Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LOGITECH: Nowa mysz dla graczy G502 Proteus Spectrum

Myszka - duże zdjęcie

Firma Logitech, wiodący producent akcesoriów dla graczy, zapowiedziała dziś premierę myszki Logitech G502 Proteus Spectrum. Nowa wersja produktu powstała na bazie najlepiej sprzedającej się myszy do gier na świecie – G502 Proteus Core, którą doposażono w podświetlenie RGB. Logitech G502 Proteus Spectrum oprócz najbardziej zaawansowanego czujnika na rynku, funkcji dostosowania sensora do powierzchni, na której pracuje, oraz możliwości zmiany wagi myszki, oferuje teraz jeszcze więcej możliwości dopasowania do stylu graczy.

Myszka G502 Proteus Spectrum oferuje najlepszy na rynku czujnik optyczny i umożliwia graczom dopasowanie podświetlenia myszki do swoich upodobań” – powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE. „Ponadto, użytkownicy mogą zsynchronizować G502 z innym sprzętem Logitech z podświetleniem RGB i w ten sposób stworzyć ciekawe efekty wizualne” – dodaje Izabela Sulima.
Podświetlenie RGB, które można dostosować
Gracze mogą dostosować podświetlenie myszki do swoich potrzeb i otoczenia za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS), wybierając spośród 16,8 milionów kolorów. Użytkownicy mogą nie tylko wybrać kolor, lecz także efekty wizualne podświetlenia, takie jak „oddychanie” lub zmiana kolorów z całej palety barw. Kolorystyka G502 Proteus Spectrum może być również zsynchronizowana z innymi produktami Logitech G oferującymi podświetlenie RGB.
Precyzyjny i czuły czujnik optyczny
Nowa mysz Logitech została wyposażona w najdoskonalszy i najbardziej precyzyjny czujnik optyczny PMW3366, co w połączeniu z technologią Delta Zero zapewnia graczom najlepszą wydajność i maksymalną precyzję śledzenia ruchów, np. podczas celowania. Ponadto G502 Proteus Spectrum oferuje rozdzielczość od 200 do 12000 DPI z zerowym przyśpieszeniem czujnika, bez wygładzania i filtrowania, a także bez zaokrąglania pikseli.
Dostosowanie rozkładu masy, funkcji przycisków, powierzchni i wagi
W G502 Proteus Spectrum gracz może dostosować wagę myszki i środek ciężkości do swoich preferencji poprzez umieszczenie w niej maksymalnie pięciu dodatkowych ciężarków po 3,6g. Za pomocą Logitech Gaming Software można również łatwo przypisać dowolne polecenie lub makra do jednego z 11 programowalnych przycisków.
Dodatkowo, użytkownik może skalibrować czujnik do powierzchni, na której gra, i do jej właściwości odblaskowych. Dostrojenie zapewnia maksymalną wydajność, lepszą dokładność, precyzję i czas reakcji.
Wygodny kształt
Teksturowane gumowe uchwyty i wygodny układ przycisków zapewniają wygodę od pierwszego ruchu myszką. Dodatkowo Logitech G502 Proteus Spectrum oferuje osobny prawy i lewy przycisk, co zapewnia stabilność, trwałość i precyzję kliknięć. Mechaniczne mikroprzełączniki pod każdym przyciskiem poprawiają czułość, szybkość i dokładność. Myszka G502 Proteus Spectrum została ponadto wyposażona w kółko przewijania z dwoma trybami pracy: precyzyjnym lub do błyskawicznego przewijania.
Cena i dostępność
Nowa myszka G502 Proteus Spectrum będzie dostępna w Polsce na początku stycznia 2016 w sugerowanej cenie 399 PLN. 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube