ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Dołącz do ASUS Republic of Gamers na Intel Extreme Masters 2016

ASUS Republic of Gamers na Intel Extreme Masters 2016

Notebook chłodzony cieczą, zakrzywiony monitor z odświeżaniem 100Hz czy niecodzienne komputery z najmocniejszymi komponentami – takie nowości szykuje ASUS na finały Intel Extreme Masters 2016, czyli mistrzostwa świata w grach komputerowych w katowickim Spodku. Ponadto spotkania z ekspertami, youtuberami, turnieje gier, promocje cenowe i konkursy, w których do wygrania będzie m.in. notebook GL552. Producent obchodzi w tym roku dziesięć lat istnienia submarki Republic of Gamers, a wszystkie aktywności na stoisku połączy hasło „Join The Republic”.

Dołącz do Republiki Graczy - „Join The Republic”
Na IEM 2016 firma ASUS zaprezentuje swoje produkty projektowane z myślą o graczach, ale także dostarczy uczestnikom nowej wiedzy na temat sprzętu, podnoszenia jego wydajności, wprowadzania modyfikacji i możliwości jakie dają autorskie technologie. Odbędą się spotkania z ekspertami m.in. ze wsparcia technicznego ASUS, moderami, graczami. Przez trzy dni youtuberzy Norbert ‘Dis’ Gierczak i Katarzyna ‘Kiara’ Kołodziej będą opowiadać o świecie League of Legends, przeprowadzą liczne zabawy i spotkania z fanami. Porad dotyczących jak wygrywać w Mortal Kombat udzielał będzie Adam ‘Moonspell’ Makiah, niejednokrotnie zajmujący czołowe miejsca w turniejach w Polsce i za granicą. Stoisko odwiedzą także goście specjalni: Tomasz ‘Gimper’ Działowy, Jakub ‘Jacob’ Weber i Piotr ‘Lachu’ Lach oraz żeńska drużyna Alsen Team, która w tym roku powalczy o zwycięstwo w turnieju CS:GO.

W planach są konkursy m.in. zgadywanie kodu do sejfu z notebookiem ROG GL552, który trafi do rąk zwycięzcy czy składanie komputera na czas. Odwiedzający będą mieli okazję otrzymać karty członkowskie Republiki Graczy i zagrają na najmocniejszych komputerach z serii G w takie gry jak m.in. Fifa 16, Street Fighter, League of Legends czy Mortal Kombat. ASUS przygotowuje też atrakcyjne obniżki cen na wybrane produkty.

Sprzęt dla najlepszych
Na stoisku ASUS nie zabraknie oczywiście najnowszego sprzętu. Będzie można zobaczyć zakrzywiony monitor gamingowy ROG PG348Q, chłodzony cieczą notebook ROG GX700 czy mysz optyczną ROG Spatha, która działa zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym. Ciekawostką są dwa zmodyfikowane desktopy, w tym jeden z płytą główną Maximus VIII Extreme i dwiema kartami graficznymi Strix GTX 980 Ti autorstwa Bartłomieja Kurpiewskiego. Drugi natomiast, to przygotowany przez Aleksandra ‘GaiJin’ Snopka projekt o nazwie Doom Biohazard w klimacie steampunk z kartą graficzną z serii Poseidon gotową na wodne chłodzenie.

10 lat Republic of Gamers
W 2006 r. firma ASUS, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie graczy i entuzjastów na wydajny sprzęt, powołała do życia markę Republic of Gamers. Od samego początku znana jest ona z wysokiej jakości produktów oraz zaangażowania w wydarzenia związane z grami i przetaktowywaniem, takie jak: QuakeCon, BlizzCon i Dreamhack. Sprzęt marki ROG przez ostatnie dziesięć lat nie raz brał udział w biciu światowych rekordów wydajności, a media na całym świecie przyznały mu tysiące nagród. Wśród produktów sygnowanych marką znalazły się: płyty główne, karty graficzne, notebooki, monitory, komputery stacjonarne, myszki, klawiatury, słuchawki i karty dźwiękowe stworzone z myślą o graczach i entuzjastach najwyższych osiągów.

Nowości ze świata ROG można śledzić na rog.asus.com i na Facebook’u https://www.facebook.com/RepublikaGraczy, gdzie w trakcie IEM 2016 będą organizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Co, gdzie, kiedy?
Mistrzostwa świata gier komputerowych Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach odbędą się w dniach 4-6 marca 2016 r., w katowickim Spodku. Wejście dla osób bez biletów zostanie otwarte o godzinie 12:00, a dla osób z biletami i karnetami już o godzinie 10:00. Stoisko ASUS będzie znajdowało się na w strefie Expo.

 

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube