PocketBook Touch HD 3

Czytnik wart grzechu

Więcej...

Audictus Adrenaline

Eleganckie z dobrym brzmieniem

Więcej...

AOC AGON AG251FZ

Monitor zaprojektowany dla graczy

Więcej...

Sennheiser Momentum Wireless Black

Słuchawki na piątkę

Więcej...

Lanberg RO-175GE

Tani router dla każdego

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: ROG OC Showdown 2015: Rusza finałowa runda kategorii Formula

ROG - duże zdjęcie

Od dzisiaj do 7 grudnia br. rozgrywany będzie ostatni, trzeci etap zawodów w podkręcaniu podzespołów komputerowych w kategorii Formula, przygotowanych przez firmę ASUS. Uczestnicy z całego świata powalczą o najlepsze wyniki przy wykorzystaniu chłodzenia powietrzem lub wodą oraz komponentów organizatora i partnerów konkursu. Według statystyk HWBOT.org, płyty główne i karty graficzne ASUS ROG są najczęściej wybierane przez overclockerów.

ROG OC Showdown 2015 dzieli się na dwie serie – Formula i Extreme – a w ramach każdej z nich odbywają się trzy rundy. We współpracy z HWBOT.org oraz partnerami konkursu – Intel®, HyperX®, Enermax i Thermal Grizzly, zespół ASUS ROG zaprasza entuzjastów wydajności do wysyłania zgłoszeń do kolejnego etapu kategorii Formula.

Przystępne cenowo przetaktowywanie w walce o uznanie i nagrody
Trzecia, a zarazem finałowa runda ASUS ROG OC Showdown 2015 Formula przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych overclockingiem, od entuzjastów po zupełnych nowicjuszy. Aby zapewnić uczestnikom równe szanse, dozwolone są jedynie dostępne na rynku, tradycyjne systemy chłodzące powietrzem i wodą. To sprzęt, z którego jest w stanie korzystać każdy, niezależnie od doświadczenia. Wybrane chłodzenie musi być zamontowane w zestawie opartym o płytę główną firmy ASUS.
Trzecia runda podzielona jest na trzy pełne wyzwań etapy. Uczestnicy będą mierzyć swoje osiągnięcia za pomocą Intel Extreme Tuning Utility (XTU), Realbench i HWBOT x265 Benchmark. Z pełnymi zasadami ASUS ROG OC Showdown 2015 Formula można zapoznać się na stronie: http://oc-esports.io/#!/round/rogocs_formula_r3/rules.
W puli nagród znalazły się najnowsze płyty główne Z170 z serii ROG Maximus VIII: Hero, Impact i Ranger, pamięci HyperX Predator DDR4, chłodzenie Liqmax II 240 od Enermax i dyski SSD HyperX Savage. W trakcie trwania konkursu rozlosowane zostaną także m.in. koszulki, pamięci USB, podkładki pod myszki, pasty termoprzewodzące.
Pełna lista nagród dostępna jest na stronie http://oc-esports.io/#!/round/rogocs_formula_r3/prizes.
Po zakończeniu rywalizacji i podsumowaniu wyników wyłoniony zostanie zwycięzca wszystkich rund ASUS ROG OC Showdown 2015 serii Formula.
Trzeci i ostatni etap ROG OC Showdown 2015 serii Extreme odbędzie się na początku 2016 roku.

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY
• Międzynarodowe zawody dla overlockerów wykorzystujących dostępne na rynku rozwiązania chłodzące wodą i powietrzem.
• Do wygrania najnowsze płyty główne dla graczy Z170 z serii ROG, pamięci HyperX, pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly i osprzęt Enermax.
• Wyniki z wszystkich trzech rund wyłonią zwycięzcę całych zawodów ASUS ROG OC Showdown 2015 serii Formula.
• Oficjalny tag konkursu: #OCShowdown; oficjalne kanały: Facebook ASUS ROG i Twitter @ASUS_ROG

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube