ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Sound Blaster JAM i Muvo Mini- muzyczne treningi

Głośnik Creative - duże zdjęcie

Na koncie polskiego sportowego dobytku mamy rewelacyjnych zawodników, którzy odważyli się i przede wszystkim dostali przepustkę na start w Mistrzostwach Ironman. Na miejscu testowano bezprzewodowy sprzęt marki Creative.

Obecnie media dostarczają nam najświeższe informacje na temat triathlonowych śmiałków. Zawody Ironman na Hawajach, są uważane za najbardziej wymagające, a żeby w ogóle w nich wystartować trzeba przejść katorżnicze eliminacje na całym świecie.
Marka Creative postanowiła wspierać w tym roku PolishIronman Team, najlepszych polskich zawodników, którzy przygotowywali się na Big Island, wykorzystując sprzęt Creative, taki jak słuchawki Sound Blaster JAM, czy głośnik bezprzewodowy Muvo Mini.
Przygotowania trwały oczywiście znacznie dłużej, ale najważniejsze kilka dni przed startem, cała ekipa spędziła na Hawajach, po to by oddać się ostatnim treningom. Codzienne przygotowania obstawione były muzyką, przygotowaną przez Creative.
Psycholodzy sportu zgodnie twierdzą, że podczas słuchania muzyki uaktywniają się obszary odpowiedzialne za kontrolę emocjonalną. Wiadomo, że uprawiając sport, nie tylko siła mięśni jest ważna. Większość zależy od stanu umysłu, dlatego niektóre bodźce zewnętrzne, takie jak muzyka, mogą pomóc w osiąganiu najlepszych efektów.
Muzyka, utrzymująca stałe tempo, pomaga synchronizować ruchy ciała z rytmem, co wspomaga uprawianie takich sportów jak triathlon.
Creative od lat wspiera sportowców podczas treningów, maksymalizując korzyści podczas treningu. Dlatego dostosowuje swoje technologię do jak najwygodniejszego użytkowania sprzętu przez sportowców. Dowodem na to są bezprzewodowe rozwiązania w słuchawkach Sound Blaster JAM, czy w mini kolumnie Muvo Mini.
Polska ekipa triathlonowa tuż po powrocie z Hawajów, planuje przygotowanie materiałów dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć uprawiać ten sport. Najświeższe informacje dotyczące tych planów, będzie można znaleźć na stronie www.facebook.com/creativepolska.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube