Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Sound BlasterX G1 - kieszonkowa karta dźwiękowa 7.1. HD.

CREATIVE Sound BlasterX G1

Firma Creative Technology wprowadziła do sprzedaży nową kartę zewnętrzną Sound BlasterX G1. Miniaturowa karta USB, o wielkości kciuka, to produkt adresowany w pierwszym rzędzie dla graczy, spędzających dużo czasu poza domem.

Sound BlasterX G1 ze względu na prosty montaż i atrakcyjną cenę stanowi interesującą alternatywę dla kart dźwiękowych wbudowanych w płytę główną. Nowy układ firmy Creative Technology przeznaczony jest dla graczy, mających wysokie wymagania wobec sprzętu wspomagającego rozgrywki.
Karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczną wirtualizację efektów w grach oraz idealną dokładność dźwięku, można łatwo usłyszeć z jakiego kierunku nadchodzi przeciwnik. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi modelami słuchawek analogowych oraz dousznych, posiada też silny wzmacniacz słuchawkowy 24-bit/96kHz o pozycjonowaniu dźwięku 7.1. Karta współpracuje z oprogramowaniem BlasterX Acoustic Engine Pro, pozwalającym dostosować profil dźwiękowy do określonego typu rozgrywki. Jej dodatkowy atut stanowi 17 profili zapewniających graczom dodatkowe doznania, w tym ekscytujące brzmienie przestrzenne, podbicia basów czy krystaliczne wysokie tony. Z kolei tryb Scout Mode pozwala uzyskać przewagę taktyczną nad wrogiem, dzięki zdolności postrzegania ważnych wskazówek dźwiękowych. Poza udogodnieniami dostarczanymi przez oprogramowanie, użytkownicy mogą skorzystać z trybu X-Plus. Jego rola polega na wyeksponowaniu dźwięków kluczowych dla rozgrywki i wyciszeniu wszystkich pozostałych. Tryb X-Plus w połączeniu z popularnymi słuchawkami Sound BlasterX H5 pozwala zachować ustawienia wczytane bezpośrednio do karty dźwiękowej G1. Gracz wybierający się na turniej, nie musi zatem zaprzątać sobie głowy instalacją oprogramowania.

Kieszonkowa karta dźwiękowa Sound BlasterX G1 z obsługą plug-and-play zapewnia przestrzenny, krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD i standardzie 7.1, którym można się delektować w grach na komputerze PC i Mac oraz konsoli PS4.
Użytkownicy Sound BlasterX G1 otrzymają najwyższą jakość dźwięku HD w każdym miejscu, a także przestrzenne brzmienie 3D w grach oraz filmach.

Kluczowe funkcje Sound BlasterX G1

• Prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1
Zdolność dekodowania sygnałów wejściowych kanałów 7.1 na platformie PC, Sound BlasterX G1 oferuje prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1 w wysokiej rozdzielczości dla wirtualnych efektów w grach oraz sygnałów audio z doskonałą dokładnością i realistycznym pozycjonowaniem.
• Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro dla komputerów PC
BlasterX Acoustic Engine Pro oferuje niespotykany poziom kontroli nad wrażeniami słuchowymi i realizmem dźwięku. Oprogramowanie zwiększa przejrzystość, rozszerza wirtualną przestrzeń dźwiękową, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się kinową jakością dźwięku w domowym zaciszu. 17 ustawień profili dźwiękowych poszerza istotne detale w różnych rodzajach gier, w tym m.in Counter-Strike, Global Offensive, Call of Duty Series, Dota 2,.
• Tryb Scout Mode
Uruchomienie trybu Scout Mode pozwala uzyskać dodatkową przewagę taktyczną, dzięki zdolności postrzegania ważnych wskazówek dźwiękowych.
• X-Plus Signature dla słuchawek Sound BlasterX H5
Tryb X-Plus pozwala sprzętowo zmienić profil dźwiękowy słuchawek Sound BlasterX H5 podłączonych do karty Sound BlasterX G1. To sprawia, że gracz zdobywa przewagą taktyczną nad przeciwnikami. Ustawienia są wczytywane bezpośrednio do karty dźwiękowej. Można ich użyć na turnieju, niezależnie od jego lokalizacja, nie zaprzątając sobie głowy instalacją oprogramowania.
• Wysoka rozdzielczość odtwarzania i nagrywania
Złącze USB pozwala na odtwarzanie i nagrywanie dźwięków o parametrach 24-bit/48kHz dla wysokiej jakości podcastów bądź konferencji wideo realizowanych za pośrednictwem komputerów PC/Mac
• Wzmacniacz słuchawkowy z niską impedancją wyjścia 2,2 Ω
Sound BlasterX G1 obsługuje słuchawki o zakresie impedancji do 16Ω do 300Ω z pełną szczegółowością i czystością dźwięku.
• Creative ALchemy
Oprogramowanie Creative ALchemy odzyskuje brzmienie przestrzenne dla gier poprzednich generacji.
• Wsparcie dla OpenAL
Międzyplatformowy 3D Audio API uwalnia potencjał kart dźwiękowych Sound Blaster. EAX Advanced HD 5.0 dla gier pozwala na jednoczesne odtwarzania dźwięku w wielu środowiskach.

Cena karty Sound BlasterX G1 wynosi 199 zł

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube