Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Gry SteamVR dostępne już z OSVR Hacker Development Kit

Razer OSVR

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości – od teraz gry SteamVR będą dostępne dla posiadaczy OSVR™ Hacker DevKit od Razera. Entuzjaści wirtualnej rzeczywistości, deweloperzy i wszyscy zainteresowani mogą kupić OSVR™ Hacker Development Kit wraz z SDK za pośrednictwem strony OSVR™ .org, w atrakcyjnej cenie wynoszącej jedynie 299,99 USD.

Oprócz zintegrowania ze SteamVR, platforma oferuje dostęp do stale rosnącej bazy treści, od wideo 360 stopni po gry VR tworzone przez rosnącą rzeszę firm, instytucji oraz innych sympatyków otwartej platformy wirtualnej rzeczywistości OSVR™ 

OSVR™ ™ to platforma rzeczywistości wirtualnej, która oferuje nowy, otwarty standard dla urządzeń i gier VR, aby zapewnić graczom rozgrywkę jak najwyższej jakości. Rozwijana z pomocą liderów przemysłu, OSVR™ łączy twórców gier i graczy, jej zasada działania jest prosta: podłącz się i graj w co tylko masz ochotę.
Gracze będą mogli wypróbować OSVR™ Hacker DevKit w poniższych tytułach:

Team Fortress 2

Team Fortress 2 to doceniony przez krytyków pierwszoosobowy shooter stworzony i wydany przez Valve. W zespołowej rozgrywce gracze mogą wybrać spośród dziewięciu wyjątkowych klas postaci.

Half-Life 2

Half-Life 2 to kolejny ceniony shooter kreacji Valve. W tym sequelu Half-Life gracze wcielają się w postać Gordona Freemana, którego celem jest wyzwolenie żyjącej w dystopijnym świecie rasy ludzkiej, spod opresyjnego panowania wielowymiarowego imperium zwanego Kombinatem.

Elite: Dangerous

Elite: Dangerous to rozgrywająca się w kosmosie przygoda, oferująca zarówno rozbudowaną ekonomię zachęcającą do handlu, jak i symulację walki w przestrzeni kosmicznej. Jest to czwarty tytuł z serii Elite.

Live for Speed

Live for Speed to intensywne wyścigi online, znany z braku trybów arcade czy pomocy w sterowaniu – zamiast takich uproszczeń, gracze wykorzystają system realistycznej fizyki. LFS oferuje zarówno fikcyjne marki samochodów, jak i oryginalne, licencjonowane auta, takie jak BMW Sauber F1.06 czy Volkswagen Scirocco.

Spermination

W Spermination gracze stają do walki, którą już wygrali, choć jej nie pamiętają. Zmierz się z armią tysiąca białych przeciwników i po raz kolejny udowodnij, że miejsce lidera należy się właśnie tobie.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube