uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AKG: N60NC

Najnowsza propozycja AKG to słuchawki przystosowane do warunków podróży – najwyższej klasy model AKG N60NC tłumiący zakłócenia z zewnątrz. W sam raz dla osób, które wolą słuchać muzyki w samotności, odcinając się od zgiełku codzienności.

AKG N60NC dostarcza same przyjemne doznania i pozwala zestroić się ze swoją muzyką. Od tych słuchawek można oczekiwać tylko czystych doznań akustycznych – wyposażono je bowiem w najlepszą w swojej klasie technologię aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz. Przez 30 godzin działania akumulatora bez przerwy możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem. Jeśli marzysz o zatopieniu się w strumieniu muzyki na dłuższy czas, słuchawki N60NC będą służyć nawet po wyczerpaniu się baterii – w trybie pasywnym. Niezrównane doświadczenia z odsłuchu są spotęgowane eleganckim wykonaniem tych lekkich słuchawek, których wysoką klasę podkreślają aluminium, skóra i pianka zachowująca dostosowany kształt. Co więcej, te światowej klasy słuchawki wyposażono w wyjątkowy mechanizm składania 3D-Axis, bogaty zestaw akcesoriów do podróży, przewód z uniwersalnym 1-przyciskowym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania oraz kabel USB do ładowania.
Zaufaj ekspertom od akustyki AKG i wysokiej klasy technologii aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz. Akustyczna sygnatura AKG zobowiązuje i oznacz ciepłe basy, czyste brzmienie i najwyższej klasy dźwięk, a wraz z tym zupełnie nowy poziom doznań muzycznych. Długotrwała przyjemność słuchania ulubionej muzyki gwarantowana. Wyposażone w technologię aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz słuchawki wytłumiają dźwięki z otoczenia, szczególnie podczas podróży, aby zapewnić doskonałe warunki odsłuchu każdemu, kto chce w spokoju posłuchać muzyki.
Bogaty zestaw akcesoriów do podróży obejmuje mechanizm składania 3D-Axis oraz futerał. W każdej chwili możesz zabrać takie słuchawki w drogę. Zaprojektowano je z myślą o komfortowym przenoszeniu i przechowywaniu w podróży. Dzięki baterii zapewniającej 30 godzin pracy i wygodnemu kablowi USB do ładowania, słuchawki N60NC sprawdzają się w każdej sytuacji. To długotrwała przyjemność ze słuchania muzyki.
Wyraźnym dowodem wyjątkowej jakości tych słuchawek są również nagrody, którymi zostały wyróżnione. Są wśród nich między innymi nagroda Grammy za niezwykłej jakości dźwięk oraz EISA 2015-2016 w kategorii Europejskie Słuchawki Przenośne 2015–2016. W uzasadnieniu do nagrody EISA 2015-2016 przeczytać możemy: Najnowsze słuchawki AKG dodane do serii Flight imponują kombinacją doskonałego dźwięku i najlepszego systemu aktywnej redukcji szumów. Minęły czasy, gdy zakłócenia z zewnątrz przenikały i przeszkadzały w słuchaniu muzyki. Naładowana bateria N60NC wystarczy na 30 godzin pracy systemu, a jeżeli chcemy słuchać dłużej, możemy wciąż używać słuchawek w trybie pasywnym. N60NC grają świetnie, doskonale wyglądają i są bardzo wygodne. Elementy konstrukcyjne z aluminium, poduszki z pianki z pamięcią kształtu, skórzane dodatki – to wszystko świadczy o ich klasie.

Zawartość zestawu:

 • 1 para słuchawek N60 firmy AKG
 • 1 futerał transportowy
 • Adapter do samolotu
 • Kabel USB do ładowania akumulatora
 • Odłączany przewód 3,5 mm z uniwersalnym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania

Cena: 999 zł

Specyfikacja:

 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 22 kHz
 • Impedancja: 32 omy
 • Maks. moc wyjścia: 30 mW
 • Efektywność: 123 dB SPL/V przy 1 kHz
 • Masa: 150 g
 • Długość przewodu: 1,2 m
 • Złącze: gniazdo stereo 3,5 mm typu mini-jack

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube