ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN: AKG K935 - Najlepsze słuchawki w Europie

„Europejskie słuchawki bezprzewodowe 2013-2014” – ten niezwykle prestiżowy tytuł Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (European Imaging and Sound Association) przyznało w tym roku wokółusznym słuchawkom do użytku domowego AKG K935.

Jeżeli chcesz się cieszyć muzyką swojego systemu hi-fi tylko osobiście, ale nie zostać przywiązanym do gniazda słuchawkowego, bezprzewodowe słuchawki AKG K935 będą idealnym rozwiązaniem”, czytamy w uzasadnieniu. Eksperci EISA, co roku od 30 lat nagradzający najlepsze urządzenia w kilkudziesięciu kategoriach (m. in. RTV, foto, wideo, audio, kino domowe, multimedia, elektronika samochodowa, urządzenia mobilne) podkreślają zwłaszcza jakość bezprzewodowego odsłuchu z tych białych, wysmakowanych stylistycznie, słuchawek. Zawdzięczają ją bezstratnemu cyfrowemu sygnałowi 2,4GHz, płynącemu ze stacji bazowej, podłączonej do sprzętu audio, telefonu lub przenośnego odtwarzacza za pośrednictwem łączy RCA stereo lub jacka 3,5mm. Niewątpliwa korzyść takiego rozwiązania to nieograniczona swoboda ruchów użytkownika – w promieniu 30 m od nadajnika można tańczyć. Krystalicznie czysty, dynamiczny dźwięk jest też bez wątpienia zasługą doskonałych przetworników o średnicy 40mm i impedancji 32 ohm, które operują w paśmie 16Hz – 22kHz.
Na nagrodę zasłużył też jednogłośnie komfort użytkowania słuchawek. Ich wyściełane miękkim welurem, nastawne muszle pozwalają poczuć smak obcowania z luksusem. Znalazły się na nich ergonomiczne przyciski do regulacji głośności i parowania oraz włącznik zasilania. Stacja bazowa, będąca nadajnikiem sygnału, jest równocześnie podstawką, ładującą baterie słuchawek, przytrzymywanych w gniazdach magnesami. Wygodna regulacja czułości wejścia, dopasowująca źródło dźwięku, oraz 8 godzin ciągłej pracy bez ładowania akumulatorów – to kolejne atuty tego świeżo utytułowanego „dziecka” AKG, które weszło na polski rynek z ceną 839 zł.
EISA, założona w 1982 roku, zrzesza 50 branżowych czasopism z 20 krajów Europy, które w swoich sektorach wypracowały sobie opiniotwórczą pozycję. Polskimi członkami organizacji są miesięczniki Audio oraz Foto-Kurier. Doroczne nagrody EISA należą do najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie sprzętu audiowizualnego.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube