foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
foto1
Kolejna recenzja - Mio C560
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Firma Razer™ - światowy lider w dziedzinie tworzenia zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, zapowiedziała dzisiaj oficjalną premierę swojej opaski Razer Nabu. Ogłoszeniu towarzyszy premiera spektakularnego zwiastuna „Five Rules of Zombie Survival” który rozpoczyna kampanię przybliżającą zalety życia zgodnego z zasadami live smarter z opaską Razer Nabu.

Kiedy zaprezentowaliśmy pierwsze koncepty Razer Nabu podczas CES 2014, otrzymaliśmy masę informacji zwrotnych dotyczących funkcji, które spodobały się najbardziej, jak i tych, które wciąż wymagały poprawek.“ – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Przeprojektowaliśmy Nabu w oparciu o te uwagi, zmieniając między innymi lokację przycisku, umożliwiając bardziej intuicyjne użytkowanie. Zwiastun z zombie, który zrobiliśmy, to fajny sposób, aby razem z zaangażowanymi fanami upamiętnić re-launch jednego z naszych najbardziej wyczekiwanych produktów.
Razer poinformował też o dużych aktualizacjach w aplikacji Nabu Companion App, wprowadzających znaczące usprawnienia w obsłudze zarówno opasek Nabu, jak i Nabu X. Nowe oprogramowanie wprowadza między innymi żywy i bardziej przejrzysty interfejs, który zmotywuje użytkowników do wysiłku, przedstawiając atrakcyjne wizualizacje ich aktywności. Usprawnienia nie ograniczają się do sfery wizualnej – nowa wersja aplikacji zawiera bowiem także szereg usprawnionych funkcji śledzenia aktywności oraz odpoczynku oraz szereg innych zastosowań. 
Opaska Razer Nabu wyróżnia się między innymi ekranem OLED służącym do wyświetlania powiadomień ze smartfona oraz unikalną technologią komunikacji band-to-band wspierającą różne rodzaje interakcji pomiędzy posiadaczami urządzenia.

CENA: $99,99
DOSTĘPNOŚĆ:
Zamówienia przedpremierowe – Wrzesień 2015
Wysyłka – Październik 2015
CECHY PRODUKTU:
• Kompatybilność z iOS – iPhone 5, 5S, 5C, 6 oraz Android 4.3 i nowszymi
• Bateria litowo-polimerowa zapewniająca działanie do 6 dni
• Odporność na zachlapanie wodą
Wyświetlacz i sensory:
• Monochromatyczny wyświetlacz OLED 128x16
• Akcelerometr (3 osie)
• Cylindryczny silnik wibracyjny
Software:
• Parowanie urządzeń via Bluetooth Low Energy
• Dedykowana aplikacja dostępna w Apple iTunes i Google Play.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube