ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ACER: Nowy komputer stacjonarny dla graczy - Predator G6

Acer zaprezentował komputer Predator G6-710 przeznaczony dla graczy. Urządzenie zostało pokazane szerszej publiczności po raz pierwszy podczas odbywającej się właśnie imprezy Gamescom 2015. Acer przedstawi swoje pełne portfolio dedykowane graczom podczas imprezy IFA 2015, która odbędzie się w Berlinie na początku września br.

Komputer Predator G6-710 można zobaczyć w akcji podczas imprezy Gamescom, w Kolonii w dniach od 6 do 9 sierpnia, na stanowisku TeamAcer w hali 10.1 / D050.

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, ponieważ możemy zaprezentować nową maszynę gamingową Predator przeznaczoną dla zapalonych graczy. Urządzenie wyróżnia się intrygującym wyglądem zewnętrznym w kształcie pancerza bitewnego oraz bardzo wydajnymi podzespołami. - mówi Andrew Hou, Dyrektor Generalny w Dziale Komputerów Stacjonarnych firmy Acer. Komputer ten wykorzystuje wszystkie supernowoczesne technologie, których gracze potrzebują, aby móc w pełni wykorzystać swój potencjał. Ponadto uzyskają oni gwarancję, że zakupiony przez nich komputer będzie stanowił inwestycję na lata, a jego osiągi pozostaną na niezmiennym poziomie przez długi czas.

Moc nie do powstrzymania
Komputery Acer Predator G6-710 są napędzane przez procesory Intel® Core® i7-6700K 6. generacji, a dzięki zainstalowaniu na nim najnowszego systemu operacyjnego Windows 10 możliwe jest wykorzystanie pełnego potencjału wydajności. Olbrzymia ilość pamięci RAM gwarantuje, że nowe gry będą działać na komputerach z serii G6-710, a użytkownicy będą mogli nie tylko wykorzystać je do gier, ale również do streamowania, pracy oraz innych zadań, które wymagają dużej mocy obliczeniowej. Procesor może być podkręcony dzięki zastosowaniu funkcjonalności „One-Punch”, co w połączeniu z systemem chłodzenia IceTunnel powoduje, że procesor nie przegrzewa się przy wysokim obciążeniu. Dostęp do sieci gwarantuje szybka karta sieciowa WiFi 802.11ac. Monitoring oraz kontrolę nad pracą powyższych komponentów zapewnia narzędzie sterujące PredatorSense, pokazujące aktualne statystyki pracy komputera, takie jak częstotliwość taktowania zegara procesora, jego temperaturę oraz prędkość obrotową wentylatorów. Gracze mogą również ustawić oświetlenie, pracę wentylatora oraz poziom podkręcenia procesora za pośrednictwem oprogramowania.
Nowe procesory Intel Core 6 generacji zostały zaprojektowane konkretnie z myślą o entuzjastach gier komputerowych - mówi Gregory Bryant, wiceprezydent korporacji Intel oraz dyrektor generalny Działu Platform Klienckich. Bardzo cieszy nas fakt współpracy z Acer, dzięki czemu możemy zapewnić niesamowite osiągi oraz możliwość przetaktowywania procesora entuzjastom gier komputerowych.
Komputer Acer Predator G6-710 wykorzystuje kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 980 oraz możliwości wyświetlania obrazu na monitorach UHD 4K2K przy rozdzielczości 3840 x 2160. Dzięki połączeniu tego komputera z monitorem o wysokiej rozdzielczości, np. Predator X34 z technologią NVIDIA® G-SYNC, nawet najbardziej wymagający gracze mogą cieszyć się grafiką, która nie zacina się przy uruchomieniu gry na najwyższych detalach.
Zapierające dech w piersiach efekty wizualne oraz dźwiękowe
Komputer G6-710 wyposażony jest w kartę dźwiękową Creative Sound Blaster™ X-Fi MB5 z nowym interfejsem użytkownika oraz profilami personalizacji, dzięki czemu użytkownicy będą mogli cieszyć się jeszcze większą głębią dźwięku. Niezależnie od tego, czy dźwięk płynie przez słuchawki czy zewnętrzne głośniki, możliwość usłyszenia konkretnych odgłosów pola walki pozostaje niezmiennie ważnym elementem podczas gry i przyczynia się do zwiększenia doznań podczas rozgrywki. Jednak jest to jedynie jeden z kilku elementów SBX Pro Studio. Dzięki 4 gniazdom audio komputer nadaje się również idealnie dla rozgrywki grupowej.
Wszystkie komponenty komputera zostały umieszczone w obudowie przypominającej pancerz maszyny bojowej. Obudowa umożliwia dwukierunkowy dopływ powietrza w celu chłodzenia systemem IceTunnel oraz zawiera dodatkowe sloty dla późniejszej rozbudowy komputera (1 slot PCI-E X16, 2 sloty PCI-E X1, 2 sloty M.2), dzięki czemu ta bestia może obsługiwać aż 12TB pamięci. Komputer może być opcjonalnie wyposażony w klawiaturę SteelSeries APEX RAW oraz mysz gamingową SteelSeries Sensei RAW, a duża ilość portów USB (6 portów USB 3.0 oraz 2 porty USB 2.0) gwarantuje możliwość dodania dodatkowych urządzeń, których gracz może potrzebować w celu zniszczenia swoich przeciwników.
Ceny oraz dostępność
Komputer stacjonarny Acer Predator G6-710 będzie dostępny w Europie od października 2015 roku. Cena na razie jest nieznana i zostanie ujawniona w momencie premiery rynkowej.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube