ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE:Nowa płyta z Serii G1.Killer - Sniper B5 już dostępna w sprzedaży!

GIGABYTE wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzył ofertę płyt głównych z serii G1.Killer o nowy model wspierający obsługę procesorów Intel® 4tej generacji (LGA 1150).Gracze to szczególna grupa ludzi, którzy od swojego sprzętu PC oczekują bezkompromisowej wydajności. Każda sekunda opóźnienia może bowiem zakończyć się dla nich fatalnie przechylając szalę zwycięstwa na stronę przeciwnika. GIGABYTE przygotował nową broń: płyta główna Sniper B5, która wyposaży graczy w pełen zestaw narzędzi niezbędnych dla zapewnienia zwycięstwa i to wszystko za przystępną cenę.

GIGABYTE Amp-Up Audio
GIGABYTE wyposażył płyty główne dla graczy w zaawansowany układ audio. W tym modelu została zastosowana 8 kanałowa karta dźwiękowa Realtek ALC898, oraz kondensatory audio marki Nichicon, możliwość samodzielnej wymiany wzmacniacza audio, wzmacniacz słuchawkowy oraz pokryte warstwą złota złącza audio.

Wymienny wzmacniacz audio
Płyty główne GIGABYTE z serii G1-Killer to pierwsze na świecie konstrukcje posiadające możliwość samodzielnej wymiany wzmacniacza audio. Użytkownicy mogą wybierać z pośród kilku różnych typów wzmacniaczy. Każdy z nich posiada indywidualne właściwości, zapewniając niesamowite wrażenia w grach, podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Zestaw do wymiany wzmacniacza audio składa się ze specjalnych szczypiec oraz pary wzmacniaczy. Dodatkowe wzmacniacze można kupić w sklepach komputerowych.

Wysokiej jakości kondensatory audio marki Nichicon
GIGABYTE zastosowało na płytach z serii G1.Killer wysokiej klasy, japońskie kondensatory audio firmy NICHICON. Zaimplementowano je w układzie akustycznym, dzięki czemu dźwięk jest pozbawiony zakłóceń oraz szumów. Szczególnie docenią to użytkownicy, oczekujący realistycznych wrażeń dźwiękowych w grach.

Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy
Wzmacniacz słuchawkowy, to urządzenie wzmacniające sygnał audio na wyjściu. Został on specjalnie zaprojektowany i umieszczony na płytach głównych z serii G1.Killer, by gracze mogli cieszyć się dynamicznym, wysokiej jakości dźwiękiem, korzystając z profesjonalnych słuchawek.

Złocone złącza audio
Złącza audio a także osłona procesora audio zostały pokryte warstwą złota dla zapewnienia maksymalnie precyzyjnego przekazywania sygnałów, bez żadnych zbędnych zakłóceń czy szumów. Dodatkowo, złoto zapewnia wyższą trwałość a przez to dłuższy czas użytkowania.

Ochrona przed zakłóceniami elektrostatycznymi
Odseparowanie komponentów sekcji audio od pozostałych elementów na płycie głównej zabezpiecza je przed niechcianymi wyładowaniami elektromagnetycznymi, co pozytywnie wpływa na jakość dźwięku. Sekcja została oznaczona podświetlaną linią LED.

Zaawansowana karta sieciowa 
Płyta główna Sniper B5 posiada zaawansowaną kartę sieciową Intel® Gigabit LAN i217v, zaprojektowana z myslą o graczach. Zapewnia ona stabilne połączenie z siecią zwłaszcza w grach online. Dołączone oprogramowanie cFosSpeed pomaga w optymalizacji ruchu danych w sieci LAN.

Technologia GIGABYTE Ultra Durable™ 4 
GIGABYTE Ultra Durable™ 4, to klucz do poprawy żywotności oraz zwiększenia wydajności płyt głównych. Technologia ta pomaga chronić komputer przed czynnikami, które najczęściej powodują jego usterki: wilgocią, wyładowaniami elektrostatycznymi, nagłą utratą zasilania oraz wysokimi temperaturami.

Niskie temperatury pracy
Na płytach głównych GIGABYTE z serii 8 zastosowano układy chłodzenia wyróżniające się nowym designem, które zapewniają niezwykle szybkie odprowadzanie ciepła z newralgicznych miejsc na płycie głównej. Układ chłodzenia składa się z elementów pasywnych (radiatory, rurki cieplne), aktywnych (wentylatory) a także pozwala na zamontowanie bloków wodnych do chłodzenia cieczą. Dzięki temu płyta główna pozostaje chłodna nawet w warunkach dużego obciążenia jak również podczas overclockingu.

Maksymalna wydajność
Płyty główne GIGABYTE wspierające technologię Ultra Durable™ 5 Plus posiadają najwyższej jakości kontrolery sekcji PWM – PowIRstage™ marki International Ractifier®. Pozwalają one na niezwykle precyzyjną kontrolę zasilania procesorów Intel® czwartej generacji. Dodatkowo, dzięki swojej budowie te cyfrowe kontrolery zachowują niską temperaturę pracy pozwalając użytkownikom na wyciągnięcie maksimum wydajności ze swojego sprzętu również podczas overclockingu.

Bezpieczeństwo
Produkty GIGABYTE z serii 8 wyposażono w technologię DualBIOS™, która zapewnia działanie komputera nawet w przypadku uszkodzenia jednej z dwóch zaimplementowanych na płycie kości BIOSu.


Specyfikacja:
Model G1.Sniper B5
Chipset Intel® B85 Express
Format ATX; 30.5cm x 22.5cm
Pamięć 4 sloty pamięci x 1.5V DDR3 DIMM obsługujące do 32 GB pamięci systemowej, dwukanałowa obsługa pamięci, 1600/1333 MHz
PCI-Ex16 2x PCI Express x16, (x16, x4)
PCI-Ex1/PCI 1 x PCI Express x1, 2 x PCI slot
SATA 4x SATA 6Gb/s , 2x SATA 3Gb/s
LAN Intel® Gigabit LAN i217v (10/100/1000 Mbit)
USB 4 x USB 3.0, 8 x USB 2.0
Audio Realtek ALC898 with High Quality 110dB SNR HD audio
BIOS Dual UEFI BIOS™

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube