ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JBL: Authentics L8SP i L16SP

JBL Authentics L8SP i L16SP

JBL Authentics L8SP i L16SP to wysokiej klasy stereofoniczne systemy audio o mocy 120W (L8SP) i 300W (L16SP). Wyposażono je w Spotify Connect, Bluetooth z NFC, AirPlay, DLNA, technologię Clari-Fi, aplikację do sterowania dla Android i iOS, dwa porty USB do ładowania urządzeń przenośnych, wejście optyczne, a w przypadku L16SP również wejście stereo RCA.

Modele JBL Authentics L8SP i L16SP inspirowane są legendarnymi monitorami studyjnymi JBL Century L100. Łączą w sobie klasyczną konstrukcję akustyczną z zaawansowaną technologią łączności bezprzewodowej. Drewniana obudowa zestawu L16SP wykończona została naturalnym fornirem orzechowym, natomiast model L8SP wykończono w kolorze czarnym na wysoki połysk. Wyjątkowa jakość dźwięku i łatwa łączność bezprzewodowa umożliwiają podłączanie różnorodnych urządzeń przenośnych za pomocą technologii AirPlay, DNLA czy Bluetooth®. Ponadto oba systemy stereofoniczne wyposażone są w wejścia optyczne, a w przypadku L16SP również wejście gramofonowe.
JBL Authentics L8SP z powodzeniem wypełnia całe pomieszczenie wyjątkowej jakości brzmieniem JBL. Zaawansowana konstrukcja akustyczna i 120 W (RMS) sumarycznej mocy JBL pozwalają uzyskać dynamiczny, szerokopasmowy dźwięk stereo w jednej kompaktowej obudowie. Zoptymalizowane przetworniki nisko- i wysokotonowe w połączeniu z zaawansowanymi układami elektronicznymi i technologią cyfrowego przetwarzania dźwięku pozwalają uzyskać szerokopasmowy dźwięk stereofoniczny o obszernej scenie stereofonicznej. To również łatwe bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku ze smartfonów, tabletów, komputerów i odtwarzaczy multimedialnych. Obsługuje technologię AirPlay dla iTunes i urządzeń iOS, DNLA dla urządzeń Android i Windows PC oraz łączność Bluetooth® – w tym funkcję szybkiego parowania urządzeń Bluetooth® za pomocą technologii Near Field Communication (NFC). Ten zestaw głośnikowy potrafi automatycznie wybierać odpowiedni format odtwarzania strumieniowego, upraszczając korzystanie ze wszystkich urządzeń.
JBL Authentics L16SP to połączenie legendy dźwięku z nowoczesną łącznością. Zaawansowana konstrukcja akustyczna i 300 W sumarycznej mocy pozwalają uzyskać spektakularny, szerokopasmowy dźwięk stereo w jednej, średniej wielkości obudowie. Wysokiej jakości głośniki JBL w połączeniu z cyfrowym przetwarzaniem i wzmacnianiem dźwięku oraz precyzyjną konstrukcją akustyczną zapewniają niedoścignioną jakość dźwięku. Zoptymalizowane przetworniki nisko- i wysokotonowe w połączeniu z zaawansowanymi układami elektronicznymi i technologią cyfrowego przetwarzania dźwięku pozwalają uzyskać szerokopasmowy dźwięk o obszernej scenie stereofonicznej. To brzmienie godne oklasków! Łączność typu wszystko-w-jednym oznacza strumieniowe odtwarzanie dźwięku bezprzewodowo oraz z urządzeń analogowych, optycznych i gramofonów. Obsługuje technologię AirPlay dla iTunes i urządzeń iOS, DNLA dla urządzeń Android i Windows PC oraz łączność Bluetooth® – w tym funkcję szybkiego parowania urządzeń Bluetooth® za pomocą technologii NFC (Near Field Communication). Zestaw głośnikowy automatycznie dobiera format odtwarzania strumieniowego stosownie do potrzeb, upraszczając korzystanie z wszelkich urządzeń. Technologia Harman Clari-Fi pozwala odzyskać szczegóły nagrań tracone we współczesnych skompresowanych plikach dźwiękowych dodając szczegółowości i energii strumieniom muzycznym niskiej jakości. Zestaw głośnikowy JBL Authentics L16SP wyposażony jest w dwa gniazda USB do ładowania urządzeń przenośnych.
Na uwagę zasługuje również funkcjonalność Spotify Connect w obu dostępnych modelach. Pozwala na odtwarzanie muzyki poprzez systemy L8SP lub L16SP i kontrolowanie jej przez aplikację Spotify na smartfonie, tablecie czy komputerze PC. Słuchanie jest płynne. Można też w tym czasie odbierać rozmowy, grać w gry, a nawet wyłączyć telefon czy komputer - wszystko to bez przerywania muzyki! Spotify Premium pozwala na słuchanie milionów utworów bez reklam, ulubionych artystów i najnowszych hitów.

Specyfikacja techniczna

JBL Authentics L8SP

 • Głośniki wysokotonowe: 25 mm (1 cal)
 • Głośniki niskotonowe: 101,6 mm (4 cale)
 • Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 35 kHz
 • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 104 dB SPL z 1 m
 • Stosunek sygnału do szumu:
  • wejścia bezprzewodowe i analogowe: 92 dB
  • wejścia cyfrowe: 98 dB
 • Moc wzmacniacza: 4 x 30 W RMS
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) przy mocy znamionowej: < 0,1%
 • Formaty bezprzewodowego odtwarzania dźwięku: AirPlay, DLNA, Bluetooth z funkcją NFC, przełączane automatycznie
 • Złącza: 1 x stereo 3,5 mm, 2 x U SB (typ A), 1 x optyczne wejście cyfrowe

Cena: 2799 zł

JBL Authentics L8SP

 • Głośniki wysokotonowe: 25 mm (1 cal)
 • Głośniki średniotonowe: 51 mm (2 cale)
 • Głośniki niskotonowe: 133 mm (5,25 cala)
 • Pasmo przenoszenia: 35 Hz – 35 kHz
 • Maks. ciśnienie akust.: 108 dB SPL z 1 m
 • Stosunek sygnału do szumu:
  • wejścia bezprzewodowe i analogowe: 92 dB
  • wejścia cyfrowe: 98 dB
 • Moc wzmacniacza: 6 x 50 W RMS
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) przy mocy znamionowej: < 0,1%
 • Formaty bezprzewodowego odtwarzania dźwięku: AirPlay, DLNA, Bluetooth, przełączane automatycznie
 • Złącza: 1 x stereo 3,5 mm, 2 x USB (typ A), 1 x wejście gramofonowe RCA, 1 x optyczne wejście cyfrowe

Cena: 4199 zł