ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: ROG Tytan G70: wydajny desktop dla graczy z procesorem Haswell i chłodzeniem cieczą

Firma ASUS poszerza swoją ofertę w segmencie komputerów stacjonarnych o nowy model dedykowany graczom – Tytan G70 z linii Republic of Gamers. Na jego pokładzie znajdziemy procesor Intel® Core™ 4-tej generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX780. Procesor wyposażono w opcję natychmiastowego podkręcania wszystkich rdzeni bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. Oprócz tego komputer posiada bezprzewodowy system ładowania urządzeń mobilnych oraz dźwięk SonicMaster.

Natychmiastowe podkręcanie rdzeni i realistyczna grafika
Zastosowana w ASUS Tytan G70 funkcja Turbo Gear umożliwia jednoczesne przetaktowywanie czterech rdzeni procesora Intel Core i7-4770K 4-tej ze standardowego poziomu 3.7GHz do 4.5Ghz. Najnowsza karta graficzna NVIDIA GeForce GTX780 zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych ustawieniach i może współpracować jednocześnie nawet z czterema monitorami. Obsługuje również tryb NVIDIA® 3D Vision Surround.
Skuteczne chłodzenie podczas długich rozgrywek
Nowy Tytan posiada system wentylacyjny wykorzystujący 10 wentylatorów. Tryb Turbo Gear automatycznie otwiera dostęp do sześciu przednich i dwóch tylnych wentylatorów. Współpracują one z dwoma wentylatorami znajdującymi się na dole i wewnątrz obudowy oraz ze zintegrowanym systemem chłodzenia płynnego. W efekcie użytkownik otrzymuje niezwykle wydajne chłodzenie, a komputer sprawdzi się podczas wielogodzinnego grania.
Ulepszona technologia dźwięku SonicMaster
W desktopie zastosowano technologie ASUS SonicMaster i MaxxAudio® firmy Waves, nagrodzoną Technical GRAMMY Award®. Dzięki nim dostarcza realistyczny dźwięk, mocne brzmienie eksplozji czy strzałów i wzmacnia nawet bardzo ciche dźwięki, jak np. kroki, pozwalając graczowi łatwiej zorientować się w tym, co dzieje się na polu walki. Tytan G70 wykorzystuje ekskluzywny interfejs ASUS AudioWizard, który pozwala użytkownikom na dostosowanie ustawień do swoich potrzeb.
Użyteczne funkcje, drapieżny wygląd
Podstawka ASUS Wireless Charger, umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów i tabletów kompatybilnych z technologią Qi. Wystarczy położyć urządzenie na tacce wbudowanej w górną część obudowy. Dodatkowo użytkownicy Tytana G70 otrzymują trzyletni dostęp do 32GB przestrzeni dyskowej na ASUS WebStorage.
Projekt obudowy nawiązuje charakterem do gamingowej linii produktów ROG. Wyróżnia się wielokątnym kształtem z ciekawym wzorem, podświetlonym logiem ROG i diodami LED w dolnej części komputera, które zmieniają kolor na niebieski lub czerwony w zależności od poziomu przetaktowywania.

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność
Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

SPECYFIKACJA ASUS TYTAN G70 1

System operacyjny

Windows 8 (64-bit)

Procesor

4-rej generacji Intel Core i5 / i7 z odblokowanym mnożnikiem

Chipset

Intel Z87

Grafika

Do NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB GDDR5)

Pamięć

Od 8GB do maks. 32GB, dwukanałowa DDR3 (1600MHz)

Gniazda rozszerzeń

1 x PCI-e x 16, 1 x PCI-e x 1, 1 x PCI-e x 8 (współdzielone z x16), 1 x PCI-e x 4

Pamięć masowa

SSD 128 lub 256 GB oraz możliwość zainstalowania do pięciu dysków HDD 3,5” i uzyskanie maksymalnej pojemności 15TB (SATA 6Gbit/s, 7200RPM)

Napęd optyczny

Nagrywarka Super-Multi DVD / Blu-ray combo / Nagrywarka Blu-ray

Dźwięk

7.1-kanalowy z technologią ASUS SonicMaster

Karta dźwiękowa Xonar Phoebus (opcjonalnie)  

Łączność

6 x SATA 6.0Gbit/s

4 x USB 2.0, 6 x USB 3.0

Wyjście HDMI, DVI-D, DisplayPort, VGA D-sub

Gigabit Ethernet

3,5mm dla słuchawek, 3,5mm dla mikrofonu, 3,5mm wyjście audio 7.1, wyjście S/PDIF

PS/2 myszka/klawiatura

Czytnik kart pamięci 16-w-1

Zasilanie

700W

Wymiary

300 x 530 x 630mm

Waga

~24kg

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube