uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LOGITECH: Nowa mysz dla graczy G502 Proteus Spectrum

Myszka - duże zdjęcie

Firma Logitech, wiodący producent akcesoriów dla graczy, zapowiedziała dziś premierę myszki Logitech G502 Proteus Spectrum. Nowa wersja produktu powstała na bazie najlepiej sprzedającej się myszy do gier na świecie – G502 Proteus Core, którą doposażono w podświetlenie RGB. Logitech G502 Proteus Spectrum oprócz najbardziej zaawansowanego czujnika na rynku, funkcji dostosowania sensora do powierzchni, na której pracuje, oraz możliwości zmiany wagi myszki, oferuje teraz jeszcze więcej możliwości dopasowania do stylu graczy.

Myszka G502 Proteus Spectrum oferuje najlepszy na rynku czujnik optyczny i umożliwia graczom dopasowanie podświetlenia myszki do swoich upodobań” – powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE. „Ponadto, użytkownicy mogą zsynchronizować G502 z innym sprzętem Logitech z podświetleniem RGB i w ten sposób stworzyć ciekawe efekty wizualne” – dodaje Izabela Sulima.
Podświetlenie RGB, które można dostosować
Gracze mogą dostosować podświetlenie myszki do swoich potrzeb i otoczenia za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS), wybierając spośród 16,8 milionów kolorów. Użytkownicy mogą nie tylko wybrać kolor, lecz także efekty wizualne podświetlenia, takie jak „oddychanie” lub zmiana kolorów z całej palety barw. Kolorystyka G502 Proteus Spectrum może być również zsynchronizowana z innymi produktami Logitech G oferującymi podświetlenie RGB.
Precyzyjny i czuły czujnik optyczny
Nowa mysz Logitech została wyposażona w najdoskonalszy i najbardziej precyzyjny czujnik optyczny PMW3366, co w połączeniu z technologią Delta Zero zapewnia graczom najlepszą wydajność i maksymalną precyzję śledzenia ruchów, np. podczas celowania. Ponadto G502 Proteus Spectrum oferuje rozdzielczość od 200 do 12000 DPI z zerowym przyśpieszeniem czujnika, bez wygładzania i filtrowania, a także bez zaokrąglania pikseli.
Dostosowanie rozkładu masy, funkcji przycisków, powierzchni i wagi
W G502 Proteus Spectrum gracz może dostosować wagę myszki i środek ciężkości do swoich preferencji poprzez umieszczenie w niej maksymalnie pięciu dodatkowych ciężarków po 3,6g. Za pomocą Logitech Gaming Software można również łatwo przypisać dowolne polecenie lub makra do jednego z 11 programowalnych przycisków.
Dodatkowo, użytkownik może skalibrować czujnik do powierzchni, na której gra, i do jej właściwości odblaskowych. Dostrojenie zapewnia maksymalną wydajność, lepszą dokładność, precyzję i czas reakcji.
Wygodny kształt
Teksturowane gumowe uchwyty i wygodny układ przycisków zapewniają wygodę od pierwszego ruchu myszką. Dodatkowo Logitech G502 Proteus Spectrum oferuje osobny prawy i lewy przycisk, co zapewnia stabilność, trwałość i precyzję kliknięć. Mechaniczne mikroprzełączniki pod każdym przyciskiem poprawiają czułość, szybkość i dokładność. Myszka G502 Proteus Spectrum została ponadto wyposażona w kółko przewijania z dwoma trybami pracy: precyzyjnym lub do błyskawicznego przewijania.
Cena i dostępność
Nowa myszka G502 Proteus Spectrum będzie dostępna w Polsce na początku stycznia 2016 w sugerowanej cenie 399 PLN. 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube