Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN: Słuchawki AKG K374 i K375

 

Ustalmy to od razu – nie piszemy tu o referencyjnych słuchawkach AKG o symbolu K3003, których parametry sięgają absolutu i o których krążą legendy – choć modele K374 i K375 baaardzo je przypominają. Metalowe, doskonale zaprojektowane obudowy przetworników, kształt pilota – trzeba się dobrze przyjrzeć, aby wyłowić różnice. Mimo to i te dwa niemal bliźniacze modele douszne zapewniają godny uznania, kryształowo czysty dźwięk i komfort odsłuchu.

Dynamiczne przetworniki, kontrolujące pasmo częstotliwości 10 Hz – 24 kHz, ukryte są w aluminiowych puzderkach o doskonałych właściwościach tłumiących, które dodatkowo wzmacniają przenoszenie basów. Z pożytkiem dla jakości dźwięku ograniczają też wewnętrzne rezonanse, a ich zamknięta konstrukcja sprawia, że zewnętrzne odgłosy nie mają prawa dostać się do ucha. Poza tym aluminium – nie dość, że bardzo lekkie – pozwala osiągnąć doskonałe efekty estetyczne, co widać.
Słuchawki dostajemy z trzema parami delikatnych, silikonowych nakładek (każda para w innym rozmiarze), które doskonale dopasowują się do kształtu małżowiny ucha, zapewniając komfort i izolując ucho od zewnętrznych odgłosów. Oba modele wyposażono w sztywne etui, pozwalające utrzymać ład słuchawek i przewodu. Niby nic takiego, ale spróbujcie kiedyś zapomnieć etui i wrzucić słuchawki luzem do kieszeni. Ciekawe, ile czasu zajmie wam rozwikłanie zapętlonego kabla?
Oba modele różni pilot – ma go tylko model K375. Pilot ów posiada trzy przyciski, które pozwalają sterować odtwarzaniem z urządzeń pracujących w systemie operacyjnym iOS, oraz wbudowany mikrofon, niezastąpiony do prowadzenia rozmów przez telefon. Po co do każdej rozmowy wyjmować słuchawki z uszu, skoro można tego nie robić? Subtelną różnicę między K374 i K375 odzwierciedla też kolorystyka – pierwsze są dwukolorowe (czarno-srebrne), a drugie w jednolitym kolorze czarnym lub białym.
Za luksusowy look, prawie taki jak modelu K3003, i świetne parametry musimy zapłacić bardzo umiarkowanie – słuchawki z pilotem kosztują 419 zł, a bez niego – 339 zł. Dla porównania za K3003 trzeba wysupłać... 4899 zł. To uzmysławia, jakie znaczenie ma czasem słowo „prawie”.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube