Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVERMEDIA: Aegis – nowatorski mikrofon dla gracza

AVerMedia zapowiada innowacyjny mikrofon pojemnościowy dla graczy o nazwie Aegis. Urządzenie ma charakteryzować się nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi, wysokim poziomem detekcji oraz niespotykanym dotąd designem.

Technologia tłumienia dźwięku
Kluczem do sukcesu każdego profesjonalnego gracza jest komunikacja, dlatego podczas projektowania mikrofonu konstruktorzy skupili się na jego funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu technologii Digital Signal Processing (DSP), która odpowiada za przestrzenne przetwarzanie sygnału, jego rozdzielanie oraz filtrację, urządzenie odseparowuje dźwięki z naszych głośników i wycisza je tak, aby nie przeszkadzały nam w czasie zabawy. Wysoka czułość mikrofonu odbiera sygnały głosowe aż do 60 cm.
Intuicyjna regulacja głośności
Intuicyjna konstrukcja jest podstawą mikrofonu Voice Chat Aegis Gaming. Pokrętło głośności no-look znajduje się w „centrum akcji”. Regulacja głośności jest dyskretna i umieszczona w zasięgu ręki. Dzięki takiemu rozwiązaniu kontrola nad wszystkimi ustawieniami jest możliwa z jednego miejsca bez konieczności bawienia się skomplikowanym oprogramowaniem. Ponadto Aegis wyposażono w panel kinetyczny, który umożliwia jednym płynnym ruchem ręki wyciszenie, włączenie bądź wyłączenie mikrofonu.
Premiera urządzenia zapowiedziana jest na koniec 2015 roku.

Cechy urządzenia:
- Interfejs USB 2.0
- Zasilanie z USB
- Technologia audio: technologia tłumienia dźwięku Aegis
- Mikrofon: bardzo czuły jednokierunkowy mikrofon pojemnościowy x 2
- Zasięg wykrywania dźwięku do 60 cm
- Częstotliwość próbkowania dźwięku: 48 000 Hz
- Pasmo przenoszenia: 50~20,000 Hz
- SNR: 69 dB [1KHz/Pa]
- Bit Depth: 16 bits
- Maksymalny poziom: 110 db SPL
- Czułość mikrofonu: -37 db
- Regulacja: przycisk DSP, kinetyczny panel MUTE, pokrętło głośności
- Wymiary: 103.2 x 103 x 39.2 mm
- Waga:     130 g                                                        

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube