ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LOGITECH: Nowe słuchawki dla graczy

Firma Logitech, wiodący producent urządzeń peryferyjnych do gier, przedstawiła dwa nowe modele słuchawek dla graczy – Logitech® G933 Artemis Spectrum Wireless Gaming Headset oraz Logitech® G633 Artemis Spectrum Gaming Headset.

Urządzenia zostały wyposażone w opatentowane membrany Pro-G, stworzone przez zespół inżynierów, mający ponad 25 lat doświadczenia przy projektowaniu urządzeń audio. Rezultatem ich pracy są słuchawki dla graczy dostarczające niesamowitych wrażeń. 

Zauważyliśmy, że nikt tak naprawdę nie zrobił najwyższej jakości słuchawek dla graczy” – mówi Ujesh Desai, wiceprezydent i general manager w Logitech Gaming. „Poprosiliśmy więc o ich stworzenie nasz zespół odpowiedzialny za urządzenia audio, żeby sprawdzić, czy sprostają takiemu wyzwaniu. Sam jestem graczem i muzykiem, więc byłem bardzo podekscytowany, gdy zobaczyłem, co udało im się zrobić” – dodaje Ujesh Desai.
Najwyższej jakości dźwięk
Opatentowane membrany Pro-G zostały wykonane z hybrydowych materiałów, zapewniających jakość dźwięku oczekiwaną przez graczy, która dorównuje urządzeniom dla audiofilów. Od ulubionej muzyki po niesamowitą ścieżkę dźwiękową w grze – membrany Pro-G zapewnią czyste i precyzyjne wysokie dźwięki oraz głębokie basy, zupełnie jak w słuchawkach klasy premium.
Logitech G633 oraz G933 to pierwsze słuchawki gamingowe, które oferują zarówno dźwięk Dolby Surround, jak i DTS Headphone:X . Membrany Pro-G w połączeniu z technologiami dźwięku surround zapewniają realistyczny obraz przestrzenny w trakcie gry, dzięki któremu słyszysz wyraźnie skradającego się przeciwnika lub moment, w którym ktoś korzysta ze specjalnych zdolności. Technologia DTS Headphone:X wykorzystuje kalibrację oraz przetwarzanie dźwięku, ze wsparciem dźwięku 7.1 oraz wieloma opcjami personalizacji, które pozwalają graczom i fanom muzyki poczuć się niczym w profesjonalnym studiu nagraniowym. Kombinacja DTS Headphone:X ze sprawdzonym w kinematografii dźwiękiem Dolby zapewni graczom niezrównane wrażenia.
Personalizacja i podświetlanie RGB
Od podświetlania, przez klawisze G, po ustawienia audio – spraw, by słuchawki dopasowały się do Ciebie. Kolor podświetlenia można ustawić przy pomocy oprogramowania Logitech G z pełnej palety barw RGB, co daje wybór spośród 16,8 mln kolorów. Dodatkowe możliwości personalizacji daje wymienna, podświetlana, zewnętrzna część nauszników. Oprogramowanie Logitecha pozwala też przypisać własne makra do trzech przycisków „G”, dostosować ustawienia audio, stworzyć własne profile muzyczne, a także zapisać ulubione ustawienia equalizera .
Wsparcie dla wielu platform i źródeł dźwięku
Logitech G633 oraz G933 są kompatybilne z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi oraz konsolami, w tym z PlayStation 4 oraz Xboxem One. Model G633 posiada jeden nadajnik USB oraz jedną wtyczkę analogową i może odtwarzać dźwięk z dwóch urządzeń w tym samym czasie. Z kolei model G933 został wyposażony w jeden nadajnik USB i dwie wtyczki analogowe, dzięki czemu może odtwarzać dźwięk z trzech urządzeń jednocześnie.
Dzięki temu gracze mogą jednocześnie odpierać ataki wroga grając na PC i zamówić pizzę przez telefon, nie tracąc niczego z akcji. Dodatkowo model G933 działa z zestawami kina domowego (poprzez port USB lub wyjście RCA), co pozwala na bezprzewodowe słuchanie muzyki ze wszystkich źródeł połączonych z systemem lub też z telewizorem.
Graj bezprzewodowo lub na kablu
Słuchawki Logitech G633 są przewodowe. Model G933 pozwala na grę bezprzewodową w paśmie 2,4GHz lub na kablu. Dodatkowo słuchawki mogą być podłączone poprzez analogową wtyczkę 3,5mm, co pozwala na grę bez zużywania baterii. Adapter USB pozwala też na przesyłanie bezprzewodowo dźwięku z urządzeń analogowych lub z urządzeń.
Dostępność
Logitech G633 Artemis Spectrum Gaming Headset będą dostępne we wrześniu 2015 roku, natomiast Logitech G933 Artemis Spectrum Wireless Gaming Headset pojawią się w sprzedaży w październiku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 879 zł za model G933 oraz 749 zł za G633.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube