ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LINKSYS: E8350 – korzystaj z sieci bezprzewodowej 6 razy szybciej

Router - duże zdjęcie

Twoja sieć bezprzewodowa jest zbyt wolna? Ciągły rozwój internetu, a także wzrost liczby urządzeń do niego podłączonych wymaga stosowania najnowszych technologii. Router Linksys E8350 zapewnia cztery niezależne strumienie danych o prędkości 1733 Mb/s – do 6 razy szybciej, niż w standardzie 802.11n – wyposażony w porty Gigabit Ethernet zapewnia wydajność i osiągi nowej generacji. Poza możliwością strumieniowanie materiałów i grania on-line jednocześnie na kilku podłączonych urządzeniach, E8350 dostarcza jeszcze większego zasięgu sieci Wi-Fi, przez co zapewnia nową jakość wrażeń.

Najważniejsze cechy urządzenia:

• Prędkość transmisji do N600 + AC1733 Mb/s
• 6-krotnie większa prędkość w porównaniu do standardu 802.11n
• Jednoczesna praca w dwóch pasmach (2,4 + 5 GHz)
• Technologia Beamforming
• Port USB 3.0
• Porty Gigabit Ethernet
• 4 wydajne anteny
• Dwurdzeniowy procesor 1,4 GHz
• Port eSata
• 4X4 AC
• Technologia MU-MIMO

Technologia MU-MIMO – niesamowita wydajność, sieć nowej generacji.

Podczas gdy większość routerów AC korzysta wyłącznie z technologii Single-use MIMO (multiple-input, multiple-output), E8350 został wyposażony w anteny MU-MIMO (Multi-user MIMO), które potrafią obsłużyć duży ruch sieciowy i wysokie użycie dostępnego łącza przy wielu podłączonych urządzeniach jednocześnie. Efektywnie przynosi to trzykrotny wzrost przepustowości urządzeń Wi-Fi, przez co możliwe jest podłączenie się do sieci trzy razy większej liczby użytkowników bez pogorszenia prędkości transmisji.

Superwydajny procesor, któremu niestraszne są ciężkie zadania

Przemysłowej klasy procesor o taktowaniu 1,4 GHz podnosi maksymalną prędkość transmisji dla przewodowych i bezprzewodowych urządzeń, a także umożliwia jednoczesne przetwarzanie wielu informacji, przez co przyspiesza prędkość pobierania lub wysyłania dużych plików.

Cztery anteny zapewniające najlepszy zasięg

Cztery zewnętrzne anteny zapewniają ogromny zasięg sieci Wi-Fi, eliminując tym samym miejsca w domu, gdzie sygnał zanikał. Anteny można dowolnie regulować w zależności od potrzeb, a także wymienić je w przyszłości na nowsze modele.

Technologia Beamforming eliminuje miejsca bez zasięgu sieci Wi-Fi

Technologia Beamforming skupia sygnał Wi-Fi bezpośrednio w kierunku smartfonów, tabletów i laptopów zamiast rozgłaszać sygnał dookoła. Dodatkowo, dwie regulowane anteny wzmacniają siłę sygnału, w wyniku czego router oferuje większą wydajność i szerszy zasięg. Kiedy urządzenia nie potrzebują pełnego pasma sieci, zwiększa się ich efektywność oraz czas działania na baterii.
Niesamowicie wysoka prędkość przewodowej transmisji danych
Cztery porty Gigabit Ethernet – które są 10 razy szybsze, niż porty Fast Ethernet – zapewniają najszybszą prędkość transmisji. Port USB 3.0 pozwala na podłączenie pamięci masowej lub innych urządzeń i współdzielenie ich w sieci domowej. Jeśli posiadasz zewnętrzny dysk z interfejsem SATA, możesz skorzystać z wbudowanego w router E8350 portu eSATA, aby wykorzystać maksymalną dostępną prędkość transferu. Dostępny jest też jeden port USB 2.0

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube