Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JBL: Authentics L8SP i L16SP

JBL Authentics L8SP i L16SP

JBL Authentics L8SP i L16SP to wysokiej klasy stereofoniczne systemy audio o mocy 120W (L8SP) i 300W (L16SP). Wyposażono je w Spotify Connect, Bluetooth z NFC, AirPlay, DLNA, technologię Clari-Fi, aplikację do sterowania dla Android i iOS, dwa porty USB do ładowania urządzeń przenośnych, wejście optyczne, a w przypadku L16SP również wejście stereo RCA.

Modele JBL Authentics L8SP i L16SP inspirowane są legendarnymi monitorami studyjnymi JBL Century L100. Łączą w sobie klasyczną konstrukcję akustyczną z zaawansowaną technologią łączności bezprzewodowej. Drewniana obudowa zestawu L16SP wykończona została naturalnym fornirem orzechowym, natomiast model L8SP wykończono w kolorze czarnym na wysoki połysk. Wyjątkowa jakość dźwięku i łatwa łączność bezprzewodowa umożliwiają podłączanie różnorodnych urządzeń przenośnych za pomocą technologii AirPlay, DNLA czy Bluetooth®. Ponadto oba systemy stereofoniczne wyposażone są w wejścia optyczne, a w przypadku L16SP również wejście gramofonowe.
JBL Authentics L8SP z powodzeniem wypełnia całe pomieszczenie wyjątkowej jakości brzmieniem JBL. Zaawansowana konstrukcja akustyczna i 120 W (RMS) sumarycznej mocy JBL pozwalają uzyskać dynamiczny, szerokopasmowy dźwięk stereo w jednej kompaktowej obudowie. Zoptymalizowane przetworniki nisko- i wysokotonowe w połączeniu z zaawansowanymi układami elektronicznymi i technologią cyfrowego przetwarzania dźwięku pozwalają uzyskać szerokopasmowy dźwięk stereofoniczny o obszernej scenie stereofonicznej. To również łatwe bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku ze smartfonów, tabletów, komputerów i odtwarzaczy multimedialnych. Obsługuje technologię AirPlay dla iTunes i urządzeń iOS, DNLA dla urządzeń Android i Windows PC oraz łączność Bluetooth® – w tym funkcję szybkiego parowania urządzeń Bluetooth® za pomocą technologii Near Field Communication (NFC). Ten zestaw głośnikowy potrafi automatycznie wybierać odpowiedni format odtwarzania strumieniowego, upraszczając korzystanie ze wszystkich urządzeń.
JBL Authentics L16SP to połączenie legendy dźwięku z nowoczesną łącznością. Zaawansowana konstrukcja akustyczna i 300 W sumarycznej mocy pozwalają uzyskać spektakularny, szerokopasmowy dźwięk stereo w jednej, średniej wielkości obudowie. Wysokiej jakości głośniki JBL w połączeniu z cyfrowym przetwarzaniem i wzmacnianiem dźwięku oraz precyzyjną konstrukcją akustyczną zapewniają niedoścignioną jakość dźwięku. Zoptymalizowane przetworniki nisko- i wysokotonowe w połączeniu z zaawansowanymi układami elektronicznymi i technologią cyfrowego przetwarzania dźwięku pozwalają uzyskać szerokopasmowy dźwięk o obszernej scenie stereofonicznej. To brzmienie godne oklasków! Łączność typu wszystko-w-jednym oznacza strumieniowe odtwarzanie dźwięku bezprzewodowo oraz z urządzeń analogowych, optycznych i gramofonów. Obsługuje technologię AirPlay dla iTunes i urządzeń iOS, DNLA dla urządzeń Android i Windows PC oraz łączność Bluetooth® – w tym funkcję szybkiego parowania urządzeń Bluetooth® za pomocą technologii NFC (Near Field Communication). Zestaw głośnikowy automatycznie dobiera format odtwarzania strumieniowego stosownie do potrzeb, upraszczając korzystanie z wszelkich urządzeń. Technologia Harman Clari-Fi pozwala odzyskać szczegóły nagrań tracone we współczesnych skompresowanych plikach dźwiękowych dodając szczegółowości i energii strumieniom muzycznym niskiej jakości. Zestaw głośnikowy JBL Authentics L16SP wyposażony jest w dwa gniazda USB do ładowania urządzeń przenośnych.
Na uwagę zasługuje również funkcjonalność Spotify Connect w obu dostępnych modelach. Pozwala na odtwarzanie muzyki poprzez systemy L8SP lub L16SP i kontrolowanie jej przez aplikację Spotify na smartfonie, tablecie czy komputerze PC. Słuchanie jest płynne. Można też w tym czasie odbierać rozmowy, grać w gry, a nawet wyłączyć telefon czy komputer - wszystko to bez przerywania muzyki! Spotify Premium pozwala na słuchanie milionów utworów bez reklam, ulubionych artystów i najnowszych hitów.

Specyfikacja techniczna

JBL Authentics L8SP

 • Głośniki wysokotonowe: 25 mm (1 cal)
 • Głośniki niskotonowe: 101,6 mm (4 cale)
 • Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 35 kHz
 • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 104 dB SPL z 1 m
 • Stosunek sygnału do szumu:
  • wejścia bezprzewodowe i analogowe: 92 dB
  • wejścia cyfrowe: 98 dB
 • Moc wzmacniacza: 4 x 30 W RMS
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) przy mocy znamionowej: < 0,1%
 • Formaty bezprzewodowego odtwarzania dźwięku: AirPlay, DLNA, Bluetooth z funkcją NFC, przełączane automatycznie
 • Złącza: 1 x stereo 3,5 mm, 2 x U SB (typ A), 1 x optyczne wejście cyfrowe

Cena: 2799 zł

JBL Authentics L8SP

 • Głośniki wysokotonowe: 25 mm (1 cal)
 • Głośniki średniotonowe: 51 mm (2 cale)
 • Głośniki niskotonowe: 133 mm (5,25 cala)
 • Pasmo przenoszenia: 35 Hz – 35 kHz
 • Maks. ciśnienie akust.: 108 dB SPL z 1 m
 • Stosunek sygnału do szumu:
  • wejścia bezprzewodowe i analogowe: 92 dB
  • wejścia cyfrowe: 98 dB
 • Moc wzmacniacza: 6 x 50 W RMS
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) przy mocy znamionowej: < 0,1%
 • Formaty bezprzewodowego odtwarzania dźwięku: AirPlay, DLNA, Bluetooth, przełączane automatycznie
 • Złącza: 1 x stereo 3,5 mm, 2 x USB (typ A), 1 x wejście gramofonowe RCA, 1 x optyczne wejście cyfrowe

Cena: 4199 zł

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube