Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: Najbardziej rozpoznawalna marka na rynku elektronicznych urządzeń morskich

Garmin marine - duże zdjęcie

Firma Garmin oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych morskich urządzeń elektronicznych, które zostały docenione przez NMEA. National Marine Electronics Association (NMEA) to mająca siedzibę w USA organizacja, działająca w gałęzi przemysłu elektroniki morskiej, wyznaczająca standardy projektowania, produkcji i użytkowania.

Podczas prestiżowej konwencji NMEA 2015 w Baltimore firma Garmin uznana została za najbardziej rozpoznawalna markę na rynku elektronicznych urządzeń morskich, otrzymała tytuł Producenta Roku i zdobyła nagrody w czterech kategoriach produktowych: autopiloty, wyświetlacze wielofunkcyjne (MFD), aplikacje mobilne jako wsparcie w nawigacji oraz aplikacje mobilne dla użytkownika.

Autopiloty
W kategorii autopilotów trzeci rok z rzędu nagrodzony został autopilot GHP Reactor do hydraulicznych układów sterowania z pompą SmartPump. Firma Garmin przeniosła dostępną dotąd wyłącznie w żegludze komercyjnej, zaawansowaną technologię morską na pokłady prywatnych jachtów żaglowych i motorowych. Autopiloty z serii GHP Reactor obejmują zarówno funkcje dla jachtów motorowych, jak i żaglowych, takie jak utrzymywanie kierunku, informacje o wietrze pozornym i rzeczywistym czy wskazówki nawigacyjne. GHP Reactor to pierwszy rekreacyjny system autopilotów firmy Garmin wyposażony w 9-osiowy żyroskop półprzewodnikowy AHRS, co umożliwia montaż urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu i dowolnej pozycji.

Wyświetlacze wielofunkcyjne MFD
W kategorii urządzeń MFD wykorzystywanych na jednostkach pływających nagrodzono GPSMAP® 7616, 16-calowy wielodotykowy chartplotter przeznaczony dla żeglarzy oczekujących wysokiej wydajności, prostej obsługi i integracji funkcji. Plotery nawigacyjne serii GPSMAP 7400/7600 odznaczają się pełną kompatybilnością w zakresie łączności, współpracując z radarami, autopilotami, instrumentami, wieloma ekranami, czujnikami, zewnętrznymi modułami sonarów, przełącznikami elektronicznymi, kamerami termicznymi i innymi urządzeniami.

Morskie aplikacje mobilne
Łączność odgrywa kluczową rolę, kiedy znajdujemy się na wodzie, dlatego aplikacje na smartfony to istotne narzędzia dla żeglarzy. W tym roku po raz pierwszy przyznano nagrody NMEA w kategorii mobilnych aplikacji morskich, dzieląc je na aplikacje morskie wspierające nawigację oraz aplikacje morskie jako użyteczne narzędzie dla końcowego użytkownika. W obu kategoriach zwyciężyły produkty Garmin: BlueChart Mobile i Garmin HelmTM. Garmin BlueChart Mobile to mobilna aplikacja do planowania trasy, wykorzystują informacje o pogodzie i przesyłająca je do plotera nawigacyjnego. Garmin HelmTM umożliwia podgląd obrazu z ploterów nawigacyjnych i sterowanie nimi z poziomu kompatybilnego tabletu lub smartfona.

W ofercie firmy Garmin znajdują się najbardziej zaawansowane plotery nawigacyjne, dotykowe, wielofunkcyjne wyświetlacze, technologie sonaru, radary HD, autopiloty, wysokiej rozdzielczości mapy, instrumenty morskie i wiele innych produktów i usług znanych i cenionych za innowacyjność, niezawodność i łatwość użycia.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube