foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Mysz Mad Catz

Mad Catz postawił kolejny, duży krok w stronę urządzeń mobilnych. Już wkrótce, wszyscy posiadacze produktów Samsunga, będą mogli cieszyć się rozgrywką z certyfikowanym sprzętem gamingowym na ulubionym tablecie czy SmartTV.

Oferta Samsunga, będącego liderem w produkcji urządzeń mobilnych, obfituje w dobrze wykonany, nowoczesny sprzęt. Sprawdza się on jako komunikator czy zaawansowany organizer, ale również jest w stanie zapewnić długie godziny rozgrywki. By w pełni zaspokoić potrzeby grających użytkowników, firma, w ramach projektu „Designed for Samsung” zaprosiła do współpracy znanego producenta akcesoriów gamingowych – firmę Mad Catz.
W ofercie Mad Catza już wkrótce mają pojawić się wszystkie produkty kolekcji GameSmart w pełni zoptymalizowane ze wszystkimi urządzeniami Samsunga. Dzięki temu, wystarczy jedynie sparowanie gamepada z telefonem czy tabletem, by w pełni cieszyć się rozgrywką. Wszystkie kontrolery serii będą opatrzone logo programu.
"Jesteśmy podekscytowani faktem przystąpienia do „Designed for Samsung” i możliwością zaopatrywania klientów Samsung Mobile w gamę produktów, które z pewnością uatrakcyjnią codzienne użytkowanie ich urządzeń mobilnych" powiedział Darren Richardson, prezes i dyrektor generalny firmy Mad Catz. "Linia GameSmart wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji gamingowych peryferii mobilnych - dzięki naszemu uczestnictwu w programie DFS, nawet gracze, wybierający tablet lub smartfon, mogą mieć pewność zakupu idealnego kontrolera".
Mad Catz jest pierwszym producentem peryferii gamingowych zaproszonym do programu. Wszystkie dostępne produkty serii będzie można nabyć za pośrednictwem strony producenta.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube