Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TRENDNET: Kamery o rozdzielczości 1,3 megapiksela z Wi-Fi już są

Kamera TRENDnet - małe zdjęcie

TRENDnet®, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych ogłasza dostępność zewnętrznej kamery HD o rozdzielczości 1,3 megapiksela z obsługą Wi-Fi, modelu TV-IP322WI. Ta nowa kompaktowa kamera pozwala na elastyczny wybór sposobu instalacji w zależności od potrzeb.

Kamera TRENDnet TV-IP322WI obsługuje łączność Wi-Fi N w paśmie 2.4 GHz, dlatego może być wykorzystywana w instalacjach, które nie umożliwiają podłączenia kamer z PoE,” powiedział Sonny Su, dyrektor technologiczny firmy TRENDnet. “Kompaktowe wymiary kamery i brak zewnętrznych przewodów sprawiają, że doskonale nadaje się ona do instalacji, gdzie wymagane jest dyskretne zamontowanie systemu monitoringu.”

Nowa zewnętrzna kamera TRENDnet pozwala na rejestrowanie nagrań w rozdzielczości 960p w kompletnych ciemnościach. Wbudowane dynamiczne diody IR oraz cyfrowy tryb Digital Wide Dynamic Range zapewniają lepszą widoczność w nieoświetlonych miejscach i poprawiają jakość nagrań. Kamera rejestruje obiekty oddalone nawet o 30 m w kompletnych ciemnościach!

Stworzona do pracy w ekstremalnych warunkach kamera TV-IP322WI może pracować w szerokim zakresie temperatur (od -30 do 60°C) oraz jest odporna na trudne warunki atmosferyczne – dzięki obudowie z certyfikatem IP66. Kamera posiada również slot na karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności 64 GB.

Wszystkie kamery TRENDnet są wyposażone w bezpłatne oprogramowanie umożliwiające zarządzanie maksymalnie 32 kamerami IP TRENDnet. Dołączone oprogramowanie pozwala użytkownikom między innymi na tworzenie obszarów detekcji ruchu bezpośrednio na obrazie, definiowanie harmonogramów nagrywania, wygodne przeglądanie archiwalnych nagrań oraz wiele innych. TRENDnet przygotował też darmową aplikację na urządzenia z systemami iOS® i Android™, które umożliwiają łatwy podgląd obrazu na żywo z kamer TRENDnet.

Cena i dostępność
Zewnętrzna kamera TRENDnet TV-IP322WI jest dostępna na całym świecie za pośrednictwem największych sieci detalicznych oraz innych autoryzowanych partnerów w sugerowanej cenie wynoszącej około 845 zł.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube