Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: fēnix 3 Sapphire HR i bezpłatne oprogramowania

GARMIN fēnix 3 Sapphire HR

Firma Garmin wciąż rozwija swoją flagową serię outdoorowych, multisportowych zegarków fēnix 3, wprowadzając na rynek nowe modele oraz bezpłatne aktualizacje oprogramowania, znacznie poszerzające funkcjonalność całej serii. Pojawiły się nowe profile aktywności, takie jak golf czy wioślarstwo, rozbudowane pomiary dynamiki biegu, parametrów fizjologicznych i wiele innych. Najnowszy model, Garmin fēnix 3 Sapphire HR wyposażony został w optyczny czujnik tętna Elevate. Użytkownicy nie muszą już zakładać opaski na klatkę piersiową, bo zegarek mierzy tętno na nadgarstku. Czego chcieć więcej?

Optyczny pulsometr na nadgarstku
Smartwatch fēnix 3 Sapphire HR wyposażony został w technologię Elevate, która mierzy tętno na nadgarstku, dzięki czemu nie trzeba już zakładać pulsometru na klatkę piersiową. Zegarek monitoruje tętno 24/7, również poza treningami i na tej podstawie precyzyjnie oblicza spalone kalorie. Kontroluje także liczbę intensywnych minut, czyli podwyższonego tętna, ustalając cel 150 minut na tydzień. W zależności od ustawień, czas pracy fēnix 3 Sapphire HR na baterii wynosi do 40 godzin w trybie Ultra Track, 16 godzin w trybie GPS, 3 tygodni w trybie zegarka i 2 tygodni w trybie smartwatcha. Garmin fēnix 3 Sapphire HR współpracuje także z czujnikami HRM-Run, HRM-Tri na klatkę piersiową, co daje możliwość określania dodatkowych parametrów.

Popraw technikę i efektywność biegu
Parametry dynamiki biegu znane z wcześniejszych wersji oprogramowania, takie jak kadencja, odchylenie pionowe i czas kontaktu z podłożem, zostały teraz rozbudowane o kolejne wskaźniki.
• Długość kroku: długość kroku biegacza w czasie rzeczywistym.
• Bilans czasu kontaktu z podłożem: symetria kontaktu z podłożem dla obu nóg, której kontrola może zapobiegać kontuzjom.
• Odchylenie pionowe do długości kroku: pomaga poprawiać efektywność biegu.

Świadomie pracuj nad formą
Smartwatch fēnix 3 na podstawie danych tętna określa parametry fizjologiczne biegacza.
• Próg mleczanowy: poprzez analizę tempa i tętna zegarek fēnix 3 określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć.
• Natężenie wysiłku: fēnix 3 monitoruje zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać aktualny stan organizmu. Wynik jest przedstawiony na skali od 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom zmęczenia.
• Przygotowanie wydolnościowe: po biegu trwającym od 6 do 20 minut zegarek fēnix 3 umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji.

Nowe profile aktywności
Użytkownicy zegarków z serii fēnix 3 mogą korzystać teraz z nowych profili aktywności, takich jak: golf, SUP i wioślarstwo. Oprogramowanie do smartwatcha fēnix 3 jest wciąż rozwijane, aby udoskonalać i poszerzać jego funkcjonalność. Garmin fēnix 3 daje możliwość personalizacji profili aktywności oraz dodawania nowych. Doświadczeni spadochroniarze mogą korzystać z funkcji Jumpmaster, wybierając jeden z trzech dostępnych rodzajów skoków: HAHO, HALO lub Statyczny. Miłośnicy sportów górskich docenią nową funkcję wyświetlania na zegarku profilu wysokości trasy zarówno tej przebytej, zaplanowanej, jak i aktualnie pokonywanej.

Nieograniczone możliwości personalizacji
Smartwatche fēnix 3 są kompatybilne z platformą Connect IQ, która daje jeszcze więcej możliwości personalizacji. Można z niej bezpłatnie pobrać aplikacje, widgety, tarcze zegarka i pola danych, a także zaprogramować własne.

Przede wszystkim outdoor
Zegarki fēnix 3 zapewniają kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, przydatnych na szlaku i poza nim. Wyposażone są w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas. Automatycznie kalibrują te czujniki przy użyciu sygnału GPS. Barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Antena EXO™ ze stali nierdzewnej obsługuje system satelitarny GPS i GLONASS, zapewniając lepsze określanie pozycji w trudnych warunkach. Zegarki fēnix 3 zapisują wykres śladu, tworząc „elektroniczną ścieżkę śladu” podczas ruchu użytkownika. Umożliwiają oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny, obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu i nawigację do nich. Można też tworzyć kursy i nimi podążać.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube