Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LOGITECH: Nowe słuchawki dla graczy

Firma Logitech, wiodący producent urządzeń peryferyjnych do gier, przedstawiła dwa nowe modele słuchawek dla graczy – Logitech® G933 Artemis Spectrum Wireless Gaming Headset oraz Logitech® G633 Artemis Spectrum Gaming Headset.

Urządzenia zostały wyposażone w opatentowane membrany Pro-G, stworzone przez zespół inżynierów, mający ponad 25 lat doświadczenia przy projektowaniu urządzeń audio. Rezultatem ich pracy są słuchawki dla graczy dostarczające niesamowitych wrażeń. 

Zauważyliśmy, że nikt tak naprawdę nie zrobił najwyższej jakości słuchawek dla graczy” – mówi Ujesh Desai, wiceprezydent i general manager w Logitech Gaming. „Poprosiliśmy więc o ich stworzenie nasz zespół odpowiedzialny za urządzenia audio, żeby sprawdzić, czy sprostają takiemu wyzwaniu. Sam jestem graczem i muzykiem, więc byłem bardzo podekscytowany, gdy zobaczyłem, co udało im się zrobić” – dodaje Ujesh Desai.
Najwyższej jakości dźwięk
Opatentowane membrany Pro-G zostały wykonane z hybrydowych materiałów, zapewniających jakość dźwięku oczekiwaną przez graczy, która dorównuje urządzeniom dla audiofilów. Od ulubionej muzyki po niesamowitą ścieżkę dźwiękową w grze – membrany Pro-G zapewnią czyste i precyzyjne wysokie dźwięki oraz głębokie basy, zupełnie jak w słuchawkach klasy premium.
Logitech G633 oraz G933 to pierwsze słuchawki gamingowe, które oferują zarówno dźwięk Dolby Surround, jak i DTS Headphone:X . Membrany Pro-G w połączeniu z technologiami dźwięku surround zapewniają realistyczny obraz przestrzenny w trakcie gry, dzięki któremu słyszysz wyraźnie skradającego się przeciwnika lub moment, w którym ktoś korzysta ze specjalnych zdolności. Technologia DTS Headphone:X wykorzystuje kalibrację oraz przetwarzanie dźwięku, ze wsparciem dźwięku 7.1 oraz wieloma opcjami personalizacji, które pozwalają graczom i fanom muzyki poczuć się niczym w profesjonalnym studiu nagraniowym. Kombinacja DTS Headphone:X ze sprawdzonym w kinematografii dźwiękiem Dolby zapewni graczom niezrównane wrażenia.
Personalizacja i podświetlanie RGB
Od podświetlania, przez klawisze G, po ustawienia audio – spraw, by słuchawki dopasowały się do Ciebie. Kolor podświetlenia można ustawić przy pomocy oprogramowania Logitech G z pełnej palety barw RGB, co daje wybór spośród 16,8 mln kolorów. Dodatkowe możliwości personalizacji daje wymienna, podświetlana, zewnętrzna część nauszników. Oprogramowanie Logitecha pozwala też przypisać własne makra do trzech przycisków „G”, dostosować ustawienia audio, stworzyć własne profile muzyczne, a także zapisać ulubione ustawienia equalizera .
Wsparcie dla wielu platform i źródeł dźwięku
Logitech G633 oraz G933 są kompatybilne z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi oraz konsolami, w tym z PlayStation 4 oraz Xboxem One. Model G633 posiada jeden nadajnik USB oraz jedną wtyczkę analogową i może odtwarzać dźwięk z dwóch urządzeń w tym samym czasie. Z kolei model G933 został wyposażony w jeden nadajnik USB i dwie wtyczki analogowe, dzięki czemu może odtwarzać dźwięk z trzech urządzeń jednocześnie.
Dzięki temu gracze mogą jednocześnie odpierać ataki wroga grając na PC i zamówić pizzę przez telefon, nie tracąc niczego z akcji. Dodatkowo model G933 działa z zestawami kina domowego (poprzez port USB lub wyjście RCA), co pozwala na bezprzewodowe słuchanie muzyki ze wszystkich źródeł połączonych z systemem lub też z telewizorem.
Graj bezprzewodowo lub na kablu
Słuchawki Logitech G633 są przewodowe. Model G933 pozwala na grę bezprzewodową w paśmie 2,4GHz lub na kablu. Dodatkowo słuchawki mogą być podłączone poprzez analogową wtyczkę 3,5mm, co pozwala na grę bez zużywania baterii. Adapter USB pozwala też na przesyłanie bezprzewodowo dźwięku z urządzeń analogowych lub z urządzeń.
Dostępność
Logitech G633 Artemis Spectrum Gaming Headset będą dostępne we wrześniu 2015 roku, natomiast Logitech G933 Artemis Spectrum Wireless Gaming Headset pojawią się w sprzedaży w październiku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 879 zł za model G933 oraz 749 zł za G633.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube