ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SMANOS: W020 – System alarmowy z WiFi

Inteligentne systemy alarmowe to silnie rozwijająca się branża. Dzięki tym rozwiązaniom z dowolnego miejsca na świecie możesz dbać o bezpieczeństwo swojego domu i członków rodziny. Smanos, producent wysokiej jakości inteligentnych systemów alarmowych, wprowadza na rynek urządzenie W020 – system alarmowy z WiFi, którego atutem jest łatwość instalacji, intuicyjna obsługa i niezawodność.

Najważniejsze cechy urządzenia:

  • Łatwa i intuicyjna obsługa z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej dla systemu Android i iOS
  • Prosta konfiguracja przez WiFi
  • Wysyłanie powiadomień push, gdy alarm został uruchomiony
  • Głośność syreny - 105dB
  • Ustawianie czasu zbrojenia i rozbrojenia systemu
  • Powiadomienie o niskim stanie baterii bezprzewodowych czujników
  •  Wbudowana bateria (do 60 godzin działania bez zewnętrznego zasilania)
  • Częstotliwości: 868 MHz, 915MHz

Bezpieczeństwo dostępne dla każdego

Smanos W020 jest urządzeniem działającym w myśl idei plug-and-play. Wystarczy podłączyć zasilanie, pobrać darmową aplikację dla systemu Android lub iOS i dodać bezprzewodowe czujniki. Ustawienia systemowe takie jak głośność i czas syreny i inne zachowania urządzenia zmienisz za pomocą kilku kliknięć i przesunięć palcem w aplikacji.

Technologia, która nigdy Cię nie zawiedzie

Dzięki światowej klasy łączności bezprzewodowej w paśmie 868/915 MHz, Smanos W020 zapewnia wolną od zakłóceń komunikację nawet na dużej powierzchni. Możesz być pewny, że w razie zagrożenia będziesz poinformowany przez wbudowaną w alarm syrenę. Milion kombinacji kodów częstotliwości zapewnia bezpieczne połączenie.

30 czujników i 10 pilotów

Rozbuduj system alarmowy dodając nawet do 30 czujników i 10 pilotów. Mnogość dostępnych akcesoriów pozwala Ci zainstalować czujniki otwarcia drzwi/okien, czujniki zalania, dymu, gazu i wiele innych. Wszystkie czujniki są bezprzewodowe, a zainstalujesz je za pomocą taśmy montażowej lub wkrętów dołączonych w zestawie.

Gdy system alarmowy zostanie uruchomiony, to włączona zostanie syrena o natężeniu 105dB. System wyśle Ci również powiadomienia push, dzięki czemu będziesz poinformowany niezależnie od tego gdzie akurat jesteś. Smanos W020 działa przez całą dobę i pozostaje czujny w każdej chwili. Wbudowana bateria zapewnia 60 godzin pracy, w przypadku awarii lub celowego uszkodzenia zasilania.

Dostęp dla wielu użytkowników

Wielu członków rodziny może mieć dostęp do systemu alarmowego w tym samym czasie. W przypadku zagrożenia wszyscy autoryzowani użytkownicy otrzymają powiadomienia na swoje urządzenia mobilne.

Dyskretna ochrona

Elegancka obudowa systemu alarmowego Smanos W020 doskonale wpasowuje się w otoczenie. Jest to niezawodny i dyskretny system alarmowy dla każdego.

Jeden z sześciu najlepszych inteligentnych systemów alarmowych na świecie

Redaktorzy bloga The Fabric of Things wybrali urządzenie Smanos w020 jako jeden z najlepszych inteligentnych systemów alarmowych na świecie.

Specyfikacja

• Zasilanie: DC12V 500 mA
• Bateria: 4 sztuki AA 1.5V LR6
• Ładunek czuwania: <140 mA
• Ładunek alarmowy: <270 mA
• Głośność wbudowanej syreny: 105 dB
• Obsługiwane akcesoria: 10 zdalnych kontrolerów, 30 sensorów
• Częstotliwość radiowa: 868 MHz lub 915 MHz
• Obudowa: Plastik ABS
• Warunki pracy: Temperatury od -10°C do +55°C
• Wilgotność: <80% (bez kondensacji)
• Wymiary (D×Sz×W): 117 x 118,5 x 40,5 mm

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube