ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: Forerunner® 735XT – bieganie, treningi multisportowe i pomiar tętna na nadgarstku

Garmin Forerunner 735 XT

Forerunner 735XT to zegarek GPS do biegania i wielu innych dyscyplin sportowych, wyposażony również w funkcję treningów multisportowych. Jest najlżejszy z całej oferty zegarków multisportowych Garmin i monitoruje tętno 24/7 za pomocą technologii pomiaru tętna na nadgarstku Elevate1.

Wbudowane aplikacje wspierają i rejestrują takie aktywności jak: biegi, rower, pływanie, multisport, wędrówka, narciarstwo, trening siłowy, wioślarstwo2 oraz cardio. Forerunner 735XT jest smukły, ma wygodny, silikonowy pasek oraz duży wyświetlacz. Wystarczy jedno spojrzenie, aby odczytać najistotniejsze dane podczas treningu. Forerunner 735XT to pierwsze urządzenie z fabrycznie zainstalowaną aplikacją Strava Live Suffer Score, która w oparciu o pomiar tętna określa intensywność treningu. Zegarek współpracuje z platformą Connect IQ™, z której użytkownicy mogą pobierać dodatkowe bezpłatne aplikacje, tarcze zegara, funkcjonalne pola danych i widgety, dostosowując zegarek idealnie do swoich potrzeb.

Forerunner 735XT to najwyższej klasy smartwatch GPS dla sportowców, którzy cenią sobie precyzyjne monitorowanie treningów i lekkość urządzenia podczas wyścigu” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. „Rejestruje szczegółowe dane wielu aktywności, zapewniając przy tym inteligentne funkcje łączności, takie jak powiadomienia z telefonu i automatyczną synchronizację z platformą Garmin Connect.

Zarówno podczas treningów, jak i startu w zawodach, zegarek monitoruje najistotniejsze parametry. Wbudowana technologia Elevate¹ mierzy tętno na nadgarstku 24/7. Forerunner 735XT współpracuje również z pulsometrem na klatkę piersiową, co umożliwia rejestrowanie zaawansowanych parametrów dynamiki biegu3, takich jak: długość kroku, bilans czasu kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe do długości kroku i inne.

Dla rowerzystów, pływaków i innych sportowców
Forerunner 735XT współpracuje z miernikiem mocy Vector™ montowanym na pedałach oraz całą linią urządzeń Varia™, dbających o większe bezpieczeństwo rowerzysty na drodze. Zegarek charakteryzuje się klasą wodoszczelności 5 ATM (50 metrów). Zainstalowane funkcje pływackie do treningów na basenie i w otwartym akwenie wspierają pracę nad lepszymi wynikami. Podczas treningu multisportowego można łatwo, jednym przyciskiem przełączać monitorowane dyscypliny. W zegarku Forerunner 735XT znajdziemy również funkcje do takich dyscyplin sportowych jak: wędrówka, narciarstwo, trening siłowy, wioślarstwo2 i cardio.

Strava Live Suffer Score zmierzy intensywność treningów
Forerunner 735XT jako pierwszy zegarek ma fabrycznie zainstalowaną aplikację Strava Live Suffer Score. Suffer Score w oparciu o dane tętna użytkownika określa intensywność treningu. Aplikacja Strava Live Suffer Score jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń Garmin współpracujących z platformą Connect IQ, ale tylko ci korzystający ze Strava Premium mogą przeglądać swoje Suffer Score w serwisie Strava i porównywać swoje wyniki z wynikami innych użytkowników. Z platformy Connect IQ można bezpłatnie pobierać dodatkowe aplikacje, widgety, tarcze zegara i pola danych, aby dostosować zegarek do swojego stylu i wymagań treningowych.

Platforma społecznościowa Garmin Connect
Forerunner 735XT, sparowany ze zgodnym smartfonem, automatycznie4 przesyła dane do Garmin Connect™, bezpłatnej platformy społecznościowej, na której użytkownicy mogą śledzić swoje treningi, analizować sen, brać udział w wyzwaniach online i zdobywać wirtualne odznaki za swoje osiągnięcia. Garmin Connect Insights, inteligentne wskazówki eksperckie, pomagają zrealizować zamierzone cele. Dzięki nim użytkownik dowie się również, jak wypada na tle osób o podobnym poziomie aktywności, co stanowi dodatkową motywację.

Połącz zegarek ze smartfonem
Dzięki funkcjom łączności można udostępnić swoją aktywność znajomym, aby śledzili ją na żywo, odbierać komunikaty audio na słuchawkach, sterować muzyką z telefonu i dzielić się zapisanymi aktywnościami na portalach społecznościowych. Dodatkowo na ekranie zegarka można przeczytać inteligentne powiadomienia z telefonu, zobaczyć kto do nas dzwoni, sprawdzić wiadomości tekstowe, alerty z kalendarza, portali społecznościowych i inne.

Forerunner 735XT działa na baterii do 14 godzin w trybie treningu i do 11 dni w trybie zegarka. Osoby, które zakupią zegarek Forerunner 735XT, będą mogły korzystać bezpłatnie z serwisu Strava Premium przez okres 60 dni.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube