Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAVCORE: Pierwsze sprzęty już w sprzedaży

Klawiatura - duże zdjęcie

Już 18 grudnia do sprzedaży trafią pierwsze produkty dla graczy nowej marki gamingowej Ravcore – klawiatury Hurricane i Blade, mysz Tempest i słuchawki Zen.

Klawiatura i mysz to podstawowe akcesoria gracza, które mogą przyczynić się do jego sukcesu lub porażki. Precyzja kliknięć, szybkość reakcji i brak opóźnień mogą mieć kolosalne znaczenie. Jednocześnie wraz ze wzrostem jakości ścieżki dźwiękowej w grach coraz ważniejsze są urządzenia, które pozwalają odtworzyć ją w odpowiedni sposób. Szczególnie istotne jest to w grach typu FPS, gdzie odzwierciedlenie przestrzenne dźwięków z otoczenia ma bezpośredni wpływ na akcję, np. gdy chcemy określić pozycję przeciwnika na podstawie słyszanych kroków czy przeładowania broni. Klawiatura, mysz i słuchawki to zestaw, którego potrzebuje każdy gracz. Ravcore to wie i oferuje sprzęty, które pomogą graczom osiągać wyznaczone cele, zdobywać kolejne poziomy i czerpać jak największą przyjemność z grania. Przedstawiamy Hurricane, Blade, Tempest oraz Zen.
Klawiatura Hurricane
Szerokie możliwości personalizacji to jedna z najważniejszych cech dobrej klawiatury dla gracza. Hurricane ma 10 dodatkowych, programowalnych przycisków oraz 4 profile, które pozwalają użytkownikowi przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawić makra w dziesiątkach kombinacji, zgodnie z preferencjami w poszczególnych grach. Czerwone klawisze można wymienić na czarne – w zestawie z klawiaturą znajduje się komplet klawiszy kierunkowych (strzałki), klawisze WASD oraz dedykowany uchwyt umożliwiający sprawny demontaż i montaż wymiennych nakładek. Ciekawym rozwiązaniem w klawiaturze Hurricane jest dołączony do zestawu dedykowany wiatrak, który owiewa i ochładza dłonie gracza w najgorętszych momentach gry. Można go podłączyć w jednym z dwóch złącz, rozlokowanych po obu stronach klawiatury. Hurricane została także wyposażona w dwa porty USB 2.0 umożliwiające podłączenie pamięci przenośnej, słuchawek i innych urządzeń USB bez plątaniny kabli ciągnących się od komputera.
Klawiatura Blade
Klawiatura membranowa Blade to sprzęt dla graczy, którzy cenią zarówno funkcjonalność i wygodę użytkowania, jak i ciekawy wygląd. Regulacja częstotliwości próbkowania (125 - 1000 Hz) oraz czasu reakcji przycisków umożliwiają dostosowanie czułości i szybkości klawiatury do wymagań każdej gry. Blade jest wyposażona w 9 programowalnych przycisków, przystosowanych do obsługi ustawień makro oraz 4 odpowiedzialne za profile. Użytkownik może spersonalizować swój sprzęt tak, aby był doskonale dopasowany do jego potrzeb i pomagał osiągać coraz lepsze wyniki. Dzięki dwóm dodatkowym przyciskom gracz może również szybko przełączać się pomiędzy trybami poruszania się za pomocą strzałek lub przycisków WASD. Ponadto, dzięki przyciskowi blokady Windows nie trzeba martwić się przypadkowym naciśnięciem klawiszy Windows, Alt + Tab czy innych skrótów, które mogą powodować przerwanie gry. Blade wyróżnia się także podświetleniem LED - klawiatura podzielona jest na 4 segmenty i z poziomu dedykowanego oprogramowania użytkownik może ustawić kolory podświetlenia każdego z nich. Można je dostosować do swoich indywidualnych preferencji , bazując np. na kolorach podświetlenia PC, myszy lub po prostu ulubionych kolorach.


Mysz Tempest
W grze każdy ruch myszą – jego szybkość i precyzja – ma znaczenie. Od tego ruchu może zależeć wygrana lub porażka. Jednocześnie każda gra i każdy gracz mają inne wymagania, dlatego tak ważna jest personalizacja ustawień myszy. Mysz Ravcore Tempest z laserowym sensorem AVAGO 9800 umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych preferencji. 8 programowalnych przycisków, 5 profili użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy i ustawiać makra zgodnie z potrzebami użytkownika. Rozdzielczość ma 6-poziomową regulację w zakresie 200-8200DPI, użytkownik może sam zaprogramować wartości poszczególnych poziomów. Częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 30G gwarantują brak opóźnień. Tempest charakteryzuje się także symetryczną budową, wygodną zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych graczy. Przewód w oplocie z pozłacanym USB zapewnia wysoką trwałość. Tempest – precyzja, komfort i łatwość obsługi.
Słuchawki Zen
Dzięki nowym słuchawkom Ravcore Zen graczom nie umknie żaden szczegół, a gra będzie jeszcze bardziej realistyczna. Dedykowane oprogramowanie umożliwia dostosowanie słuchawek do indywidualnych preferencji gracza – regulowane jest natężenie basów oraz czułość dźwięku w każdej z 7 stref w systemie dźwięku przestrzennego 7.1. Słuchawki charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych materiałów oraz funkcjonalną budową, co zapewnia długą żywotność i wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Są wyposażone w chowany elastyczny mikrofon, którego długość i pozycję można modyfikować zależnie od indywidualnych potrzeb. Model ten wyróżnia się także podświetleniem LED, którego kolor można wybrać, dostosowując go np. do podświetlenia swojego komputera, pozostałych akcesoriów czy po prostu własnych upodobań. Za pomocą jednego przycisku gracz może także wyłączyć podświetlenie.

Klawiatury Hurricane i Blade, mysz Tempest oraz słuchawki Zen pojawią się w sprzedaży już 18 grudnia m.in. w sieciach RTV EURO AGD, NEONET oraz sklepie ULTIMA.PL. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.
Pierwszych dwudziestu użytkowników, którzy zarejestrują produkty Ravcore na stronie ravcore.com, otrzymają, oprócz rozszerzonej gwarancji door-to-door, 30% rabat na grę Fallout 4 w sklepie muve.pl. Zapraszamy do zakupów i rejestracji produktów!

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube