Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Pierwsza na rynku płyta główna z certyfikatem Intel Thunderbolt 2

ASUS Z87-Deluxe/Quad to pierwsza na świecie płyta główna, której firma Intel® przyznała certyfikat Thunderbolt™ 2. Oparta na chipsecie Intel Z87 i kompatybilna z najnowszymi procesorami Intel Core 4-tej generacji posiada dwa porty Thunderbolt 2, do których można jednocześnie podłączyć 12 urządzeń. Każdy z nich zapewnia przepustowość rzędu 20Gbit/s i jest wstecznie kompatybilny ze standardem Thunderbolt 1.

„Płyta główna Z87-DELUXE/QUAD została poddana wymagającym testom kompatybilności, walidacji BIOSu, obrazu i dźwięku itp. Potwierdzają one najwyższą jakość i najlepszy design”, mówi Joe Hsieh, wiceprezes firmy ASUS i dyrektor Motherboard and Desktop System Business Unit. „Jako pierwszy na świecie model z certyfikatem technologii Thunderbolt 2, Z87-DELUXE/QUAD wyznacza nowy standard dla przyszłych produktów. To coś, co firma ASUS robi od wielu lat.”

Podwójna wydajność i pełna obsługa monitorów 4K
Pierwotny standard Thunderbolt posiadał cztery kanały - dwa do wysyłania i dwa do pobierania danych - z maksymalną przepustowością 10Gbit/s na każdy kanał. Thunderbolt 2 łączy te cztery kanały w dwa dwukierunkowe uzyskując przepustowość na poziomie 20Gbit/s i czterokrotnie większą prędkość transferu niż USB 3.0. To, w połączeniu z obsługą standardu DisplayPort 1.2 umożliwia portom Thunderbolt 2 jednoczesne wyświetlanie filmów o wysokiej rozdzielczości na ekranach najnowszych monitorów 4K/2K (4096 x 2160) i komunikację z innymi urządzeniami wymagającymi dużej przepustowości, takimi jak dyski twarde. Dzięki wbudowanemu portowi HDMI, płyta główna ASUS Z87-Deluxe/Quad może obsłużyć nawet trzy monitory 4K UHD jednocześnie.
Thunderbolt 2 obsługuje połączenia typu daisy-chain – do każdego portu można podłączyć sześć urządzeń. W ten sposób użytkownicy płyty głównej ASUS Z87-Deluxe/Quad nie będą musieli podłączać osobnych rozdzielaczy, co z pewnością zniweluje bałagan związany z kablami.
Zawsze najlepsze
Płyta główna Z87-Deluxe/Quad została wyposażona w ekskluzywne technologie firmy ASUS. Dual Intelligent Processors 4 z 4-Way Optimization to łatwe w użyciu narzędzie, które dostosowuje osiągi, chłodzenie, redukuje hałas i zwiększa wydajność pracy. UEFI BIOS posiada graficzny interfejs, dzięki któremu ułatwia tworzenie skrótów i daje szybki dostęp do najczęściej używanych opcji.
W akcesoriach płyty znalazła się podstawka NFC Express, które ułatwia codzienną pracę. Błyskawicznie paruje kompatybilne urządzenia. Łączy w sobie wygodę zdalnego dostępu oraz szybkie logowanie do systemu Windows 8. Urządzenie aktywowane jest jednym dotknięciem. Za pomocą Wi-Fi GO! i darmowej aplikacji NFC Remote dla urządzeń mobilnych kompatybilnych z NFC, użytkownicy mogą również bezprzewodowo synchronizować zdjęcia i filmy z zawartością komputera oraz zdalnie sterować całym systemem bez skomplikowanej konfiguracji.


SPECYFIKACJA
ASUS Z87-Deluxe/Quad
• 2 x Port Intel Thunderbolt
• 1 x Port HDMI
• 4 x Złącze DIMM
• 3 x Złącze PCIe 3.0/2.0 x16
• 10 x Port SATA 6Gbit/s
• 8 x Port USB 3.0 z USB 3.0 Boost
• 8 x Port USB 2.0
• Wymiary ATX

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube