Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MYKRONOZ: Smartwatch – jak ułatwić sobie życie

ZePhone Titanium

Wśród konsumentów wciąż panuje przekonanie, że smartwatche to drogie zabawki bez praktycznego zastosowania. Tymczasem ich liczne i różnorodne funkcje mogą okazać się bardzo przydatne. Jakie są więc ich największe zalety? 

Inteligentne zegarki dobrze współpracują ze smartfonami, informując nas o przychodzących SMS-ach, wiadomościach e-mail czy połączeniach, ale również pozwalając na bezpośrednie odebranie i – w przypadku wybranych modeli, takich jak ZeWatch3 - prowadzenie rozmowy. Tylko dlaczego nie możemy w takiej sytuacji po prostu sięgnąć po telefon? Problem ten zrozumieją osoby, które trzymają smartfon w podręcznej torbie. Znalezienie w pośpiechu komórki wśród innych licznych przedmiotów to jedno, gorzej jednak, gdy w ogóle nie słyszy się w takiej sytuacji dzwonka.
Być zawsze w formie
Ważnymi dodatkami dla osób aktywnych są: pedometr, mierzenie pokonanego dystansu i pokazywanie, ile udało się spalić kalorii. Wielu podważa sensowność tych funkcji, twierdząc, iż równie dobrze można przecież po prostu wyjść i pobiegać bez żadnego sprzętu. Takie rozwiązanie faktycznie będzie się sprawdzać, ale tylko w przypadku osób, które sport uprawiają wyłącznie dla przyjemności. Dopiero gdy ktoś na poważnie zamierza wziąć się za siebie, wtedy dokładne rozplanowanie dystansu i tempa biegu nabiera zupełnie nowego znaczenia, a bieżące monitorowanie własnych wyników naprawdę ułatwia zadanie i mobilizuje do dalszej aktywności.
Gdzie ten telefon? Tutaj!
Zegarek, ciągle przypięty do nadgarstka, trudno zgubić. Z telefonami tak dobrze już nie jest. Smartwatch – dzięki możliwości przedzwonienia z niego na numer aparatu - nie tylko ułatwia szybkie znalezienie komórki, ale przede wszystkim ostrzega, gdy smartfon znajdzie się poza jego zasięgiem. Pozwala to ochronić się przed kradzieżą czy zminimalizować ryzyko wypadnięcia telefonu w trakcie np. spaceru i pozostawienia go na chodniku.
Mini-centrum rozrywki
Wspominając o bardziej zaawansowanych zegarkach, takich jak ZePhone, trzeba też przybliżyć dodatkowe, rozrywkowe możliwości jakie niesie ze sobą smartwatch. Gdy telefon tkwi w kieszeni, z umieszczonego wygodnie na nadgarstku inteligentnego zegarka mogą płynąć dźwięki muzyki. Smartwatche sprawdzają się też gdy ktoś chce obejrzeć krótki filmik, a nawet, jak w przypadku mającego mieć wkrótce premierę ZeRound, zrobić szybkie selfie. Do tego dochodzi opcja otrzymywania powiadomień o nowych aktywnościach na portalach społecznościowych, by zawsze być na bieżąco z ciekawymi zdarzeniami z życia swoich przyjaciół i nie tylko.
Grunt to dobry plan
Tak jak w przypadku uprawiania sportu, tak i przy codziennych zajęciach warto wprowadzić nieco porządku. Takie opcje jak monitorowanie cyklów snu, ustawianie dziennych celów i przypomnień pozwalają lepiej organizować życie prywatne i zawodowe. Wszystko to może wydawać się drobnostką, ale to właśnie takie szczególiki potrafią później zepsuć dzień. Czy jednak smartfon nie może pełnić tej roli? Niestety telefon nie zawsze mamy przy sobie i przez to nierzadko np. ustawione przypomnienie nie spełni swojej roli. Często zresztą właśnie błyskawiczny czas reakcji wpływa na powodzenie lub nie naszych zamiarów.
Czas pod kontrolą
Przede wszystkim jednak smartwatche dobrze wypełniają rolę… klasycznych zegarków. Ich ceny wcale nie odbiegają znacznie od dobrych modeli analogowych, a różnorodny design powoduje, iż każdy może dobrać taki egzemplarz, który wyglądem będzie odpowiadać jego gustom.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube