Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ACER: Nowe monitory z serii BX0 i CB1

Monitor - duże zdjęcie

Firma Acer zaprezentowała dwie nowe serie monitorów z rodziny prosumer - BX0 i CB1.

Wizualna doskonałość
Monitory z serii CB1 oferują wysoką rozdzielczość i szeroki kąt widzenia. Dzięki możliwości wyboru modelu o rozdzielczości 4K Ultra HD, użytkownicy mogą poprawić wydajność swojej pracy i cieszyć się możliwościami wizualnymi bliskimi profesjonalnym. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia 178° matrycy IPS, seria CB1 zachowuje wyrazistość obrazu i kolorów, praktycznie eliminując przesunięcia kolorów i zniekształcenie obrazów występujące w konwencjonalnych monitorach TN.
Monitor BX340Ckbmijphzx z serii BX0 jest wyposażony w ekran UltraWide 21:9, dzięki czemu użytkownicy mogą się w pełni zanurzyć w świecie gier i rozrywki, jak również wyświetlania wielu dokumentów jednocześnie, bez konieczności przełączania się między nimi. Seria ma możliwość wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) co pozwala na wyświetlanie zawartości czterech programów w rozdzielczości 1080p na jednym ekranie przy zachowaniu ostrości szczegółów.
Świetne kolory
Firma Acer wyposażyła monitory z serii CB1 i BX0 w technologię Acer ColorPlus, która gwarantuje bogate i spójne kolory oraz ostrość szczegółów. Obejmuje to 6-osiową regulację kolorów i 100% pokrycia gamy sRGB, co zapewnia rzeczywiste i naturalne odcienie. Funkcje te zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalistach, którzy poszukują dopasowania kolorów między monitorem a drukiem, a w przypadku zastosowań rozrywkowych i zadań wymagających wizualnie, takich jak edycja obrazów czy filmów zapewniają wyjątkową precyzję i doskonały obraz.
Szybka reakcja
Seria CB1 gwarantuje błyskawiczny czas reakcji 1 ms GTG , co zapewnia płynny obraz niezależnie od tempa akcji przedstawianej na ekranie, bez smużenia i powidoków. Seria BX0 również obsługuje technologię Adaptive-Sync , która ma na celu eliminowanie przerywania obrazu występującego podczas wyświetlania treści na monitorze. Dzięki temu monitor może uzyskać tempo renderingu zgodne z GPU, co zapewnia doskonałe wrażenia wizualne dla użytkownika.
Dodatkowe możliwości
Dzięki technologii PIP/PBP użytkownicy mają możliwość pracy wielozadaniowej i adaptowania jej do osobistych potrzeb. Funkcja obrazu w obrazie w monitorach z serii BX0 i CB1 pozwala użytkownikom oglądać ulubione filmy na jednym ekranie i jednocześnie rozmawiać na czacie z przyjaciółmi. Funkcja obrazu obok obrazu oferuje możliwość podłączenia dwóch różnych wejść do tego samego monitora, dzięki czemu zawartość z obu można oglądać na jednym ekranie.
W serii BX0 ta nowatorska funkcja została uzupełniona konstrukcją Acer ZeroFrame . Ultracienka ramka monitorów oznacza, że można dodawać kolejne monitory, zapewniając najlepsze wrażenia, co doskonale sprawdza się w przypadku gier, ale również wspiera wielozadaniowość w pracy. Serie CB1 i BX0 zostały wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane podstawy Acer ErgoStand z możliwością regulacji wysokości w zakresie +/- 150 mm, pochylenia od -5 do 35° i obrotu o 60° , co gwarantuje maksymalną użyteczność.
W trosce o wzrok i środowisko naturalne
Mając na uwadze swoich użytkowników, firma Acer zastosowała technologię EyeProtect, która łączy kilka funkcji uwzględniających długotrwałe użytkowanie i umożliwia redukcję zmęczenia wzroku. Funkcje, w które wyposażono serie CB1 i BX0 obejmują technologię eliminacji migotania, filtr niebieskiego światła, obniżenia jasności do 15% oraz technologię Acer ComfyView, która ogranicza odbicia z zewnętrznych źródeł światła.
Firma Acer aktywnie pracuje nad odpowiedzialnością korporacyjną, chroniąc środowisko naturalne. W związku z tym monitory z serii BX0 i CB1 mają certyfikat ENERGY STAR®, EPEAT® Gold i TCO, a oprócz tego matrycę z możliwością pełnego recyklingu w przypadku każdego monitora.
Ceny i dostępność
Monitory z serii CB1 i BX0 będą dostępne w Polsce z początkiem 2016 roku w cenie początkowej odpowiednio (BX320HKymjdpphz) 4499 zł brutto i (CB241Hbmidr) 999 zł brutto.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube