ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HYPERX: Firma wprowadza do sprzedaży wydajnego pendrive’a – HyperX Savage USB

HyperX - duże zdjęcie

HyperX zaprezentował nowy pendrive z linii HyperX Savage. Pamięć flash oferuje szybkie przesyłanie danych z prędkością do 350MB/s (odczyt) oraz do 250MB/s (zapis), pozwalając tym samym zaoszczędzić czas podczas odczytywania, edytowania oraz przenoszenia plików. Firma HyperX jest filią Kingston Technology Company, Inc.

Najnowszy pendrive od HyperX’a jest swoistym następcą popularnej pamięci USB HyperX Fury, a zarazem uzupełnieniem linii Savage (w której skład wchodzą dyski SSD oraz pamięci RAM) o dodatkową kategorię produktową. HyperX Savage jest dostępny w sprzedaży w trzech wariantach pojemnościowych do wyboru – 64, 128 oraz 256GB. Dzięki temu, użytkownik nie będzie musiał się martwić brakiem miejsca nawet na największe pliki, takie jak filmy, zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości czy też pliki muzyczne. Zgodność ze standardem USB 3.1 Gen 1 umożliwia wykorzystanie portów USB 3.1 w komputerach stacjonarnych i przenośnych. Pamięć jest także wstecznie kompatybilna ze standardami USB 3.0 and USB 2.0. Stylowy pendrive HyperX Savage został zamknięty w eleganckiej czarnej obudowie o agresywnym wyglądzie z charakterystycznym logo HyperX w kolorze czerwonym. Jej budowa gwarantuje harmonijną współpracę z wieloma platformami i konsolami do gier wideo, takimi jak: PS4, PS3, Xbox One czy Xbox 360.
Pamięć flash HyperX Savage jest objęta pięcioletnią gwarantują producenta wraz z bezpłatnym wsparciem technicznym. 

HyperX – produkty zaprojektowane z myślą o graczach
HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów, produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportów i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, oraz PAX.

Najważniejsze cechy pendrive HyperX Savage USB:

• Niezwykle szybki transfer danych — Pamięć HyperX Savage oferuje szybkość odczytu 350 MB/s i zapisu 250 MB/s (w wersji 64 GB szybkość odczytu wynosi 350 MB/s i zapisu 180 MB/s), co gwarantuje oszczędność czasu i niezakłóconą pracę z plikami zapisanymi na niej. Pojemność do 256 GB oznacza, że nie zabraknie miejsca na przechowywanie największych plików, takich jak filmy, zdjęcia wysokiej rozdzielczości, pliki muzyczne, gry i inne dane.
• Standard USB 3.1 Gen 1 — Pamięć HyperX Savage jest zgodna ze specyfikacją USB 3.1 Gen 1 i pozwala wykorzystać możliwości portów USB 3.0 w nowszych komputerach stacjonarnych i przenośnych.
• Odważne wzornictwo — Stylowa obudowa ma agresywny wygląd doskonale pasujący do najnowocześniejszych komputerów i konsol. Elegancję czarnej obudowy podkreśla charakterystyczne logo HyperX w metalicznym, czerwonym kolorze.
• Zgodność z wieloma platformami — Ta uniwersalna pamięć współpracuje z wieloma platformami, między innymi komputerami stacjonarnymi i przenośnymi oraz konsolami do gier np. PS4, PS3, Xbox One i Xbox 360. Dzięki niewielkim rozmiarom pamięć mieści się w portach USB konsol do gier i umożliwia użytkownikom błyskawiczne przenoszenie profili.

Dane techniczne:
• Pojemności: 64 GB, 128 GB, 256 GB
• Prędkość:
o USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0):
odczyt 350 MB/s, zapis 250 MB/s (128–256 GB)
o USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0):
odczyt 350 MB/s, zapis 180 MB/s (64 GB)
• Wymiary: 76,3 mm x 23,48 mm x 12,17 mm
• Temperatura pracy: od 0°C do 60°C
• Temperatura przechowywania: -20°C do 85°C
• Wsteczna zgodność: z USB 3.0 i USB 2.0
• Gwarancja: Pięcioletnia gwarancja z bezpłatną pomocą techniczną

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube