Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PLANET: HAC-1000 - bramka do automatyki domowej Z-Wave

Smart house - duże zdjęcie

Planet HAC-1000 to bramka do automatyki domowej Z-Wave, która umożliwia sterownie wszystkimi bezprzewodowymi urządzeniami Z-Wave niezależnie od marki.

Ponieważ większość użytkowników chce kontrolować dostępne inteligentne urządzenia przez Internet, bramka HAC-1000 jest wymagana do stworzenia bezpiecznego oraz inteligentnego połączenia pomiędzy urządzeniami w domu a siecią. Kontrolery oświetlenia, zasłon okiennych, monitoring video, zamki drzwi, termostaty, systemy zarządzanie energią i tym podobne mogą być zarządzane z dowolnego miejsca, bez znaczenia, czy jesteś w domu lub biurze.

Monitoring w czasie rzeczywistym

Planet HAC-1000 umożliwia podłączenie kamer IP oraz obsługę przez aplikację korzystającą z chmury obliczeniowej. Użytkownicy mogą na bieżąco monitorować bezpieczeństwo swojego domu za pomocą smartfona i bramki do automatyki domowej.

Kontrola oświetlenia
Użytkownicy mają możliwość wyboru najbardziej komfortowego poziomu jasności oświetlenia, a także włączenia oświetlenia w czasie, kiedy nie ma ich w domu. Odstrasza to włamywaczy i dodatkowo zabezpiecza dom przed włamaniami.

Indywidualne tryby ustawień
W trybie indywidualnych ustawień (zwanym „Scene”) możesz skonfigurować każde z inteligentnych urządzeń w domu zgodnie ze swoimi upodobaniami, a następnie zapisać ten schemat i utworzyć kompletnie nowy. Dostępne oprogramowanie umożliwia nieograniczone przełączanie się pomiędzy trybami.

Oszczędność kosztów i energii w każdym pokoju
Dzięki bramce Planet HAC-1000 możesz sprawdzić bieżące zużycie energii w swoim domu i zarządzać urządzeniami energooszczędnymi, aby zmniejszyć zużycie energii i tym samym obniżyć rachunki za prąd.

Ważne alarmy

Urządzenie pozwala na wyświetlanie alarmów dotyczących sieci energetycznej, domowych systemów alarmowych oraz innych kompatybilnych urządzeń bez opóźnień dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej. Od teraz możesz odbierać wszystkie powiadomienia o stanie swojego domu za pomocą urządzenia mobilnego bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube