Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Nowości w serii dla graczy ASUS Cerberus

Klawiatura Cerberus - duże zdjęcie

Seria ASUS Cerberus znana do tej pory ze słuchawek gamingowych zostaje poszerzona o podświetlaną klawiaturę USB, optyczną mysz i podkładkę. Wszystkie urządzenia odznaczają się wyjątkową jakością wykonania, ergonomią i precyzyjną kontrolą. Sprawdzą się w intensywnych maratonach gier i będą idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy oczekują od profesjonalnego sprzętu dużej wytrzymałości.

Odporna na zalanie klawiatura
Klawiatura dla graczy Cerberus jest podłączana przez interfejs USB i podświetlana diodami LED. Posiada dwanaście dedykowanych i łatwo dostępnych klawiszy makr. Umożliwiają one natychmiastowe wywołanie komend, dzięki czemu gracz zyskuje przewagę taktyczną nad swoimi rywalami. Jest odporna na zalanie, a powleczone gumą nóżki zwiększają stabilność i niwelują przemieszczanie się. Metalowa płytka SECC stanowi mocną i trwałą konstrukcję, która wytrzyma intensywne obciążenia podczas wielogodzinnego grania. Obudowa chroni przed skutkami przypadkowego zalania, a zintegrowany otwór odpływowy zapobiega przedostaniu się płynu do wnętrza urządzenia oraz ułatwia czyszczenie.
Optyczna mysz dla prawo i leworęcznych
Mysz dla graczy Cerberus to wygodna, stylowa optyczna mysz, wyprofilowana pod kątem prawo i leworęcznych użytkowników. Oferuje komfort użytkowania bez względu na rodzaj chwytu. Wyposażona została w czterostopniowy przełącznik DPI, który zapewnia dokładność i umożliwia natychmiastowe dostosowanie czułości za pomocą czterech dostępnych trybów. Mysz może zyskać na prędkości podczas zwykłych partii gier lub na wyjątkowej precyzji wtedy, gdy jest ona niezbędna, np. gdy chcemy oddać bardzo celny strzał. Kolorowa dioda LED wskazuje aktualnie wybrany poziom czułości.
Pokryte gumą boki myszy nie nagrzewają się od dłoni i zapobiegają wyślizgiwaniu się z rąk podczas najbardziej gorących batalii. Wszystkie te rozwiązania zapewniają pełną kontrolę nad rozgrywką.
Wytrzymała podkładka pod mysz
Podkładka pod mysz Cerberus dopełnienia zestaw dla graczy, dostarczając użytkownikom jeszcze więcej kontroli. Wykończona najwyższej jakości, grubo plecioną tkaniną stanowi idealną podstawę dla myszy, zapewnia zwiększoną kontrolę i precyzję ruchów. Będzie działała ze wszystkimi optycznymi i laserowymi myszkami. Powstała w wyniku wielu testów, które sprawdzały poziom kontroli i trwałość. Oporna na strzępienie, z mocnymi, wyszywanymi brzegami będzie służyła wiele lat.
DOSTĘPNOŚĆ I CENA
Klawiatura i mysz dla graczy ASUS Cerberus są już dostępne w Polsce. Podkładka będzie dostępna w drugiej połowie lutego 2016 r.
Sugerowane ceny detaliczne:
• Klawiatura dla graczy Cerberus – 259 zł brutto
• Mysz dla graczy Cerberus – 129 zł brutto
• Podkładka pod mysz Cerberus – 49 brutto

SPECYFIKACJA 

Klawiatura Cerberus Mysz Cerberus
• Anti-ghosting:19KRO (key rollover)
• Typ przełącznika: Membranowy z metalową kopułą
• Tylne podświetlenie: 2 kolory (czerwony/niebieski), 4-stopniowe ustawienie podświetlenia z trybem pulsowania
• Kabel/złącze: Pleciony kabel 2m z pozłacanym złączem USB
• Klawisze multimediów: Kontrola głośności, play/pause, poprzedni/kolejny utwór
• Klawisze makr: 12 klawiszy makr (F1-F12) z trybem uaktywnienia/blokowania makr
• Specjalne funkcje: Klawisz blokady systemu
• Wymiary: 471 x 186 x 41 mm
• Waga: 1100 g
• System operacyjny: Microsoft® Windows® XP lub wyższy • Typ czujnika: Optyczny
• Max. DPI: 2500 DPI
• Poziomy DPI: 4 poziomy (500/1000(domyślny)/1500/2500 DPI) z diodą LED
• Przyciski: 5 przycisków
• Kształt: Kształt odpowiedni dla prawo- i leworęcznych graczy
• Kabel i złącze: Pleciony kabel z pozłacanym złączem USB
• Długość kabla: 1,8 m
• Wymiary: 124,86 x 68,72 x 40,11 mm

Podkładka pod mysz Cerberus
• Wymiary: 400 x 300 x 3 mm
• Waga: 208 g

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube