foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Komputer - duże zdjęcie

Razer™ ̶ światowy lider produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy w przyszłym miesiącu rozpocznie europejską sprzedaż wielokrotnie nagradzanej linii laptopów Razer Blade. Jako pierwszy do sprzedaży trafi 14-calowy model, który w internetowym sklepie Razer będzie dostępny już od 10. grudnia.

Blade to laptop cieszący się uznaniem zarówno graczy i mediów – w tym roku otrzymał od Gizmodo tytuł „Najlepszego uniwersalnego cienkiego laptopa gamingowego” i został wyróżniony przez redakcje PC Magazine, Laptop Magazine oraz Reviewed.com.

Nowy Razer Blade w wersji 256 GB QHD+ przykuwa wzrok podświetlaną klawiaturą z nordyckim układem klawiszy i funkcją anti-ghosting. W Europie do sprzedaży trafią również laptopy Razer Blade z typowym dla polskich użytkowników amerykańskim układem klawiatury, w wersji z pamięcią 256 GB, 512 GB i ekranem klasy QHD+ oraz 256 GB full-HD.

Od momentu kiedy trzy lata temu wypuściliśmy na rynek laptopy Razer Blade, do pracy napędzała nas chęć zaspokojenia rosnącego w Europie zapotrzebowania na wyjątkowo cienkiego, wydajnego i przenośnego laptopa dla graczy.” ̶ komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Dlatego też z wielką radością możemy ogłosić, że jesteśmy gotowi już w 2016 roku zaoferować Europie wysokowydajne systemy gamingowe z zestawem funkcji i wsparciem produktowym, którego gracze chcą, potrzebują i na który zasługują.”

Szczególnie cieszy nas fakt, że sprzedaż serii Blade w Europie rozpoczniemy od krajów nordyckich, niezwykłego gamingowego centrum o imponującej historii. Obecnie pracujemy nad stworzeniem układów klawiatur dla reszty Europy, aby jak najszybciej spełnić oczekiwania pozostałych graczy. Ponadto stale prowadzimy rozmowy z dystrybutorami i sprzedawcami na temat wprowadzenia naszych produktów do sprzedaży już w następnym roku. Na tę chwilę możemy z wielką przyjemnością zaoferować europejskim graczom najnowszą generację laptopów Blade w zestawie z adapterem zasilania, a także pełne wsparcie i pomoc w ustawieniu funkcji językowych systemu operacyjnego użytkownika.” ̶ dodaje Marco Chillon, dyrektor generalny Razer Europe.

w cyfrowych (strony internetowe, urządzenia mobilne i media społecznościowe) – PNG (RGB)

QHD+ Model – Przezroczyste tło
Full HD Model – Przezroczyste tło

Kool Things, Alek Pakulski | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Razer - For Gamers. By Gamers.™
# # #

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube