ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Aurvana ANC - słuchawki nieodzowne w miejskiej dżungli

Creative Aurvana ANC

Creative Technology wzbogaca portfolio słuchawek o nowym model Aurvana ANC. To produkt wyróżniający się wysoką wydajnością, zaprojektowany z myślą o mieszkańcach dużych aglomeracji.

Pokonywanie 5 razy w tygodniu trasy pomiędzy domem i miejscem pracy nie należy do najbardziej pasjonujących zajęć. Jak zabić monotonię? Creative Technology przygotował dla mieszkańców miejskiej dżungli słuchawki Creative Aurvana ANC. To propozycja adresowana dla użytkowników ceniących dobre brzmienie i wygodę. Creative Aurvana ANC dostarczają słuchaczom niezapomnianych doznań podczas wielogodzinnego słuchania muzyki, oglądania filmów czy wirtualnych potyczek. Dodatkowy smaczek stanowi system wyciszenia szumów, pozwalający uwolnić się od miejskiego zgiełku.
Niezwykle lekka konstrukcja z pluszową wyściółką oraz pianka zapamiętująca kształt, zapewniają komfort podczas słuchania muzyki, a nawet wypoczynek w hałaśliwym otoczeniu, takim jak kabina samolotu, w pociągu czy autobusie. Dodatkowy atut stanowi wytrzymała, elastyczna, pleciona osłonka kabla wraz z wbudowanym mikrofonem.
Słuchawki Aurvana ANC wykorzystują też specjalne mikrofony wbudowane w oba nauszniki, dynamicznie monitorujące poziom zewnętrznych dźwięków docierających do uszu. Takie rozwiązanie pozwala na inteligentną eliminację zewnętrznego hałasu, dzięki czemu użytkownik może całkowicie skupić się na brzmieniu dochodzącym ze słuchawek. Creative zastosował w modelu 40 mm neodymowe przetworniki, gwarantujące zbalansowane brzmienie, doskonale znane z linii Aurvana.

Słuchawki Creative Aurvana ANC łączą jakość brzmienia ze stylistyką wykonania i ergonomią. Lekki pałąk pokryty jest miękką skórą ekologiczną, zapewniając wygodę i możliwość dostosowania słuchawek do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nauszniki wykonano ze szczotkowanego chromu, który idealnie koresponduje z krawędziami w odcieniu jasnego błękitu. Minimalistyczne i eleganckie wzornictwo przypadnie do gustu osobom poszukujących gustownych produktów.

Słuchawki Aurvana ANC, jak przystało na produkt adresowany dla mobilnych użytkowników są dostępne wraz z eleganckim etui podróżnym.

Specyfikacja

• Sposób noszenia Słuchawki nagłowne
• Waga 170g (bez kabli i baterii)
• Kabel Odłączany, pleciony kabel stereo
• Połączenia 3.5 mm Stereo Jack
• Wyciszanie szumów System wyciszania Multi-Mic Active
• Poziom redukcji hałasu -18dB (87%)
• Żywotność baterii 40 godzin
• Typ baterii 1 x AAA bateria alkaiczna
• Przetworniki 40mm magnesy neodymowe
• Zakres częstotliwości 20Hz – 20kHz
• Poduszki uszne Pianka zapamiętująca kształt oraz sztuczna skóra
• Mikrofon Mikrofon wbudowany
• Zdalne sterowanie Muzyka: Odtwarzanie/Pauza/Następny/Poprzedni utwór
• Połączenia telefoniczne: Odbieranie/Kończenie połączeń
• Akcesoria w zestawie Kabel audio z wbudowanym mikrofonem
• AAA Bateria
• Airplane - adapter podróżny
• Etui podróżne (215mm H x 198mm W x 53mm D)

Cena i dostępność
Creative Aurvana ANC jest dostępny w cenie: 499 zł. Wyłącznym dystrybutorem produktów Creative w Polsce jest PowerSales International.Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube