ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Pełna kontrola z nowymi kartami dźwiękowymi dla graczy z serii ASUS Strix

Najnowsze gry są dopracowane w każdym calu, a sprzęt, który dostarcza wysokiej jakości obraz i brzmienie, pozwala całkowicie zanurzyć się w akcji. Karty dźwiękowe ASUS są docenianie przez graczy za wierne odtwarzanie i intuicyjne funkcje. Teraz do oferty wkraczają trzy nowe modele: Strix Raid DLX, Strix Raid Pro i Strix Soar. Zapewniają m.in. 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny i wyposażone zostały w technologię redukcji hałasu Perfect Voice, aplikację Sonic Studio do regulacji ustawień oraz Sonic Radar, do namierzania przeciwników.

Strix Raid DLX to wysokiej klasy karta dźwiękowa wykonana z najlepszych podzespołów, dzięki czemu zapewnia graczom niezrównane brzmienie. Wyposażono ją w DAC ESS SABRE9016 — 32- lub 24-bitowy przetwornik o najwyższej wydajności, który zapewnia bogaty, głęboki i czysty dźwięk oraz stosunek sygnału do szumu (SNR) na poziomie 124dB. Z kolei modele Strix Raid Pro i Strix Soar, otrzymały przetwornik DAC ESS SABRE9006A, ze współczynnikiem SNR na poziomie 116dB. Regulatory typu LDO (Low-dropout) i kondensatory klasy Hi-Fi Nichicon FineGold, Nichicon Muse i WIMA przekładają się na zoptymalizowane zasilanie.
Karty dźwiękowe Strix Raid DLX, Strix Raid Pro i Strix Soar posiadają wbudowany wzmacniacz słuchawkowy o poziomie impedancji 600 omów, dzięki czemu zapewniają czysty i szczegółowy dźwięk o głębokim basie.
Regulacja dźwięku podczas rozgrywki z trybem Raid
Tryb Strix Raid dostępny jest w modelach Strix Raid DLX i Strix Raid Pro. Pozwala na zapisanie swoich ulubionych ustawień dźwięku, tak by były one szybko dostępne i uruchamiane za pomocą dedykowanego przycisku Raid umieszczonego na dołączonym do zestawu panelu kontrolnym. Posiada on wygodne pokrętło, które ułatwia dostosowanie poziomu głośności i intensywności trybu Raid, a także możliwość przełączania pomiędzy słuchawkami i głośnikami.
Prosta konfiguracja z Sonic Studio
Karty dźwiękowe Strix Raid DLX, Strix Raid Pro i Strix Soar zostały wyposażone w zaprojektowaną przez firmę ASUS aplikację Sonic Studio. Rozwiązanie to ułatwia kontrolę i regulację ustawień. Intuicyjny interfejs zbiera i porządkuje różnego rodzaju funkcje. Jest nie tylko łatwy w użytkowaniu, ale oferuje duży potencjał. W przeciwieństwie do zwyczajnych narzędzi audio z wieloekranowymi interfejsami, Sonic Studio posiada jednolity widok na wszystkie ważne ustawienia. Przekłada się to na łatwą kontrolę i szybką reakcję.
Interfejs Sonic Studio grupuje główne kontrolery ustawień w oparciu o ich funkcje, dzięki czemu łatwo je odnaleźć. Grupa Audio Enhancement zawiera korektor, który wzmacnia konkretne częstotliwości, Bass Boost wzmocnia bas, Voice Clarity uwypukla mowę, by była wyraźnie słyszalna w grach i filmach, a Compressor pozwala na regulację brzmienia. Z kolei Tuning skierowana jest do użytkownikom zestawów słuchawkowych i wprowadza wirtualny dźwięk przestrzenny, a także umożliwia konfigurację efektu przestrzenności, wykorzystując wirtualną korektę umiejscowienia głośników i rozproszenie dźwięku. Mic Tuning zawiera narzędzia służące do konfiguracji mikrofonu i funkcji Perfect Voice. Została zaprojektowana pod kątem wieloosobowej gry. Redukuje odgłosy otoczenia, takie jak kliknięcia myszy, stukot klawiatury czy szum rozmowy, zapewniając tym samym czystość i klarowność komunikacji w rozgrywce.
Elementem Sonic Studio jest także rozwiązanie Sonic Radar Pro, które precyzyjnie lokalizuje odgłosy w grze, takie jak kroki czy strzały i wyświetla je na specjalnej nakładce na ekranie monitora. Ułatwia graczom zlokalizowanie wrogów i zyskanie przewagi w grach typu FPS.

GŁÓWNE ZALETY
• Strix Raid DLX, Strix Raid Pro i Strix Soar to karty dźwiękowe dla graczy, które oferują dźwięk w jakości 192kHz/24-bit i 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny
• Strix Raid DLX i Strix Raid Pro posiadają tryb Raid i panel kontrolny, które umożliwiają natychmiastowe wprowadzanie zmian ustawień w trakcie rozgrywki
• Oprogramowanie Sonic Studio oferuje graczom szeroki wachlarz możliwości wykorzystania funkcji dźwiękowych kart Strix Raid DLX, Strix Raid Pro i Strix Soar w prosty sposób

DOSTĘPNOŚĆ I CENA
Karty dźwiękowe ASUS Strix Raid DLX, Strix Raid Pro, i Strix Soar 7.1 będą dostępne w Polsce pod koniec października 2015 r.
Sugerowane ceny:
• Strix Raid DLX – 829 zł brutto
• Strix Raid Pro – 579 zł brutto
• Strix Soar 7.1 – 369 zł brutto

SPECYFIKACJA