ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Najnowszy Keypad daje graczom precyzję, szybkość, pełną kontrolę i komfort użytkowania

Razer, czołowy producent high-endowych akcesoriów dla graczy, oprogramowania i systemów komputerowych, zapowiedział premierę urządzenia Razer Tartarus - najwyższej jakości keypada oferującego ergonomię, komfort i nieskończone możliwości personalizacji.

Razer Tartartus to następca niezwykle popularnego i wielokrotnie nagradzanego keypada Razer Nostromo. Oprócz dopracowanej w każdym szczególe ergonomii, Razer Tartatus zawiera 25 programowalnych klawiszy, w tym pad kierunkowy pod kciukiem. Pad ten zapewnia graczom na większą precyzję wydawania komend – działa także jako modyfikator poleceń, pozwalając tym samym na ośmiokrotne zwiększenie funkcjonalności klawiszy, dając możliwość zaprogramowania 128 różnych komend.

Możliwość zaprogramowania dowolnej liczby makr i profili dla niezliczonych gier oraz natychmiastowe przełączanie się między ośmioma przedefiniowanymi mapami dla klawiszy czyni z Razer Tartarus prawdziwe narzędzie stworzone do wygrywania. Podświetlane klawisze oraz technologia anti-ghosting, pozwalająca na wciśnięcie wielu przycisków jednocześnie zapewniają użytkownikowi absolutną kontrolę również w całkowitych ciemnościach.

„Razer Tartarus daje możliwość nieskończonej kontroli skupionej dosłownie w jednej ręce, oferując niespotykaną wszechstronność, moc i całkowicie odciążając drugą dłoń, co daje ogromną przewagę” – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel Razera, CEO i dyrektor kreatywny. „Dla graczy poważnie traktujących swoje hobby ten keypad będzie nieceniony, wspomagając ich w odniesieniu kolejnych zwycięstw”.

Razer Tartarus jest konfigurowany za pomocą technologii Razer Synapse 2.0, oprogramowania funkcjonującego jako mózg keypada. Razer Synapse 2.0 pozwala użytkownikom produktów Razera na zapisywanie własnych profili i odtworzenie ich z chmury z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej na każdym komputerze.

Razer Tartarus jest już dostępny na stronie www.razerzone.com. Więcej informacji o keypadzie Razer Tartatus pod adresem www.razerzone.com/tartarus.

O keypadzie Razer Tartatus
Dzięki zaawansowanemu, przeznaczonemu dla graczy keypadowi Razer Tartarus łatwo wydasz komendy i opracujesz makra. Dopracowana w każdym szczególe ergonomia i i wysoki komfort dzięki miękkiej, regulowanej podkładce pod nadgarstek zapewniają wygodę użytkowania. Dodatkową przewagę zapewni ci 25 w pełni programowalnych klawiszy, 8-kierunkowy pad oraz profile gracza konfigurowane przez technologię Razer Synapse 2.0, zapisującej profile w chmurze.

Dostępność: 

Razerzone.com – już dostępna

Cena:
EU 79,99 Euro

Cechy produktu:
• 25 w pełni programowalnych przycisków
• programowalny 8-kierunkowy pad
• natychmiastowe przełączanie między 8 mapami przycisków
• usprawniona, ergonomiczna budowa
• miękka, regulowana podstawka
• technologia anti-ghosting
• makra o nielimitowanej długości
• nielimitowana liczba profili gracza
• podświetlane klawisze
• kabel światłowodowy
• zaawansowane oprogramowanie Razer Synapse 2.0

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube