foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX90
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Na początku przyszłego tygodnia firma LG Electronics (LG) wprowadzi na rynek europejski najnowszy, 4.1 kanałowy system głośników o mocy 360W. LG Music Flow HS8 - bezprzewodowa listwa głośnikowa o wyjątkowym, zakrzywionym designie, idealnie komponuje się z najnowszymi telewizorami LG. Soundbar Music Flow HS8 nie tylko dostarcza mocniejszych wrażeń podczas oglądania telewizji, ale przede wszystkim otwiera zupełnie nowe możliwości odtwarzania dźwięku.

Chcąc zaoferować konsumentom jeden z najlepszych systemów dźwięku przestrzennego, firma LG połączyła atrakcyjne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Zakrzywiony kształt nowej listwy głośnikowej nadaje jej atrakcyjny wygląd, ale co ważniejsze, pozwala na uzyskanie ekscytujących efektów dźwiękowych. W najnowszym modelu głośniki wysokotonowe umieszczono z obu stron listwy, dzięki czemu zwiększono zasięg optymalnego odsłuchu.

Nowością, która wyróżnia LG HS8 na tle konkurencji jest także tryb i-Sound, który pozwala na dynamiczne optymalizowanie dźwięku sprawiając, że oglądanie telewizji staje się bardziej emocjonujące. System i-Sound na bieżąco analizuje treści wyświetlane na ekranie telewizora i natychmiast modyfikuje ustawienia, dostosowując odtwarzany dźwięk do obrazu. W ten sposób uzyskiwana jest optymalna jakość brzmienia zarówno podczas wyświetlania programów telewizyjnych lub filmów, jak i przy odtwarzaniu muzyki.

Zakrzywiony soundbar LG HS8 należy do rodziny bezprzewodowych urządzeń LG Music Flow, co oznacza, że jest kompatybilny z Google Cast - bezproblemowo współpracuje z większością serwisów oferujących usługi strumieniowego przesyłania muzyki. Dzięki temu użytkownicy mogą przesyłać ulubione utwory ze smartfona lub tabletu bezpośrednio do listwy głośnikowej używając domowej sieci Wi-Fi.

Łącze Wi-Fi oraz interfejs Bluetooth pozwala także na połączenie listwy głośnikowej LG HS8 z innymi głośnikami LG Music Flow, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki w kilku pokojach jednocześnie. Dodatkowo, zaawansowany tryb Home Cinema pozwala uzyskać bogate i realistyczne efekty dźwięku przestrzennego, w sytuacji, gdy bezprzewodowe głośniki znajdują się w jednym pomieszczeniu. Z nowym soundbarem LG w prosty sposób można także skonfigurować duży system dźwiękowy obejmujący cały dom. Odtwarzanie muzyki w poszczególnych pomieszczeniach odbywa się za pomocą trybu Multi-room, który umożliwia sterowanie systemem z poziomu smartfona, np. tworząc jedną listę odtwarzania dla całego domu lub wybierając różne utwory dla każdego z pomieszczeń. Co więcej, soundbar LG HS8 jest kompatybilny z pilotami telewizorów oferowanych przez ośmiu najpopularniejszych producentów, dzięki czemu sterowanie jest jeszcze prostsze.

Wprowadziliśmy na rynek telewizor z zakrzywionym ekranem, dlatego postanowiliśmy zaoferować konsumentom także dopasowane do niego wizualnie urządzenie audio“, powiedział Min Byung-hoon wiceprezes oddziału Consumer Audio Visual w dziale Home Entertainment Company firmy LG. „W epoce technologii cyfrowych istotnie zmienił się sposób słuchania muzyki. System LG Music Flow jest naszą odpowiedzią na potrzeby miłośników filmów oraz muzyki, którzy oczekują pięknych urządzeń odtwarzających równie piękny dźwięk.“

Soundbar HS8 będzie zaprezentowany podczas targów IFA, na stanowisku firmy LG -hala 18 Targów Berlińskich od 4 do 9 września.

Podstawowe dane techniczne:
• Łączność:
Auto Music Play (automatyczne odtwarzanie muzyki): synchronizowanie urządzeń mobilnych poprzez Wi-Fi w celu automatycznego przesyłania muzyki do listwy głośnikowej 
Sterowanie przy użyciu aplikacji na smartfon: inteligentne funkcje interes użytkownika (uniwersalne wyszukiwanie, selekcja muzyki)
• Funkcja Google Cast: łatwy dostęp do serwisów internetowych oferujących strumieniowe przesyłanie muzyki oraz do internetowych stacji radiowych, takich jak Google Play™ Music, Pandora, Songza, TuneIn, iHeartRadio, czy Rdio (dostępność serwisów zależy od kraju)
• Sieć: Wi-Fi / Bluetooth 4.0
• Mood Station - monitorowanie nastroju: tryby Multi-room Mode / Home Cinema Mode
• HomeChat™ (funkcja dostępna w Australii, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Nowej Zelandii i Korei)
• Dźwięk: i-Sound / 4 głośniki wysokotonowe (2 przednie, 1 lewy, 1 prawy) / procesor dźwięku LG Auto Sound Engine / funkcja SFX do odtwarzania dźwięku przestrzennego / próbkowanie 24-bit/192 kHz / funkcja LG Sound Sync
• Moc: 4.1-kanałowy system głośników / 360 W
• Wymiary (szer./gł./wys.): 1200 mm x 43 mm x 82 mm
• Możliwość montażu na ścianie
• Obsługiwanie przy użyciu pilota do telewizora

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube