ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PLANET: HAC-1000 - bramka do automatyki domowej Z-Wave

Smart house - duże zdjęcie

Planet HAC-1000 to bramka do automatyki domowej Z-Wave, która umożliwia sterownie wszystkimi bezprzewodowymi urządzeniami Z-Wave niezależnie od marki.

Ponieważ większość użytkowników chce kontrolować dostępne inteligentne urządzenia przez Internet, bramka HAC-1000 jest wymagana do stworzenia bezpiecznego oraz inteligentnego połączenia pomiędzy urządzeniami w domu a siecią. Kontrolery oświetlenia, zasłon okiennych, monitoring video, zamki drzwi, termostaty, systemy zarządzanie energią i tym podobne mogą być zarządzane z dowolnego miejsca, bez znaczenia, czy jesteś w domu lub biurze.

Monitoring w czasie rzeczywistym

Planet HAC-1000 umożliwia podłączenie kamer IP oraz obsługę przez aplikację korzystającą z chmury obliczeniowej. Użytkownicy mogą na bieżąco monitorować bezpieczeństwo swojego domu za pomocą smartfona i bramki do automatyki domowej.

Kontrola oświetlenia
Użytkownicy mają możliwość wyboru najbardziej komfortowego poziomu jasności oświetlenia, a także włączenia oświetlenia w czasie, kiedy nie ma ich w domu. Odstrasza to włamywaczy i dodatkowo zabezpiecza dom przed włamaniami.

Indywidualne tryby ustawień
W trybie indywidualnych ustawień (zwanym „Scene”) możesz skonfigurować każde z inteligentnych urządzeń w domu zgodnie ze swoimi upodobaniami, a następnie zapisać ten schemat i utworzyć kompletnie nowy. Dostępne oprogramowanie umożliwia nieograniczone przełączanie się pomiędzy trybami.

Oszczędność kosztów i energii w każdym pokoju
Dzięki bramce Planet HAC-1000 możesz sprawdzić bieżące zużycie energii w swoim domu i zarządzać urządzeniami energooszczędnymi, aby zmniejszyć zużycie energii i tym samym obniżyć rachunki za prąd.

Ważne alarmy

Urządzenie pozwala na wyświetlanie alarmów dotyczących sieci energetycznej, domowych systemów alarmowych oraz innych kompatybilnych urządzeń bez opóźnień dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej. Od teraz możesz odbierać wszystkie powiadomienia o stanie swojego domu za pomocą urządzenia mobilnego bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube