foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Razer Cortex

Razer™, światowy lider produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, ogłosił dzisiaj premierę Razer Cortex: Gamecaster, oprogramowania do live-streamingu stworzonego specjalnie z myślą o wymagających graczach. Wszyscy Użytkownicy Razer Cortex mogą od teraz z łatwością nagrywać i transmitować swoją rozgrywkę na kanałach takich jak Azubu, Twitch, czy YouTube Live.

Dzięki dyskretnej nakładce ekranu, która znika, gdy nie jest używana, gracze będą mieli w trakcie gry dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i ustawień transmisji. Z kolei szybki dostęp do najpotrzebniejszych kombinacji klawiszy pozwoli im uruchomić system, nagrywać rozgrywkę lokalnie, przełączać kamerę internetową i zapisywać zrzuty ekranu bez potrzeby odrywania się od samej gry.
Razer Cortex: Gamecaster automatycznie optymalizuje ustawienia streamingu do ustawień komputera i łącza internetowego, aby działanie oprogramowania miało zaledwie minimalny wpływ na pracę urządzenia. Streamerzy mogą również konfigurować ustawienia samodzielnie, aby dostosować jakość transmisji do swoich potrzeb.
W stworzeniu tego efektywnego narzędzia, które pozwala graczom transmitować rozgrywki w czterech prostych krokach, pomogło aż dziesięć tysięcy beta testerów.
Po intensywnych testach beta, dzięki którym uzyskaliśmy dogłębne i pomocne opinie naszych użytkowników, jesteśmy pewni, że Razer Cortex: Gamecaster jest najbardziej intuicyjnym narzędziem streamingowym na rynku,” powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Razer Cortex: Gamecaster zdobył już uznanie wielu graczy. To właśnie dzięki nim i ich pomocy udało nam się stworzyć to proste w obsłudze rozwiązanie.”
Razer Cortex: Gamecaster dostępny jest w dwóch wersjach. Każda z nich wyposażona jest w oprogramowanie Razer Cortex, z którego obecnie korzysta już ponad 11 milionów użytkowników. Darmowa wersja Razer Cortex: Gamecaster umożliwi graczom transmisję nagrania bez znaku wodnego w rozdzielczości do 720p, natomiast na obrazie o rozdzielczości wyższej niż 720p pojawi się dyskretny znak wodny z logiem Razera.
Poprzez aktywację płatnej licencji Pro gracze uzyskają dostęp do zaawansowanych funkcji premium takich jak między innymi: mniej obciążająca transmisja w wyższej jakości z kodekiem x264, pojawiające się na ekranie powiadomienia oraz wbudowany w grę czat Twitch ze wszystkimi swoimi narzędziami.
Subskrypcje do Razer Cortex: Gamecaster Pro będą dostępne w formie 3- i 12-miesięcznych licencji. 

  Darmowy Pro
Rozdzielczość transmisji 1080p (do 720p bez znaku wodnego) 1080p
Klatki na sekundę 30 60
Automatyczny ekran Zaraz wracam

(Przystosowalny)

Wbudowany obraz z kamery internetowej
Efekt zielonego tła kamery internetowej  
Przystosowalne nakładające się obrazy  
Wbudowany czat Twitch  
Cena Za darmo

3-miesięczna licencja $14,95

Roczna licencja $39,95

O Razer Cortex:
Razer Cortex to darmowe oprogramowanie, które uruchamiając grę poprawia jej wydajność i staje się sercem rozgrywki. Dzięki Razer Cortex użytkownicy z łatwością mogą odkrywać najnowsze gry dostępne w najniższych cenach, ulepszyć wydajność rozgrywki na swoich komputerach, zapisać kopie zapasowe w chmurze i nagrać prowadzoną rozgrywkę.
Oprogramowanie Razer Cortex zawiera poniższe funkcje:

• Deals – Porównywarka cen umożliwia użytkownikom znalezienie niższych cen ich ulubionych gier, powiadamiając ich o przecenach, wyprzedażach i promocjach w topowych sklepach internetowych. Funkcja dostępna na Razer Cortex, na stronie deals.razerzone.com, a także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android:
• Boost – Poprawia wydajność rozgrywki za pomocą znanych rozwiązań z Razer Game Booster zintegrowanych z Razer Cortex.
• Save Game Manager – Automatycznie zapisuje kopie zapasowe gry w chmurze, na zawsze rozwiązując problem utraconych bezpowrotnie save’ów gry.
• Gamecaster – Za pomocą jednego kliknięcia umożliwia transmisję rozgrywki na żywo do czołowych serwisów live-streamowych.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube