foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Linksys

Grupowanie pozwala na zarządzanie wieloma punktami dostępu z poziomu jednego interfejsu, bez korzystania z kontrolera WLAN. Rozwiązanie ułatwia i usprawnia pracę administratorom IT.

Funkcja grupowania (klastry) wprowadzona przez Linksys jest przeznaczona dla małych firm , które potrzebują prostego, niedrogiego rozwiązania do efektywnego zarządzania wieloma punktami dostępu. Klaster zapewnia punkt administracji dla maksymalnie 16 punktów dostępowych. Dzięki rozwiązaniu administratorzy mogą za jednym razem wdrożyć, skonfigurować i zabezpieczyć sieć bezprzewodową we wszystkich punktach dostępowych. Gdy administrator wprowadza zmiany w jednym punkcie dostępowym, zostanie ona automatycznie wprowadzona również w kolejnych punktach dostępu znajdujących się w tym samym klastrze.

Funkcja łączenia urządzeń w klastry zaoferowana przez Linksys posiada szereg innych funkcjonalności:

 Automatyczna synchronizacja konfiguracji
 Zmiany w konfiguracji są wspólne i automatycznie przekazywane do wszystkich punktów dostępu
 Podgląd statusu każdego punktu dostępowego
 Podgląd statusu wszystkich urządzeń w klastrze
 Dynamiczne zarządzanie kanałami
 Monitoring natężenia ruchu w każdym kanale bezprzewodowym; dostosowanie punktu dostępu do optymalnego kanału
 Jeden skonsolidowany widok wszystkich klientów pozwala administratorowi monitorować stan wszystkich połączeń bezprzewodowych

Obecnie dostępne na rynku rozwiązania do zarządzania WLAN nie zaspokajają potrzeb małych firm, ponieważ są budowane przede wszystkim do potrzeb wielkich przedsiębiorstw – wymagają kosztownego sprzętu lub drogich rozwiązań opartych o oprogramowanie działające w chmurze.” - powiedział Nandan Kalle, dyrektor sieci handlowej Linksys. Kontrolery WLAN są drogie i posiadają szereg zaawansowanych funkcjonalności, które małym firmom są po prostu niepotrzebne. Rozwiązanie Linksys zapewnia odpowiedni zestaw funkcji, których firmy potrzebują do stworzenia produktywnego środowiska biznesowego w przystępnej cenie.

Dodatkową funkcją jest wprowadzenie strony uwierzytelniającej (ang. captive portal) dla punktów dostępu. Jest to w pełni modyfikowalna strona internetowa typu landing page, która zostanie wyświetlona na urządzeniach mobilnych klientów/gości, którzy połączą się z siecią bezprzewodową.

Dostępność:

Funkcja grupowania jest dostępna już dziś do pobrania na dwuzakresowe punkty dostępu Linksys działające w standardzie AC klasy biznesowej

LAPAC1750
LAPAC1200
LAPAC1750PRO – model jest już sprzedawany z tą funkcjonalnością

Funkcja docelowo ma być dostępna na punkty dostępu Linksys działające w standardzie N klasy biznesowej późną wiosną.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube