Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: ROG OC Showdown 2015: Rusza finałowa runda kategorii Formula

ROG - duże zdjęcie

Od dzisiaj do 7 grudnia br. rozgrywany będzie ostatni, trzeci etap zawodów w podkręcaniu podzespołów komputerowych w kategorii Formula, przygotowanych przez firmę ASUS. Uczestnicy z całego świata powalczą o najlepsze wyniki przy wykorzystaniu chłodzenia powietrzem lub wodą oraz komponentów organizatora i partnerów konkursu. Według statystyk HWBOT.org, płyty główne i karty graficzne ASUS ROG są najczęściej wybierane przez overclockerów.

ROG OC Showdown 2015 dzieli się na dwie serie – Formula i Extreme – a w ramach każdej z nich odbywają się trzy rundy. We współpracy z HWBOT.org oraz partnerami konkursu – Intel®, HyperX®, Enermax i Thermal Grizzly, zespół ASUS ROG zaprasza entuzjastów wydajności do wysyłania zgłoszeń do kolejnego etapu kategorii Formula.

Przystępne cenowo przetaktowywanie w walce o uznanie i nagrody
Trzecia, a zarazem finałowa runda ASUS ROG OC Showdown 2015 Formula przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych overclockingiem, od entuzjastów po zupełnych nowicjuszy. Aby zapewnić uczestnikom równe szanse, dozwolone są jedynie dostępne na rynku, tradycyjne systemy chłodzące powietrzem i wodą. To sprzęt, z którego jest w stanie korzystać każdy, niezależnie od doświadczenia. Wybrane chłodzenie musi być zamontowane w zestawie opartym o płytę główną firmy ASUS.
Trzecia runda podzielona jest na trzy pełne wyzwań etapy. Uczestnicy będą mierzyć swoje osiągnięcia za pomocą Intel Extreme Tuning Utility (XTU), Realbench i HWBOT x265 Benchmark. Z pełnymi zasadami ASUS ROG OC Showdown 2015 Formula można zapoznać się na stronie: http://oc-esports.io/#!/round/rogocs_formula_r3/rules.
W puli nagród znalazły się najnowsze płyty główne Z170 z serii ROG Maximus VIII: Hero, Impact i Ranger, pamięci HyperX Predator DDR4, chłodzenie Liqmax II 240 od Enermax i dyski SSD HyperX Savage. W trakcie trwania konkursu rozlosowane zostaną także m.in. koszulki, pamięci USB, podkładki pod myszki, pasty termoprzewodzące.
Pełna lista nagród dostępna jest na stronie http://oc-esports.io/#!/round/rogocs_formula_r3/prizes.
Po zakończeniu rywalizacji i podsumowaniu wyników wyłoniony zostanie zwycięzca wszystkich rund ASUS ROG OC Showdown 2015 serii Formula.
Trzeci i ostatni etap ROG OC Showdown 2015 serii Extreme odbędzie się na początku 2016 roku.

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY
• Międzynarodowe zawody dla overlockerów wykorzystujących dostępne na rynku rozwiązania chłodzące wodą i powietrzem.
• Do wygrania najnowsze płyty główne dla graczy Z170 z serii ROG, pamięci HyperX, pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly i osprzęt Enermax.
• Wyniki z wszystkich trzech rund wyłonią zwycięzcę całych zawodów ASUS ROG OC Showdown 2015 serii Formula.
• Oficjalny tag konkursu: #OCShowdown; oficjalne kanały: Facebook ASUS ROG i Twitter @ASUS_ROG

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube