Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAVCORE: Obudowy i zasilacz dla wymagających graczy

Obudowa - duże zdjęcie

Dla prawdziwego gracza obudowa to coś więcej niż opakowanie. A zasilacz to nie tylko źródło mocy. Ravcore to wie. Przedstawiamy dwa modele obudów oraz zasilacz 750W.

Obudowa Goliath
Przestronne wnętrze to jedna z najważniejszych cech obudowy gamingowej. Goliath, dzięki regulowanemu wspornikowi, zapewnia bezproblemową i bezpieczną instalację nawet największych kart graficznych, wyposażonych w masywne systemy chłodzenia. Ponadto obudowa pozwala na beznarzędziowy montaż do 7 dysków HDD 2,5‘‘. Dodatkowym atutem jest praktyczny system zarządzania kablami, wykorzystujący gumowane przepusty oraz specjalne klamry spinające.
Przy intensywnym korzystaniu z komputera wydajne chłodzenie jest kluczowe. Obudowa Goliath wyposażona jest fabrycznie w 4 wentylatory, zapewniające optymalną cyrkulację powietrza, gwarantującą efektywne odprowadzanie ciepła nawet z „najgorętszych“ podzespołów. Wentylatory zamontowane zostały na panelu przednim ( 1x200 mm LED ), tylnym (1 x 140 mm), górnym (1x200 mm LED) oraz na ścianie bocznej (1x200 mm). Ponadto, w tylnej części obudowy znajdziemy pięć gumowanych otworów, ułatwiających instalację systemu chłodzenia cieczą.
Goliath zapewnia także wygodne użytkowanie i szereg funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki rozbudowanemu panelowi górnemu, użytkownik ma szybki dostęp do złącz audio in/out oraz czterech portów USB, w tym dwóch w standardzie USB 3.0. Na panelu znajdują się również przyciski oraz pokrętło, umożliwiające sterowanie pracą poszczególnych wentylatorów. Obok znajdziemy specjalną stację dokującą dla dysków 3,5” oraz 2,5”.
Obudowa Knight
W modelu Knight użytkownik ma do dyspozycji 5 kieszeni HDD 2,5”, obsługiwanych beznarzędziowo. System chłodzenia, podobnie jak w obudowie Goliath, składa się z czterech wentylatorów: na panelu przednim (1x200 mm LED), tylnym (1x120 mm LED), górnym (1x200 mm LED) oraz na ścianie bocznej (1x160 mm LED). Instalację systemu chłodzenia cieczą ułatwiają dwa dedykowane otwory. Panel górny jest wyposażony w złącze audio in/out oraz cztery porty USB, w tym dwa USB 3.0. Dodatkowo, po otwarcu przedniego panelu, użytkownik zyskuje dostęp do przycisków Power i Reset, napędów optycznych, wymiennych dysków, czytnika kart pamięci oraz regulacji wentylatorów i podświetlenia. Ciekawym rozwiązaniem w modelu Knight jest także specjalny uchwyt na słuchawki, zlokalizowany z boku obudowy.
Zasilacz Rock 750
Zasilacz Ravcore Rock 750W jest w pełni zgodny z certyfikatem 80 Plus GOLD, który gwarantuje sprawność urządzenia na poziomie 92% przy 50% obciążeniu oraz współczynniku mocy 0.9. Dzięki temu użytkownicy mają pewność stabilnej pracy komputera nawet przy maksymalnym obciążeniu. Ponadto semimodularna konstrukcja umożliwia ograniczenie okablowania do niezbędnego minimum. Warto przy tym zwrócić uwagę na mocne linie PCI-E, szczególnie istotne dla graczy, oraz szeroki zestaw oferowanych złączy.

Rodzaj złącza Liczba
MOLEX 5
SATA 10
EPS 8-pin 1
EPS /P4 4+4 pin 1
PCI Express 6+2 pin 4
FDD        1
ATX 20+4 1

Obudowy Goliath i Knight oraz zasilacz Rock 750 są już dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

RAVCORE to nowa marka gamingowych urządzeń peryferyjnych. Została stworzona z myślą o graczach komputerowych, którzy cenią wysoką jakość i dobre parametry sprzętu. Portfolio produktów RAVCORE obejmuje myszy, klawiatury, słuchawki, głośniki, podkładki i obudowy komputerowe. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.ravcore.com

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube