ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Zestaw słuchawkowy Sound Blaster Evo ZxR już w sprzedaży

Sound Blaster Evo ZxR to najnowszy i jednocześnie najbardziej zaawansowany zestaw słuchawkowy z nowej oferty firmy Creative. Podobnie, jak zaprezentowany w lipcu model Zx, posiada wbudowany procesor SBAxx-1 i wykorzystuje standard komunikacji NFC.

Został też wyposażony w jeszcze lepsze, 50-milimetrowe przetworniki dźwięku oraz szereg funkcji, takich jak Active Noise Cancellation czy Talk Through, dzięki którym zapewni pewną swobodę i komfort podczas słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmowy telefonicznej, najbardziej nawet wymagającym użytkownikom.

Najnowszy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Evo ZxR posiada 50-milimetrowe przetworniki, dzięki czemu każdy użytkownik może cieszyć się niezwykle czystym i rzeczywistym dźwiękiem, w pełnym zakresie słyszalności. Wbudowany procesor SBAxx-1 odpowiada za przeobrażenie tego mobilnego zestawu w zaawansowaną platformę dźwięku z możliwością dostosowania wszystkich jej ustawień do własnych wymagań. Słuchawki Evo ZxR wyposażone zostały w pakiet technologii SBX Pro Studio, które pozwalają na cieszenie się najdrobniejszymi detalami odtwarzanego dźwięku oraz osiągnięcie efektu przestrzenności podczas słuchania ulubionej piosenki czy oglądania emocjonującego filmu. Co ważne, każdy użytkownik może swobodnie modyfikować podstawowe ustawienia odtwarzania, dzięki bezpłatnej aplikacji Sound Blaster Central, dostępnej nie tylko na komputery, ale również urządzenia mobilne pracujące w oparciu o systemy Android i iOS. Dzięki panelowi sterowania Sound Blaster można określić nie tylko jeden spośród podstawowych trzech profili: Muzyka, Film lub Gry, ale również wybrać szczegółowe ustawienia, takie jak rodzaj odtwarzanej muzyki, czy profil głosu używanego podczas rozgrywek sieciowych.

Nowy zestaw Sound Blaster wzbogacony został również o zaawansowaną technologię aktywnego wyciszania hałasu ANC (Active Noise Cancellation), która ucieszy szczególnie osoby często podróżujące, zwłaszcza samolotami czy pociągami. Dzięki tej funkcjonalności, za pomocą jednego przycisku, mogą one całkowicie odciąć się od odgłosów otaczającego świata. By jednak powrót do rzeczywistości nie zmuszał każdorazowo do zdejmowania słuchawek, Evo Zx wyposażony został również w funkcję Talk Through, regulowaną przez sąsiadujący z ANC przycisk – po jego naciśnięciu, bez konieczności zdejmowania czy wyłączania słuchawek, użytkownik może usłyszeć, co mówi zwracająca się do niego osoba.

Sound Blaster Evo ZxR to nie tylko możliwość odtwarzania najwyższej jakości dźwięku, ale również jego nadawania. Wbudowany mikrofon z funkcją kształtowania wiązki dźwiękowej doskonale współpracuje z technologiami Crystal Voice i gwarantuje redukcję wszelkich niepożądanych odgłosów z otoczenia podczas rozmów telefonicznych i komunikacji internetowej. Co więcej, nie tylko nasz rozmówca może się cieszyć czystym i wyraźnym dźwiękiem. Zestaw Evo ZxR wzbogacony jest również o technologię InNoiseReduction, co oznacza, że dzięki funkcjonalności procesora SBAxx-1 możliwe jest usunięcie wszelkich zbędnych hałasów, przy zachowaniu integralności samego głosu dochodzącego do uszu użytkownika zestawu Sound Blaster.

Podobnie, jak zestaw Sound Blaster Evo Zx, tak i model Evo ZxR można połączyć z urządzeniem nadawczym na trzy różne sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie ze standardu komunikacji NFC, który pozwala na błyskawiczne parowanie urządzeń za pomocą jednego ich zetknięcia. Drugim jest połączenie bezprzewodowe z wykorzystaniem modułu łączności Bluetooth – wsparcie w postaci kodeków aptX i ACC gwarantuje niezawodną jakość dźwięku przesyłanego bezprzewodowo. Trzecią możliwością jest połączenie przewodowe. Dołączenie do zestawu dwóch rodzajów kabli – microUSB-to-USB oraz analogowego z wtykiem 4-biegunowym – stanowi gwarancję bezproblemowego połączenie z każdym rodzajem nadajnika.

Technologie i rozwiązania zastosowane w zestawie słuchawkowym Creative Sound Blaster EVO ZxR:
• Wbudowany procesor SB-Axx1 gwarantujący jakość dźwięku dotychczas spotykaną jedynie na komputerach wyposażonych w karty dźwiękowe Sound Blaster.
• 50-milimetrowe przetworniki dźwięku oferujące wysokiej jakości dźwięk bogaty w detale.
• Bezpłatna aplikacja Sound Blaster Central dostępna na urządzenia oparte na systemach iOS
i Android, zapewniająca pełną kontrolę nad możliwościami zestawu również w przypadku dźwięku mobilnego.
• Technologie SBX Pro Studio gwarantujące dźwięk wykraczający poza możliwości systemów 7.1, cechujący się niespotykanym realizmem i wyrazistością.
• Technologia Active Noise Cancellation, pozwalająca na całkowite wyciszenie hałasów
z otoczenia, również w przypadku podróży samolotem czy pociągiem.
• Dwukanałowy mikrofon tłumiący odgłosy otoczenia podczas rozmów, wspomagany działaniem technologii Crystal Voice zapewniających czyste i wyraźne brzmienie nawet
w głośnym otoczeniu.
• Technologia bezprzewodowa Bluetooth, wspierana przez kodeki aptX, SBC i AAC, pozwalająca na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w wysokiej jakości, bez opóźnień.
• Standard komunikacji NFC, umożliwiający najszybsze łączenie słuchawek z źródłem nadawania za pomocą jednego dotknięcia.
• Wbudowany akumulator pozwalający na odtwarzanie dźwięku do 8 godzin.
• Składana konstrukcja słuchawek oraz poręczny futerał, gwarantujące bezpieczny transport zestawu.

Cena i dostępność
Zestaw Creative Sound Blaster EVO ZxR dostępny będzie w sprzedaży pod koniec sierpnia
2013 roku. Jego cena wyniesie 1199 PLN.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube