uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Gry SteamVR dostępne już z OSVR Hacker Development Kit

Razer OSVR

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości – od teraz gry SteamVR będą dostępne dla posiadaczy OSVR™ Hacker DevKit od Razera. Entuzjaści wirtualnej rzeczywistości, deweloperzy i wszyscy zainteresowani mogą kupić OSVR™ Hacker Development Kit wraz z SDK za pośrednictwem strony OSVR™ .org, w atrakcyjnej cenie wynoszącej jedynie 299,99 USD.

Oprócz zintegrowania ze SteamVR, platforma oferuje dostęp do stale rosnącej bazy treści, od wideo 360 stopni po gry VR tworzone przez rosnącą rzeszę firm, instytucji oraz innych sympatyków otwartej platformy wirtualnej rzeczywistości OSVR™ 

OSVR™ ™ to platforma rzeczywistości wirtualnej, która oferuje nowy, otwarty standard dla urządzeń i gier VR, aby zapewnić graczom rozgrywkę jak najwyższej jakości. Rozwijana z pomocą liderów przemysłu, OSVR™ łączy twórców gier i graczy, jej zasada działania jest prosta: podłącz się i graj w co tylko masz ochotę.
Gracze będą mogli wypróbować OSVR™ Hacker DevKit w poniższych tytułach:

Team Fortress 2

Team Fortress 2 to doceniony przez krytyków pierwszoosobowy shooter stworzony i wydany przez Valve. W zespołowej rozgrywce gracze mogą wybrać spośród dziewięciu wyjątkowych klas postaci.

Half-Life 2

Half-Life 2 to kolejny ceniony shooter kreacji Valve. W tym sequelu Half-Life gracze wcielają się w postać Gordona Freemana, którego celem jest wyzwolenie żyjącej w dystopijnym świecie rasy ludzkiej, spod opresyjnego panowania wielowymiarowego imperium zwanego Kombinatem.

Elite: Dangerous

Elite: Dangerous to rozgrywająca się w kosmosie przygoda, oferująca zarówno rozbudowaną ekonomię zachęcającą do handlu, jak i symulację walki w przestrzeni kosmicznej. Jest to czwarty tytuł z serii Elite.

Live for Speed

Live for Speed to intensywne wyścigi online, znany z braku trybów arcade czy pomocy w sterowaniu – zamiast takich uproszczeń, gracze wykorzystają system realistycznej fizyki. LFS oferuje zarówno fikcyjne marki samochodów, jak i oryginalne, licencjonowane auta, takie jak BMW Sauber F1.06 czy Volkswagen Scirocco.

Spermination

W Spermination gracze stają do walki, którą już wygrali, choć jej nie pamiętają. Zmierz się z armią tysiąca białych przeciwników i po raz kolejny udowodnij, że miejsce lidera należy się właśnie tobie.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube