Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Słuchawki Marshall- sprzęt, który rozumie potrzeby

Słuchawki Marshall

Marshall to dowód, że z pewnych rzeczy się nie wyrasta. Rock'n'Roll czuje się całe życie. Marka działa na naszą podświadomość, wzbudza emocje i zaufanie. Rozumie młodych fanów muzyki, jak i starych, rockowych wyjadaczy. 

Do rodziny Marshalla, należą między innymi słuchawki Monitor. Tłoczone logo, czarna skóra w stylu vintage, to sprawia, że po prostu chce się je mieć! Każdy element jest w pełni dopieszczony. Dzięki zastosowaniu systemu F.T. F. słuchawki posiadają specjalną wkładkę znajdującą się pod poduszkami wyścielającymi wnętrze muszli. To rozwiązanie sprawia, że dźwięk jest łagodny i ciepły. Po usunięciu wkładki, co jest bardzo prostą czynnością, dźwięk staje się bardziej wyrazisty. Zastosowanie takiego systemu zwiększa naszą swobodę. Słuchamy ulubionej muzyki, tak jak chcemy!
Wśród wielu marek na świecie, jest kilka tych, które możemy nazwać zjawiskami. Marshall to zjawisko na rynku muzycznym, które z każdym kolejnym produktem, potwierdza swoją siłę na rynku.
Bez względu na to czy masz na sobie elegancki kostium do pracy, krawat pod szyją, albo właśnie jedziesz na deskorolce do szkoły, nauszne słuchawki Marshall Major II, dają możliwość bycia sobą. Komponują się do naszego stylu bycia i życia. Świetnie sprawdzają się podczas miejskich eksploracji, kiedy wokół nas panuje hałas. Z kolei mniejsza forma słuchawek dousznych, to Marshall Mode i Mode EQ. Zwinnie przemierzają z nami, przez każdą aktywność podczas dnia. Zarówno wtedy kiedy wyciszamy się podczas słuchania muzyki w komunikacji miejskiej, jak i podczas rozmów telefonicznych. Zarówno model Mode EQ, jak i Mode ma mikrofon i pilot, więc w łatwy sposób rozpoczniemy i zakończymy połączenie telefoniczne.
Z całym dziedzictwem Marshalla, dostajemy unikalną stylistykę i najwygodniejsze technologie.

Sugerowana cena detaliczna:
Marshall Monitor- 899 zł
Marshall Major II- 459 zł
Marshall Mode EQ- 399 zł
Marshall Mode- 299 zł

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube