ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

G DATA: Nie ma lepszego antywirusa dla Androida

W niezależnym teście antywirusów dla Androida program G DATA uzyskał 100 procentową skuteczność wykrywania szkodliwego oprogramowania zapewniając ponadto najłatwiejszą obsługę. Dzięki temu G DATA INTERNET SECURITY for ANDROID zajął pierwsze miejsce w porównawczym teście mobilnych antywirusów.

Eksperci instytutu badawczo AV-Test porównali pod względem skuteczności ochrony, łatwości obsługi i oferowanych dodatkowych funkcji 26 dostępnych na rynku programów antywirusowych dla Androida.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazało się oprogramowanie G DATA INTERNET SECURITY dla Androida, które wykryło wszystkie wirusy, a także oferuje użytkownikom najłatwiejszą obsługę i wiele przydatnych funkcji dodatkowych. Tym samym G DATA otrzymała prestiżowy certyfikat AV-Test.

Skuteczna ochrona smartfonów i tabletów

G DATA INTERNET SECURITY dla Androida zapewnia pełną ochronę urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Oprócz ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem i niezaufanymi aplikacjami zabezpiecza smartfony i tablety przed nieodwracalnymi skutkami utraty danych oraz samego urządzenia. Dzięki bogatym funkcjom wychodzącym poza możliwości tradycyjnych antywirusów G DATA INTERNET SECURITY dla Androida umożliwia zlokalizowanie utraconego urządzenia mobilnego, a nawet zdalne usunięcie z niego wszelkich danych. Dzięki temu nasze poufne informacje czy prywatne zdjęcia nie dostaną się w niepowołane ręce.

Dzięki wbudowanym w oprogramowanie funkcjom kontroli rodzicielskiej rodzice mogą nadzorować korzystanie ze smartfonów lub tabletów przez dzieci. G DATA wspiera działalność najdłużej działającej w Polsce „Fundacji Dzieci Niczyje“, przekazując 1PLN z każdej sztuki sprzedanego oprogramowania G DATA INTERNET SECURITY for ANDROID.

Na przykład strony nieodpowiednie dla zdefiniowanego wieku dziecka są automatycznie blokowane. Dodatkowo aplikacja G DATA chroni „kieszeń”. Aby uniknąć wysokich rachunków za połączenia typu premium możemy zablokować je w ustawieniach. W ten sposób młodzi internauci mogą bezpiecznie surfować w sieci.

Najważniejsze funkcje G DATA INTERNET SECURITY dla Androida

  • ochrona przed phishingiem i zainfekowanymi stronami internetowymi
  • ochrona przed niebezpiecznymi aplikacjami
  • ochrona przed wirusami systemu Android
  • indywidualne filtry połączeń i SMS
  • ochrona przed utratą i kradzieżą urządzenia
  • szeroka, konfigurowalna kontrola rodzicielska