Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Sound Blaster JAM i Muvo Mini- muzyczne treningi

Głośnik Creative - duże zdjęcie

Na koncie polskiego sportowego dobytku mamy rewelacyjnych zawodników, którzy odważyli się i przede wszystkim dostali przepustkę na start w Mistrzostwach Ironman. Na miejscu testowano bezprzewodowy sprzęt marki Creative.

Obecnie media dostarczają nam najświeższe informacje na temat triathlonowych śmiałków. Zawody Ironman na Hawajach, są uważane za najbardziej wymagające, a żeby w ogóle w nich wystartować trzeba przejść katorżnicze eliminacje na całym świecie.
Marka Creative postanowiła wspierać w tym roku PolishIronman Team, najlepszych polskich zawodników, którzy przygotowywali się na Big Island, wykorzystując sprzęt Creative, taki jak słuchawki Sound Blaster JAM, czy głośnik bezprzewodowy Muvo Mini.
Przygotowania trwały oczywiście znacznie dłużej, ale najważniejsze kilka dni przed startem, cała ekipa spędziła na Hawajach, po to by oddać się ostatnim treningom. Codzienne przygotowania obstawione były muzyką, przygotowaną przez Creative.
Psycholodzy sportu zgodnie twierdzą, że podczas słuchania muzyki uaktywniają się obszary odpowiedzialne za kontrolę emocjonalną. Wiadomo, że uprawiając sport, nie tylko siła mięśni jest ważna. Większość zależy od stanu umysłu, dlatego niektóre bodźce zewnętrzne, takie jak muzyka, mogą pomóc w osiąganiu najlepszych efektów.
Muzyka, utrzymująca stałe tempo, pomaga synchronizować ruchy ciała z rytmem, co wspomaga uprawianie takich sportów jak triathlon.
Creative od lat wspiera sportowców podczas treningów, maksymalizując korzyści podczas treningu. Dlatego dostosowuje swoje technologię do jak najwygodniejszego użytkowania sprzętu przez sportowców. Dowodem na to są bezprzewodowe rozwiązania w słuchawkach Sound Blaster JAM, czy w mini kolumnie Muvo Mini.
Polska ekipa triathlonowa tuż po powrocie z Hawajów, planuje przygotowanie materiałów dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć uprawiać ten sport. Najświeższe informacje dotyczące tych planów, będzie można znaleźć na stronie www.facebook.com/creativepolska.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube