Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

G DATA: Nie ma lepszego antywirusa dla Androida

W niezależnym teście antywirusów dla Androida program G DATA uzyskał 100 procentową skuteczność wykrywania szkodliwego oprogramowania zapewniając ponadto najłatwiejszą obsługę. Dzięki temu G DATA INTERNET SECURITY for ANDROID zajął pierwsze miejsce w porównawczym teście mobilnych antywirusów.

Eksperci instytutu badawczo AV-Test porównali pod względem skuteczności ochrony, łatwości obsługi i oferowanych dodatkowych funkcji 26 dostępnych na rynku programów antywirusowych dla Androida.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazało się oprogramowanie G DATA INTERNET SECURITY dla Androida, które wykryło wszystkie wirusy, a także oferuje użytkownikom najłatwiejszą obsługę i wiele przydatnych funkcji dodatkowych. Tym samym G DATA otrzymała prestiżowy certyfikat AV-Test.

Skuteczna ochrona smartfonów i tabletów

G DATA INTERNET SECURITY dla Androida zapewnia pełną ochronę urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Oprócz ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem i niezaufanymi aplikacjami zabezpiecza smartfony i tablety przed nieodwracalnymi skutkami utraty danych oraz samego urządzenia. Dzięki bogatym funkcjom wychodzącym poza możliwości tradycyjnych antywirusów G DATA INTERNET SECURITY dla Androida umożliwia zlokalizowanie utraconego urządzenia mobilnego, a nawet zdalne usunięcie z niego wszelkich danych. Dzięki temu nasze poufne informacje czy prywatne zdjęcia nie dostaną się w niepowołane ręce.

Dzięki wbudowanym w oprogramowanie funkcjom kontroli rodzicielskiej rodzice mogą nadzorować korzystanie ze smartfonów lub tabletów przez dzieci. G DATA wspiera działalność najdłużej działającej w Polsce „Fundacji Dzieci Niczyje“, przekazując 1PLN z każdej sztuki sprzedanego oprogramowania G DATA INTERNET SECURITY for ANDROID.

Na przykład strony nieodpowiednie dla zdefiniowanego wieku dziecka są automatycznie blokowane. Dodatkowo aplikacja G DATA chroni „kieszeń”. Aby uniknąć wysokich rachunków za połączenia typu premium możemy zablokować je w ustawieniach. W ten sposób młodzi internauci mogą bezpiecznie surfować w sieci.

Najważniejsze funkcje G DATA INTERNET SECURITY dla Androida

  • ochrona przed phishingiem i zainfekowanymi stronami internetowymi
  • ochrona przed niebezpiecznymi aplikacjami
  • ochrona przed wirusami systemu Android
  • indywidualne filtry połączeń i SMS
  • ochrona przed utratą i kradzieżą urządzenia
  • szeroka, konfigurowalna kontrola rodzicielska

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube