IRISNotes Air 3

Długopis cyfrowy ułatwia życie

Więcej...

Logitech K400 Plus TV

Klawiatura do telewizora...

Więcej...

TP-LINK Archer C5400

Router jak Stonehenge

Więcej...

Natec Turbot

Klawiatura dedykowana Smart TV

Więcej...

Lioncast LK300 RGB

Mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MYKRONOZ: 4 filary zdrowego trybu życia…

Smartwatch - duże zdjęcie

Zdrowy tryb życia i „bycie fit” nigdy nie wychodzą z mody. Jednak uprawianie sportu i zdrowe zbilansowane posiłki to nie wszystko. W utrzymaniu zarówno fizycznej, jak i umysłowej formy niezwykle ważna jest systematyczność oraz stały monitoring potrzeb swojego organizmu. W takim planowaniu niezwykle przydatne mogą okazać się nowiki techniczne, na przykład smartwatche.

Zdrowe odżywianie
Jedną z podstawowych zasad zdrowego trybu życia jest zwracanie uwagi na to, co zjadamy. Nasze pożywienie powinno być przede wszystkim złożone z dużej ilości warzyw i owoców oraz pełnowartościowych tłuszczów, które korzystnie wpłyną na pracę naszych szarych komórek. W dobieraniu posiłków bardzo ważny jest umiar i nie przejadanie się, w czym bardzo przydatny może być licznik spalonych kalorii, w który wyposażona jest większość zegarków MyKronoz. Analiza zapotrzebowania energetycznego naszego organizmu pomoże nam określić, ile w danym dniu i przy danym trybie życia powinniśmy zjeść.

Sport i aktywność fizyczna
Aktywność fizyczna pomaga nam nie tylko utrzymać formę, ale również korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Przy doborze dyscypliny sportowej, warto zwrócić uwagę na to, jak zachowuje się nasz organizm – chociażby poprzez pomiar pulsu podczas wykonywania ćwiczeń, co umożliwi ZeFit2 Pulse. Smartwatch skutecznie motywuje do wypełniania swojego planu treningowego. Osobom, których ćwiczenia wymagają systematyczności z całą pewnością spodoba się opcja alarmu o nieaktywności. Tym, którzy preferują spacery i biegi do gustu powinien przypaść krokomierz i dystansomierz. W treningach ważne jest pokonywanie swoich słabości, które może być jeszcze łatwiejsze dzięki aplikacji pozwalającej określić swoje codzienne cele.
Sen
Utrzymanie zdrowego organizmu jest prawie niemożliwe bez dobrze zaplanowanego odpoczynku. Należy pamiętać, że nie tylko długość snu jest ważna, ale również jego jakość. Tutaj przydatna może okazać się specjalna funkcja monitoringu snu dostępna w większości produktów MyKronoz. Dzięki niej zmierzymy ilość przespanych godzin, a po sparowaniu smartwatcha z telefonem lub tabletem, określimy nawet długość trwania poszczególnych faz snu.
Planowanie lekiem na stres
Nie od dziś wiadomo, że najbardziej zestresowaną grupę osób stanowią prokrastynatorzy. By pokonać trudności z motywacją, powinno się dokładnie zaplanować swoje działania. Mogą nam to ułatwić smartwatche, które nie tylko poinformują nas o przychodzących wiadomościach, dzięki czemu nie wpadniemy w pułapkę impulsywnego sprawdzania poczty e-mail czy skrzynki sms, ale również przypomną o wydarzeniach zapisanych w kalendarzu telefonu.

Inwestycja w zdrowie
Smartwatche MyKronoz to propozycja dla wszystkich, którzy cenią nowinki technologiczne mogące faktycznie wpłynąć na polepszenie ich trybu życia. By zaplanować dietę, plan treningowy czy optymalną długość snu, nie potrzeba wydawać kroci – ceny zegarków zaczynają się już od 199 zł.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube