Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AMD: Procesory AMD PRO Serii A debiutują w komercyjnych komputerach PC z systemem Windows® 10

Firma AMD (NASDAQ: AMD) przedstawiła dziś najpotężniejszą linię mobilnych procesorów AMD PRO Serii A (poprzednio znanych pod nazwą kodową „Carrizo PRO”) zaprojektowanych z myślą o rozwijającym się rynku laptopów biznesowych. We współpracy z HP, ExactTrak i Qualcomm Technologies, Inc., spółką zależną Qualcomm Incorporated, AMD wprowadza na rynek ulepszone zabezpieczenia i wyższą wydajność również za sprawą niektórych spośród pierwszych dostępnych w sprzedaży laptopów biznesowych z systemem Windows® 10, które są przeznaczone w szczególności dla firm, które chcą zmodernizować swoją flotę urządzeń.

Nasze nowe procesory AMD PRO oferują współczesnym firmom wysoką wydajność, niezawodność i nowe możliwości, zapewniając swobodę wyboru i możliwość ekonomicznego spełnienia konkretnych potrzeb biznesowych — powiedział David Bennett, wiceprezes i dyrektor generalny ds. produktów komercyjnych w AMD. — Pomagamy menedżerom IT utrzymać bezpieczne, stabilne i niezawodne środowisko, oferując niezrównaną niezawodność, stabilność, długi okres życia produktu oraz możliwość projektowania systemów o bogatszej konfiguracji”.
Procesory AMD PRO Serii A zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o biznesie i oferują długofalowe korzyści istotne dla przedsiębiorstw, w tym 24-miesięczną gwarantowaną dostępność procesorów, 18-miesięczną stabilność specyfikacji, gwarancję jakości klasy biznesowej oraz opcjonalne, przedłużone wsparcie gwarancyjne dla producentów OEM, nawet przez 36 miesięcy .
Nowe procesory AMD PRO w połączeniu z Windows 10 zapewniają firmom bardziej naturalny i intuicyjny sposób interakcji z komputerem, w tym z Cortaną, osobistą asystentką cyfrową — powiedział Chris Morrissey, dyrektor ds. planowania biznesowego w Microsofcie. —Windows® 10 Enterprise oferuje naszym klientom ochronę przed współczesnymi zagrożeniami dzięki nowym zabezpieczeniom klasy korporacyjnej, takim jak Device Guard, Enterprise Data Protection oraz biometryczne uwierzytelnianie Windows Hello. Razem zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pracy, aby personel firm mógł pracować wydajniej w biurze, w domu i w drodze”.
Procesory AMD PRO Serii A obsługują opracowany przez DMTF (Distributed Management Task Force) standard branżowy DASH (Architecture for System Hardware) dla komputerów przenośnych i stacjonarnych, umożliwiając elastyczne i ekonomiczne zarządzanie klienckimi środowiskami heterogenicznymi. W miarę, jak mobilność zmienia współczesne przedsiębiorstwa, menedżerowie IT zwracają się do firm technologicznych w poszukiwaniu nowych narzędzi i rozwiązań. We współpracy z Qualcomm Technologies, firmy AMD i HP oferują zaawansowaną technologię modemową w najnowszych modelach HP EliteBook.
Mobilność to trend, który zyskuje na znaczeniu w korporacjach. Tym bardziej cieszymy się, że nasz modem Qualcomm® SnapdragonTM X5 LTE pomaga zapewnić nieprzerwaną łączność 4G i funkcje lokalizacji w laptopach HP EliteBook 705 G3 — powiedział Fram Akiki, starszy dyrektor ds. zarządzania produktami w Qualcomm Technologies. — Ściśle współpracowaliśmy z HP oraz AMD i uważamy, że HP EliteBook 705 G3 przyniesie korzyści użytkownikom korporacyjnym, zapewniając szybką i bezpieczną łączność w efektywnych kosztowo rozwiązaniach chmurowych, takich jak śledzenie aktywów, zdalne wymazywanie danych, „łączność sponsorowana” (sponsored connectivity) i aplikacje płatne w zależności od użycia (pay-as-you-go)”.
Niedawne włamania do korporacyjnych systemów informatycznych sprawiły, że zarządy firm wywierają coraz większą presję na działy IT, domagając się skutecznego zabezpieczenia przedsiębiorstwa. W połączeniu z coraz bardziej mobilnymi pracownikami i licznymi nowymi zagrożeniami stanowi to duże wyzwanie dla dyrektorów firm. AMD i ExactTrak zamierzają rozwiązać niektóre z tych problemów z wykorzystaniem sprzętowej technologii Security Guardian.
W erze wykładniczego wzrostu mobilności, w której naruszenie bezpieczeństwa danych może spowodować poważne szkody finansowe i wizerunkowe, ochrona danych mobilnych musi być priorytetem każdej firmy — powiedział Norman Shaw, założyciel i dyrektor generalny ExactTrak. — Nasza technologia Security Guardian oferuje geofencing, kluczową funkcję zarządzania danymi i systemami, którą można zintegrować z technologią ARM® TrustZone® i koprocesorem AMD Secure Processor, a także możliwość zdalnego zniszczenia danych w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia. Oznacza to, że AMD i ExactTrak są liderami branży x86, jeśli chodzi o zapewnianie zaufania na poziomie sprzętowym i programowym”.
Mobilne procesory AMD PRO Serii A są już dostępne u dystrybutorów internetowych i obecnie oferowane w urządzeniach z serii HP EliteBook 705, w tym HP EliteBook 725, 745 i 755.

 

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube