Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HP: Najlepiej zabezpieczone drukarki na świecie

Firma HP zapowiedziała dziś trzy nowe drukarki LaserJet klasy korporacyjnej. Oferują one jeszcze skuteczniejszą ochronę przed złośliwymi atakami. Wzmocnione zabezpieczenia wpisują się w szerszą strategię HP, która zakłada zapewnienie najdokładniejszej ochrony komputerów i drukarek.

Zapobieganie naruszeniom bezpieczeństwa to jedno z największych wyzwań, z którymi mierzą się nasi klienci” — powiedział Tuan Tran, wiceprezes i dyrektor generalny, LaserJet and Enterprise Solutions, HP. — „HP pomaga klientom chronić urządzenia, dokumenty i dane poprzez wyposażenie swoich drukarek korporacyjnych
w najskuteczniejsze zabezpieczenia, jakie są dostępne w branży”.

Najdokładniejsza ochrona w branży
Bezpieczeństwo drukarek staje się coraz ważniejszą kwestią. Według Instytutu Ponemon, 64 proc. menedżerów IT uważa, że ich drukarki mogą być zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. Jednocześnie 56 proc. przedsiębiorstw nie uwzględnia drukarek
w swojej strategii ochrony. Aby wyrównać te proporcje, firma HP wyposażyła swoje nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla przedsiębiorstw w najlepsze zabezpieczenia
w branży.
• Funkcja HP Sure Start wykrywa złośliwe ataki na BIOS i automatycznie usuwa ich skutki. Oznacza to, że nowe drukarki HP LaserJet Enterprise oferują aktualnie te same zabezpieczenia BIOS-u, które od 2013 r. chronią linię komputerów HP Elite.
• Whitelisting („Biała lista”) pozwala zainstalować i uruchomić w drukarce tylko znane, kompatybilne oprogramowanie.
• Wykrywanie włamań w czasie pracy to nowa funkcja, która monitoruje pamięć urządzenia pod kątem złośliwych ataków. Funkcja została wprowadzona we współpracy z firmą specjalizującą się w bezpieczeństwie systemów wbudowanych – Red Balloon Security, założoną przez badaczy z Uniwersytetu Columbia. Firma ta prowadziła zakrojone na szeroką skalę badania nad bezpieczeństwem systemów wbudowanych na zlecenie kilku agencji rządowych oraz firm prywatnych z branży telekomunikacyjnej oraz systemów sterowania.

Nowe funkcje będą w standardzie wszystkich nowych drukarek HP LaserJet Enterprise oraz drukarek OfficeJet Enterprise X z technologią PageWide. Będzie je można również uaktywnić w kilku modelach HP LaserJet Enterprise (dostępnych na rynku od kwietnia) poprzez aktualizację wbudowanego oprogramowania. Ponadto „białe listy” oraz funkcję wykrywania włamań w czasie pracy urządzenia, można dodać do wielu istniejących drukarek HP LaserJet i OfficeJet Enterprise X (będących do sprzedaży od 2011 r.) poprzez instalację aktualizacji HP FutureSmart. Wbudowane oprogramowanie HP FutureSmart dostarcza nowych funkcji za pośrednictwem aktualizacji, co pozwala chronić interesy klientów, którzy zainwestowali w drukarki HP Enterprise.

Poza samymi drukarkami, HP pomaga klientom chronić środowiska druku z wykorzystaniem rozwiązań do zarządzania zabezpieczeniami. HP JetAdvantage Security Manager to jedyne w branży rozwiązanie do ochrony drukarek w oparciu o zdefiniowane zasady. Pozwala działom IT wprowadzić i kontrolować takie zabezpieczenia, jak zamykanie portów, wyłączanie protokołów dostępu, automatyczne wymazywanie plików itd. Z kolei podczas ponownego uruchamiania urządzenia funkcja HP Instant-On Security sprawdza i automatycznie przywraca właściwe ustawienia, aby pozostawało ono zgodne z zasadami obowiązującymi w danej organizacji. Wczesną wiosną HP JetAdvantage Security Manager został uaktualniony w celu zapewnia jeszcze większego stopienia automatyzacji, w tym automatyczne wykrywanie urządzeń, które ułatwia dodawanie, a następnie zarządzanie drukarkami.
HP zamierza nadal skupiać się na bezpieczeństwie swoich urządzeń drukujących, wprowadzając najnowsze technologie zabezpieczające w nowych i istniejących drukarkach, aby klienci mogli jeszcze skuteczniej chronić swoje urządzenia, dane i dokumenty.

Nowe urządzenia oferują szybki i efektywny druk
Nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne HP Enterprise LaserJet zapewniają największą rzeczywistą wydajność w swojej klasie, oferując najkrótszy czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony, największą szybkość przy drukowaniu dwustronnym oraz najniższe łączne zużycie energii na stronę. Urządzenia zostały skonstruowane z myślą o łatwiejszej obsłudze oraz możliwości druku z urządzeń mobilnych. Drukarki są idealnym rozwiązaniem dla grup roboczych złożonych z 5-15 użytkowników i drukujących do 7500 stron miesięcznie. Zapewniają większą szybkość, lepszą ochronę i wyższą wydajność dzięki nowym, oryginalnym kasetom z tonerem HP wyposażonym w technologię JetIntelligence.

Nowe modele:
• Seria HP LaserJet Enterprise M506 to drukarki monochromatyczne, ponad 25 proc. mniejsze i nawet o 71 proc. szybsze od poprzedniego modelu, przy drukowaniu dwustronnym.
• Seria HP LaserJet Enterprise MFP M527 to monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne, które oferują jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 20,3 cm, który wspomaga zaawansowane przepływy pracy oraz krótszy o nawet 33 proc. – od poprzedniego modelu – czas oczekiwania na druk pierwszej strony.
• Seria HP Color LaserJet Enterprise MFP M577 to kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, które oferują jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 20,3 cm oraz opcjonalną klawiaturę, która wspomaga zaawansowane przepływy pracy oraz nawet o 43 proc. szybszy od poprzedniego modelu – druku dwustronny.

Seria HP LaserJet Enterprise M506 będzie dostępna od 1 października, natomiast serie HP LaserJet Enterprise MFP M527 oraz HP Color LaserJet Enterprise MFP M577 wejdą na rynek 2 listopada.

 

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube