Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Mobilna swoboda z nowymi słuchawkami Skullcandy

Słuchawki - duże zdjęcie

Najnowsza seria słuchawek Skullcandy Bluetooth pozwala uwolnić się od kabli. Ale nieograniczona wolność to tylko jeden z atutów nowych modeli.

Skullcandy to marka adresowana do młodych, aktywnych ludzi. Atrakcyjna cena, oryginalna stylistyka i kolorystyka oraz jakość dźwięku sprawiły, że słuchawki z trupią czaszką zdobyły wielu fanów wśród nastolatków i nieco starszej młodzieży. Młodzi fani muzyki, chyba jak nikt inny, cenią sobie całkowitą swobodę, dlatego powinni przyjąć bezprzewodowe słuchawki Skullcandy z otwartymi ramionami. Producent w ramach nowej, bezprzewodowej serii oferuje trzy produkty: Skullcandy Bluetooth Hesh2, Skullcandy Bluetooth Uproar oraz Skullcandy Bluetooth Smokin Bud2.

Skullcandy Bluetooth Hesh2 to najbardziej prestiżowy model spośród wymienionej trójki, wyróżniający się eleganckimi chromowymi wykończeniami, idealnie korespondującymi z czernią. Metalowy, elastyczny pałąk, a także miękko wyścielane muszle i wykonane z syntetycznej skóry poduszki, zapewniają najwyższą wygodę użytkowania. Brzmienie wychodzi na przeciw oczekiwaniom młodych słuchaczy, co oznacza mocny bas oraz ciepłe, naturalne wokale, doskonale współgrające z precyzyjnymi wysokimi tonami. Słuchawki posiadają klawisze do regulowania głośności i wybierania utworów, zaś okrągły przycisk zasilania służy do odbierania i zawieszania połączeń. Akumulator pozwala na 15 godzin słuchania muzyki przy pełnym naładowaniu. O aktualnym stanie baterii informuje wskaźnik LED, który miga na czerwono, kiedy poziom naładowania spadnie do 10 procent.

Słuchawki Skullcandy Bluetooth Uproar posiadają delikatną konstrukcję i bardziej śmiały design. Za to dostępne są aż w czterech wersjach kolorystycznych: biało-szarej, czarno-niebieskiej, czarno-pomarańczowej oraz czarno-szarej. Ich funkcjonalność, jakość brzmienia oraz ergonomia są porównywalne z modelem Hesh2. Niestety, posiadają nieco słabszy akumulator, pozwalający na 10 godzin słuchania muzyki.

Ofertą słuchawek bezprzewodowych Skullcandy uzupełnia model Smokin Bud2. To produkt adresowany dla osób słuchających muzyki podczas zajęć rekreacyjnych, sportowych itp. 9 mm przetworniki wydobywają z nagrań mocne basy i krystaliczne wysokie tony. Specjalna konstrukcja słuchawek, a także idealnie dopasowane do uszu wkładki, gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Na kablu umieszczony jest mikrofon oraz pilot do sterowania. W pełni naładowany akumulator pozwala na 6 godzin słuchania muzyki.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Słuchawki Skullcandy Bluetooth Hesh2 Or – 329,- PLN
  • Słuchawki Skullcandy Bluetooth Uproar 1 – 199,- PLN
  • Słuchawki Skullcandy Bluetooth Smokin Bud2 - 219,90 - PLN

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube