterownik Comet DECT jako kolejne elementy systemu Smart Home.

Firma AVM jest jednym z czołowych europejskich producentów urządzeń sieciowych oraz rozwiązań do inteligentnej komunikacji w ramach sieci domowych, która mocno angażuje się we współpracę z polskimi operatorami telekomunikacyjnymi oferując im najnowocześniejsze rozwiązania. Na zbliżającej się konferencji KIKE, AVM zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia FRITZ! dedykowane szybkim sieciom domowym i systemom Smart Home. Ponadto AVM przedstawi uczestnikom KIKE działanie systemu masowego provisioningu wykorzystującego protokół TR-069, jak również działanie IGMP Snooping i multicastów.

Kompaktowy router FRITZ!Box 4040 - dla nowoczesnego domu, spiętego w szybką sieć
Podczas tegorocznej KIKE operatorzy będą mogli zapoznać się z nowym routerem FRITZ!Box 4040, wyposażonym w gigabitowy port WAN oraz interfejs bezprzewodowy Dual Wireless AC + N. Jest on idealnym urządzeniem dla nowoczesnych gospodarstw domowych, posiadających własną sieć. Gigabitowy port WAN może być wykorzystany do podłączenia routera do szybkiego łącza DSL, kablowego, czy optycznego, jak również istniejącej infrastruktury ethernetowej. Router posiada również cztery gigabitowe porty LAN i dwa porty USB, umożliwiając różnorodne opcje połączeń w sieci domowej. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu FRITZ!OS, dostępnych jest wiele funkcji, takich jak kontrola rodzicielska, bezprzewodowy dostęp dla gości, FRITZ!NAS czy MyFRITZ!.

FRITZ!DECT 210 i Comet DECT, czyli kolejne elementy systemu Smart Home
Firma AVM stale rozbudowywuje system Smart Home o kolejne funkcjonalne elementy, pozwalające zarządzać urządzeniami domowymi. Na przykładzie FRITZ!DECT 210, AVM podczas KIKE zaprezentuje zewnętrzną wersję popularnego w Polsce inteligentnego gniazdka FRITZ!DECT 200. Dzięki FRITZ!DECT 210 można sterować zasilaniem podłączonych do niego urządzeń oraz mierzyć, rejestrować i porównywać zużycie energii, nawet w ogrodzie. FRITZ!DECT 210 ma solidne wykonanie, a dodatkowa ochrona przed zachlapaniem (IP44) umożliwia zastosowanie go na zewnątrz budynku. Ponadto również po raz pierwszy w Polsce, uczestnicy KIKE będą mogli zobaczyć działanie Comet DECT, który pozwala rozszerzyć działanie systemu FRITZ! Smart Home o zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach. Sterownik ten montowany jest na grzejnikach i zapewnia użytkownikom kontrolę oraz regulację temperatury w domu z dowolnego miejsca na świecie. Integracja z domową siecią za pomocą technologii DECT ULE oferuje przy tym bezpieczne szyfrowanie transmisji.

AVM na KIKE 2016
Wszystkie najnowsze rozwiązania FRITZ! będzie można zobaczyć i sprawdzić ich działanie na stoisku firmy AVM podczas konferencji KIKE odbywającej się w hotelu OSSA w dniach 24.05 - 25.05.2016.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube