ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Razem z polskim zawodnikiem Rafałem Hermanem, na światowych zawodach Ironman!

Hawaje kojarzą się nam z pięknymi plażami, ciepłym błękitem oceanu, wszechobecnymi palmami i wyspami wulkanicznymi, ale warto pamiętać, że co roku odbywa się tu również jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów triathlonowych na świecie - Ironman World Championship. Jaki związek z tym wydarzeniem ma marka Creative?

Marka Cretive, producent produktów komputerowych i multimedialnych stała się sponsorem najlepszego polskiego zawodnika - amatora, Rafała Hermana, na zawodach Ironman World Championship. Ponad dwa tysiące zawodników z całego świata (amatorów i profesjonalistów) walczy o miano najlepszego na dystansie: 3,8km pływania, 180km jazdy rowerem i 42,2km biegu. Wyobraź sobie wielogodzinny wysiłek - pokonanie 226km na trzy różne sposoby, jeden po drugim, bez przerw na odpoczynek, w prawie 40-stopniowym upale, na wulkanicznej wyspie Big Island, gdzie momentami boczny wiatr - tzw. cross winds - potrafi przewrócić jadącego na rowerze zawodnika, który po pływaniu i rowerze musi jeszcze przebiec 42km w pełnym słońcu! To wyzwanie, na które co roku decydują się tysiące ludzi.
Ironman World Championship to zawody, które wymagają od startujących zawodników niezawodności zarówno w kondycji fizycznej, jak i w psychicznej, ogromnego zaufania do samego siebie, czy wytrzymałości w zmieniających się warunkach. To są cechy, które również charakteryzują markę Creative. Creative tworzy produkty, tak mocne jak zawodnicy biorący udział w wyścigu triathlonowym na Hawajach.
Przez cały rok o przepustkę na Big Island walczyło w tym roku ponad 200 tysięcy osób ze 188 krajów, co pokazuje ogromną popularność tego sportu. Zdecydowana większość to amatorzy, reprezentujący różne środowiska: menadżerowie, prawnicy, nauczyciele, księgowi, sprzedawcy, emeryci, niepełnosprawni…to zwykli ludzie, którzy w swoim życiu łączą pracę zawodową i rodzinę z pasją uprawiania triathlonu. Potrafią tak ułożyć grafik dnia, tygodnia, roku, żeby mieć czas na trening i zrealizować marzenie, jakim jest udział w Mistrzostwach Świata Ironman Hawaii.
Triathlon dynamicznie rozwija się również w Polsce i cieszy nas fakt, że w tym roku na Mistrzostwach Świata na Hawajach biało-czerwone barwy będzie reprezentować 8 osób - amatorów! Wśród nich Rafał Herman z PowerSales Triathlon Team, wspierny przez markę Creative. Obecnie Rafał zajmuje 1 miejsce w Polsce, 35 na świecie w rankingu Ironman w swojej kategorii wiekowej (35-39 lat).
Herman to przykład triathlonisty - amatora, który łączy pracę z pasją. Konsekwentnie dąży do celu, a swoją przepustkę na Hawaje 2015 zdobył podczas Mistrzostw Europy Ironman Frankfurt. Jego życiówka w biegu na 42km 195m to 2h 52 minuty (Berlin 2010).
W 2012 roku Rafał doznał poważnego urazu podczas wypadku. Lekarze nie dawali mu jakichkolwiek szans na powrót do sportu. Rafał udowodnił, że nigdy nie należy się poddawać! Po 1,5 roku przerwy wrócił do sportu i po raz kolejny wywalczył kwalifikację na Hawaje. Jego historia może być inspiracją dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się, czy warto sięgać po swoje marzenia mimo wielu przeszkód i barier na drodze?

Na Hawajach, w tych trudnych warunkach: wysokiej temperaturze i wilgotności, zamierzam pokonać ten dystans w czasie 9:58 - dodaje Rafał Herman - Każdy start w zawodach Ironman to dla mnie wielka przygoda, która pozwala cieszyć się życiem na wiele sposobów, to poznawanie fantastycznych ludzi, budowanie nowych relacji i przyjaźni - również w biznesie, a także, co chyba najważniejsze, pozytywny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.”
W tym roku będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla społeczności triathlonowej w Polsce - po raz pierwszy PowerSales International wspierany przez Creative, razem z Akademią Triathlonu będzie relacjonować przygotowania i Mistrzostwa Świata na Hawajach prosto z Big Island! Wywiady, materiały video, zdjęcia i felietony - to wszystko pozwoli jeszcze lepiej poznać jedną na najcięższych dyscyplin na świecie i niewiarygodne historie ludzi, którzy uprawiają ten sport.