Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Sound BlasterX G1 - kieszonkowa karta dźwiękowa 7.1. HD.

CREATIVE Sound BlasterX G1

Firma Creative Technology wprowadziła do sprzedaży nową kartę zewnętrzną Sound BlasterX G1. Miniaturowa karta USB, o wielkości kciuka, to produkt adresowany w pierwszym rzędzie dla graczy, spędzających dużo czasu poza domem.

Sound BlasterX G1 ze względu na prosty montaż i atrakcyjną cenę stanowi interesującą alternatywę dla kart dźwiękowych wbudowanych w płytę główną. Nowy układ firmy Creative Technology przeznaczony jest dla graczy, mających wysokie wymagania wobec sprzętu wspomagającego rozgrywki.
Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtualizację efektów w grach oraz idealną dokładność dźwięku, można łatwo usłyszeć z jakiego kierunku nadchodzi przeciwnik. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi modelami słuchawek analogowych oraz dousznych, posiada też silny wzmacniacz słuchawkowy 24-bit/96kHz o pozycjonowaniu dźwięku 7.1. Karta współpracuje z oprogramowaniem BlasterX Acoustic Engine Pro, pozwalającym dostosować profil dźwiękowy do określonego typu rozgrywki. Jej dodatkowy atut stanowi 17 profili zapewniających graczom dodatkowe doznania, w tym ekscytujące brzmienie przestrzenne, podbicia basów czy krystaliczne wysokie tony. Z kolei tryb Scout Mode pozwala uzyskać przewagę taktyczną nad wrogiem, dzięki zdolności postrzegania ważnych wskazówek dźwiękowych. Poza udogodnieniami dostarczanymi przez oprogramowanie, użytkownicy mogą skorzystać z trybu X-Plus. Jego rola polega na wyeksponowaniu dźwięków kluczowych dla rozgrywki i wyciszeniu wszystkich pozostałych. Tryb X-Plus w połączeniu z popularnymi słuchawkami Sound BlasterX H5 pozwala zachować ustawienia wczytane bezpośrednio do karty dźwiękowej G1. Gracz wybierający się na turniej, nie musi zatem zaprzątać sobie głowy instalacją oprogramowania.

Kieszonkowa karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 z obsługą plug-and-play zapewnia przestrzenny, krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD i standardzie 7.1, którym można się delektować w grach na komputerze PC i Mac oraz konsoli PS4.
Użytkownicy Sound BlasterX G1 otrzymają najwyższą jakość dźwięku HD w każdym miejscu, a także przestrzenne brzmienie 3D w grach oraz filmach.

Kluczowe funkcje Sound BlasterX G1

• Prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1
Zdolność dekodowania sygnałów wejściowych kanałów 7.1 na platformie PC, Sound BlasterX G1 oferuje prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1 w wysokiej rozdzielczości dla wirtualnych efektów w grach oraz sygnałów audio z doskonałą dokładnością i realistycznym pozycjonowaniem.
• Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro dla komputerów PC
BlasterX Acoustic Engine Pro oferuje niespotykany poziom kontroli nad wrażeniami słuchowymi i realizmem dźwięku. Oprogramowanie zwiększa przejrzystość, rozszerza wirtualną przestrzeń dźwiękową, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się kinową jakością dźwięku w domowym zaciszu. 17 ustawień profili dźwiękowych poszerza istotne detale w różnych rodzajach gier, w tym m.in Counter-Strike, Global Offensive, Call of Duty Series, Dota 2,.
• Tryb Scout Mode
Uruchomienie trybu Scout Mode pozwala uzyskać dodatkową przewagę taktyczną, dzięki zdolności postrzegania ważnych wskazówek dźwiękowych.
• X-Plus Signature dla słuchawek Sound BlasterX H5
Tryb X-Plus pozwala sprzętowo zmienić profil dźwiękowy słuchawek Sound BlasterX H5 podłączonych do karty Sound BlasterX G1. To sprawia, że gracz zdobywa przewagą taktyczną nad przeciwnikami. Ustawienia są wczytywane bezpośrednio do karty dźwiękowej. Można ich użyć na turnieju, niezależnie od jego lokalizacja, nie zaprzątając sobie głowy instalacją oprogramowania.
• Wysoka rozdzielczość odtwarzania i nagrywania
Złącze USB pozwala na odtwarzanie i nagrywanie dźwięków o parametrach 24-bit/48kHz dla wysokiej jakości podcastów bądź konferencji wideo realizowanych za pośrednictwem komputerów PC/Mac
• Wzmacniacz słuchawkowy z niską impedancją wyjścia 2,2 Ω
Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o zakresie impedancji do 16Ω do 300Ω z pełną szczegółowością i czystością dźwięku.
• Creative ALchemy
Oprogramowanie Creative ALchemy odzyskuje brzmienie przestrzenne dla gier poprzednich generacji.
• Wsparcie dla OpenAL
Międzyplatformowy 3D Audio API uwalnia potencjał kart dźwiękowych Sound Blaster. EAX Advanced HD 5.0 dla gier pozwala na jednoczesne odtwarzania dźwięku w wielu środowiskach.

Cena karty Sound BlasterX G1 wynosi 199 zł

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube